DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Pastiprinātājs TDA7496SA
Internetā šīm mikroshēmām bija tikai shēmas, bet samontētais pastiprinātājs nekad netika atrasts. Darbības režīms AB, barošanas spriegums 10 ... 32 volti, stereo konfigurācija, darba temperatūra 0 ... 70 grādi. Šādas mikroshēmas var atrast mūsdienu televizoros, un, iespējams, vismaz kādam izdevās šādu lietu izvilkt. Izeja ir 5 + 5 vati, slodze ir 8 omi.

pastiprinātāja ķēde

mikroshēmas tapu atrašanās vieta


Tam nebija iespiestas shēmas plates un nolēma to salikt citā radioplates shēmā, kur bija mikroshēma, kurai ir 16 kājas. Un tā, vispirms mēs noņemam visas detaļas no tāfeles, pēc tam uzmanīgi noņemiet mikroshēmu, lai sliedes paliktu neskartas. Instalējiet TDA7496SA (tam ir 15 kājas) vietā, kur mikro bija no uztvērēja. Mums būs mazliet jādomā, jo dziesmas iet dažādos virzienos. Mikroshēmas gadījumam jābūt savienotam ar mīnusu.

samontēta shēma


Un, protams, jūs nevarat atstāt bez radiatora, pretējā gadījumā tas ļoti ātri uzsilst un var neizdoties. Kas attiecas uz transformatoru, es to paņēmu no vecās barošanas avota, un izeja ir 21,22 volti un ne mazāk kā 0,6 ampēri. Ja spriegums ir nedaudz zemāks par 16 voltiem, izejā būs jāievieto 220 mikrofarada kondensatori, pretējā gadījumā skaņas kvalitāte būs sliktāka, nekā mēs domājām. Sekojiet ampēram, tas pats ir ļoti svarīgi. Ja vairāk nekā 22 volti, tad to var aizstāt ar 470 mikrofarādēm un 1000 mikrofarādēm, un tad tam nav jēgas.
Šeit es jau ieliku dēli lietā no vecā durvju zvana. Transformators neiederējās un nolēma montēt atsevišķi ar diodes tiltu. Audio ievadei ievietoju austiņu ligzdu un domāju, ka to nevar aizstāt ar neko, un citās ierīcēs tas pats. Viņai ir trīs secinājumi iekšpusē, viens ir kopīgs mīnuss, un pārējos divus var teikt tā, it kā plusi (tas attiecas uz stereo sistēmu).

atrašanās vietas indikatori


Un audio izvadei es nolēmu izmantot DVD ligzdu, kā arī varu izmantot televizoru. Lai iegūtu enerģiju, es ievietoju kontaktligzdu un kontaktdakšu no vecā 70. gadu elektroniskā mikrofona. Šādas lietas var atrast vecos televizoros un magnetofonos.

Pastiprinātājs TDA7496SA


Kas attiecas uz diožu tiltu, tad, kad es saliecu KD202, tie parādīja sliktāko pusi, skaņa nebija skaidra, lai gan šīs diodes tiek izmantotas audio aprīkojumā. Put D226 nav problēmu. Barošanas bloks nolēma nerādīt, jo tas bija dūres lielums. D226 diodes ir vienādas visiem sevi cienošiem radioamatieriem.

Pastiprinātājs pievienots


Šis ir gatavs pastiprinātājs. Kondensatori pēc diodes tilta ir jāpiegādā vismaz 1000 mikrofāžu. Centieties vismaz divus no tiem savienot paralēli. Jo vairāk kondensatoru, jo mazāk būs maiņstrāvas trokšņa (fona), un ir ļoti svarīgi, lai būtu augstas kvalitātes un skaidra skaņa. Es to visu uzrakstīju iesācējiem ...
Komentāri (3)
 1. Pēteris
  #1 Pēteris Viesi 2014. gada 16. janvāris 08:55
  2
  1. Un krievu valoda - jums jāiemācās .....!
  2. Un kam vajadzīgs 5W pastiprinātājs?
 2. maks
  #2 maks Viesi 2015. gada 30. novembris 01:28
  2
  sirsnīgi palīdzēja)
 3. souper trouper
  #3 souper trouper Viesi 2019. gada 16. jūnijs 14:29
  0
  Lieliski ir varenā krievu valoda! :))
  Tikai nav skaidrs, kāpēc no televizora plates bija jāizņem m / shēma, lai vēlāk to savītu HZ plāksnē. no kā?
  Es nogrieztu tā dēļa gabalu, kur tas stāvēja, pielodētu detaļas, kas nav ULF, nogrieztu lieko dzirnaviņu - un izbaudītu HiFi skaņu 2x5 W))
  Un, starp citu, piegādājot spriegumu 3. kontaktdaļai, jūs varat vienlaikus pielāgot pastiprinātāja skaļumu bez plaisāšanas vai rūsējošām skaņām (sīkāku informāciju skatiet datu lapā).

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām