DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Vannas istabas apdare koka mājā
Koka mājas iekšējai apdarei ir vairākas iezīmes, kas jāņem vērā, lai netērētu savu laiku un naudu. Koks ir materiāls, kas pastāvīgi reaģē uz temperatūru un mitrumu ārpus telpām, īpaši telpās. Tāpēc vannas istabas apdarei ir jāpieiet ar visu nopietnību un izpratni par šo situāciju. Šajā gadījumā keramikas flīzes tiek uzskatītas par apdares apdares materiālu. Un tā kā flīzes nekad nevar pielīmēt pie koka, sienas ir jāpārklāj ar drošu, ūdensnecaurlaidīgu materiālu.
Sienas ir uzšūtas ar mitrumizturīgas ģipša šķiedras loksnēm.

sašūta ar loksnēm


Šādu palagu biezums ir 2–2,5 cm, tas kalpos kā nopietna koka aizsardzība no mitruma, kas veidosies jūsu vannas istabā.
Lai flīze perfekti pieliptu pie sienas un daudzus gadus priecētu jūs ar tās skaistumu, sienas tiek rūpīgi apstrādātas ar betona kontaktu savienojumu.

vāks

īpašs risinājums


Flīžu uzstādīšana sākas ar grīdu. Grīdas flīzes ir ieklātas perfekti horizontālā plaknē, tāpēc jums regulāri jālieto ēkas līmenis.

Flīžu uzstādīšana sākas no grīdas


Ja sākotnējā grīdas plakne ir tālu no ideālas, ir nepieciešams to izlīdzināt, pakāpeniski palielinot līmes slāni.

pakāpeniski palielinot slāni


Sienu flīzes ir jāpielīmē no apakšējās rindas, pakāpeniski virzoties uz augšu.

Sienas flīzes


Kad sienas flīžu uzstādīšana ir pabeigta, mēs pārejam pie savienojuma. Šis process tiek veikts ar īpašu risinājumu locītavu sašūšanai. Šķīdumu iemasē flīžu savienojumos ar mīkstu gumijas lāpstiņu.

mīksta, sausa drāniņa


Ar šuvju šķīdumu jāstrādā diezgan ātri, jo tas diezgan ātri izkristalizējas un izžūst. Vislabāk nav apstrādāt visu virsmu uzreiz, bet gan tās mazos segmentus.
Lieko javu no flīžu virsmas noņem ar mīkstu, sausu drānu.

Vannas istabas apdare koka mājā


Lai griestiem būtu gluda gluda virsma, tika nolemts izmantot mitrumizturīgu drywall loksnes. Sākumā griestiem tika uzstādīts statīvu rāmis.

bagāžnieka rāmis


Pēc tam uz šī rāmja tika piešūtas drywall loksnes.

apstrādā pēc kompozīcijas


Parasto drywall nav ieteicams lietot telpās ar augstu mitruma līmeni. Un tā kā mūsu vannas istabā ir plānots uzstādīt vannu ar hidromasāžu, ir jāpievērš uzmanība visu materiālu izvēlei ar īpašu piesardzību. Drywall tika apstrādāts ar modernu cementa špakteli un vairākās kārtās krāsots ar sniega baltu krāsu mitrām telpām.

drywall loksnes


Lai krustojuma līnija starp griestiem un sienu izskatās skaidra un harmoniska, gar perimetra līniju tika piestiprināta balta polistirola putu grīdlīstes. Šī grīdlīste tiek pielīmēta jebkurai virsmai, izmantojot parasto montāžas līmi.
Lai grīdlīste būtu perfekti piemērota, stūri jāapgriež, izmantojot speciālu ēkas mitrinātāju.
Tagad atliek izdzēst krāsas un špakteles pēdas no sienām un grīdas. Mūsu brīnišķīgā modernā vannas istaba ir gatava.

Vannas istabas dekorēšana
Komentāri (1)
  1. Andrejs
    #1 Andrejs Viesi 2014. gada 30. jūlijs 13:50 plkst.
    0
    3. Betona kontakts - rīks cementu saturošu pārklājumu apstrādei, lai izveidotu raupju virsmu, lai labāk saķertu nākamos apdares materiālus.GKL rāmim vai armatūrai ir kartona pamatne ar labu saķeri,

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām