DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» »Lieta dizaineram
Droši vien katrai mammai ir ikdienas problēma, kur uzglabāt bērnu zīmuļu dizaineru. Galu galā to paketes tik bieži tiek zaudētas, ka jums nav laika tos ievērot. Es jums piedāvāju vienu variantu - šī ir rokassomiņa, kas izgatavota no plastmasas pudeles. Ar šo vienkāršo palīdzību amatniecība jūs sasniegsit trīs mērķus: spēja aizraut bērnu (galu galā amatniecība ir vienkārša, jo piecus gadus vecs bērns var aktīvi piedalīties tās izgatavošanā), otrkārt, tas ir labākais dāvana par modernu meitu un iespēju izmantot brīvo laiku.

Lai izgatavotu rokassomu, jums jāsagatavo šādi materiāli:
  • Plastmasas pudele;
  • nevajadzīgu audu atloks;
  • lente vai mežģīnes;
  • cilpiņas (jūs varat iztikt bez tām);
  • svece;
  • adata;
  • plāns, nedaudz elastīgs.


materiāli


Mēs sākam izgatavot rokassomas no plastmasas pudeles.
Mēs ņemam plastmasas pudeli, nogrieztu augšpusi, un pēc tam mēs uzliekam elastīgo joslu. Mēs iededzam sveci, uz kuras mēs uzkarsējam adatu. Ar sakarsētu adatu mēs izveidojam caurumus smaganas līmenī (attālums starp tiem ir 2 - 4 mm).

izveidojiet caurumus


Lai šuve būtu vienmērīga, tiek izmantota elastīga josla. Nosakiet auduma garumu.

Nosakiet auduma garumu


Starp citu, jūs varat ņemt vienu auduma gabalu un somā veidot tikai audumu, bet, ja paņemat divus auduma gabalus un paslēpjat pudeles dibenu, soma izskatīsies labāk. Lai nogrieztu nepieciešamo auduma garumu, jūs varat paņemt centimetru un izmērīt pudeli, vai arī jūs varat vienkārši izmērīt ar audumu un nogriezt nepieciešamo daudzumu.
Nekavējoties sagatavojiet dibenu. Lai to izdarītu, šujiet audumu, atstājot to tikai atšūtu. Mēs to izslēdzam un liekam uz pudeles.

cibnm

Mēs izrādāmies

uzliek pudeli


Tagad pārejiet uz maka augšdaļu. Mēs saliekam audumu (no vienas puses par 1 cm, un, no otras puses, vispirms par 0,5 cm, un pēc tam par trim).

Saliekt audumu

Saliekt audumu


Tālāk mums jāizveido caurumi lentei. Tam ir vajadzīgas cilpas, bet, ja nav tikai to šūšana ar piemērotiem pavedieniem, cilpas nebūs vajadzīgas. Kopumā bez viņiem tas būs ne mazāk skaists.

izveidojiet caurumus lentei

Šuj audumu

pagrieziet augšējo daļu


Ja mājās ir šujmašīna, tad rokassomas izveidošana jums prasīs ne vairāk kā stundu, un, ja jūs šujat manuāli, tas prasīs nedaudz ilgāku laiku. Šujiet audumu no nepareizās puses un savelciet.

izmantojot mezglus

Dizainera lieta


Tagad ir laiks šūt audumu pudelē, un tāpēc pudelē ar adatu mēs izveidojām caurumus.

Dizainera lieta

Dizainera lieta


Pudele ir nepieciešama stingrībai un lai aizsargātu rokassomu no asiem priekšmetiem, ko tajā var uzglabāt. Abas auduma atlokus vajadzētu uzreiz piešūt pie pudeles, tas būs ērtāk un ātrāk. Tajā pašā laikā uzmanīgi vērojiet, lai galu galā jūs varētu atskrūvēt augšējo daļu.

Dizainera lieta


Pēc tam ievelciet lenti vai vadu sagatavotajā plānā caurumā.

Dizainera lieta


Lai padarītu to ātru un ērtu, ņemiet tapu.
Pēc tam ņem vadotnes un piestiprina pie abiem lentes galiem. Kā ierobežotājus varat izmantot divas lielas krelles. Piestipriniet krelles tā, lai tās neizslīdētu no lentes, kas ir viena no iespējām, izmantojot mezglus.

Dizainera lieta


Darba beigās pārbaudiet savu izveidi no visām pusēm, lai pārliecinātos, ka tajā nav defektu. Ja ir trūkumi, tie ir jānovērš, un tikai pēc tam izdaliet tik dārgu dāvanu bērnam.
Neatkarīgi no tā, kāda veida amatniecību jūs darāt kopā ar savu bērnu, izmēģiniet to, lai bērns piedalītos šajā rokdarbā. Galu galā nekas nevar apvienot māti ar bērnu kā kopīga jautra nodarbe.

Dizainera lieta

Dizainera lieta
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām