DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» »Ar pirkstiem apgaismojiet spuldzi
Apgaismojiet spuldzi ar pirkstiem


Laba diena visiem. Šajā rakstā es jums pateiksšu, kā izdarīt interesantu triku un pārsteigt savus draugus. Fokuss ir diezgan vienkāršs, taču tam būs nepieciešams izgatavot noteiktu ierīci - spuldzi.
Tam mums ir nepieciešams:
Divas matētas spuldzes, absolūti jebkura izmēra. Mums vajadzīgs arī šķiltavas ar lukturīti un pāris mazi vadi.

vajadzīgas kvēlspuldzes


Pēc tam, kad viss ir sagatavots, mēs sākam ražošanu.
Mēs izolējam pamatni un spuldzi no spuldzes, lodējam vienu stiepli līdz pamatnes pamatnei, bet otru - līdz pamatnes pamatnei, atdalot ar izolāciju.

Izrotājam pamatni un spuldzi no spuldzes


Mēs izmetām lukturīti no šķiltavas un pielodējam stieples galu no vāciņa pamatnes līdz zibspuldzes baterijām un otru, sākot no vāciņa apakšas un beidzot ar gaismas diodes mīnusu.

vadīta bāze


Lai iedegtu LED, mums ir jāaizver ķēde, šim nolūkam mēs nogriezām vienu no mazajiem vadiem no stieples, lodējot vienu galu pie korpusa, bet otro galu - saliekt gar izolāciju uz pamatnes.

viena no mazajām kavēšanām

saliekt gar izolāciju uz pamatnes


Lai gaisma iedegtos, mēs ar pirkstu klusi pārslēdzam vadu, aizverot ķēdi. Atliek līmēt kolbu pie vāciņa, un jūs varat pārsteigt savus draugus.

pārvietojiet vadu ar pirkstu


Ražošanas process video:

Komentāri (1)
  1. IRĪNA ČERNIKAKOVA
    #1 IRĪNA ČERNIKAKOVA Viesi 2017. gada 22. augusts 09:42
    1
    Vīrs izgatavoja šādu spuldzi izklaidei bērnu dzimšanas dienā. Uzmanības centrā bija veiksme, puiši ilgi brīnījās, kā tas notika. Protams, neviens nespēja atrisināt fokusa noslēpumu, man nācās izjaukt un parādīt, kā viss darbojas. Viņi bija ļoti ziņkārīgi.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām