DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
Drīz uz jūsu sliekšņa pienāks Jaunais gads, kas nozīmē, ka jums tam vajadzētu gatavoties. Jums vajadzētu sagatavoties gan izsmalcinātiem ēdieniem uz galda, gan dekorēšanai dzīvoklī. Turklāt ir vērts sagatavot sevi un savu dvēseli laimīgas svītras ienākšanai jūsu dzīvē.
Lai dažādotu savu dzīvokli vai mājīgo māju ar rotājumiem, jūs varat izveidot kaut ko oriģinālu un neparastu interjeram, piemēram, lentu Ziemassvētku vainagu. Iedomājieties, visur nopērkami Ziemassvētku vainagi, turklāt ļoti parasta, un jūs savā mājā ienesīsit nedaudz radošuma.
Lai izgatavotu šādu Jaungada aksesuāru, jums ir jāapgādā ar šādiem materiāliem un instrumentiem: stieple (2 metri), šķēres, diegi ar adatu, līme, divas 5 cm platas lentes, 5 daudzkrāsainas lentes ar dažādu platumu, 2 plānas krāsainas lentes. pa metru, kā arī krelles un pogas.

Ziemassvētku vainagu materiāliMēs sadalām stiepli divās daļās un savīti, piešķirot tai apaļu formu.

Sadaliet vadu


Tagad ir kārta pirmajām pamata lentēm. Vispirms mēs ņemam vienu lenti un iesaiņojam to ap stiepli, un pēc tam veiciet to pašu procedūru ar otro lenti. Vairākās vietās mēs piestiprinām lenti ar diegu un adatu.

paņem vienu lenti

piestipriniet lenti ar diegu


Ir pienācis laiks izrotāt vainaga pamatni. Mēs ņemam lenti, vēlams lielāku zaļu krāsu, lai egles un priedes daba apbalvo ar šo krāsu, un tagad mēs izgatavojam lokus vai ziedus. Tas var būt gan rozes, gan vienkāršas margrietiņas, viss, ko vien sirds kāro.
Piemēram, vienu no vienkāršajiem ziediem var pagatavot šādā veidā: sadaliet lenti uz pusēm un salieciet to vidū ar leņķi, un pēc tam pārmaiņus gulējiet uz lentes augšdaļas, tad no vienas puses, tad no otras.

aptiniet ar citu lenti

dalīties ar lenti


Kad mēs salocījām lenti, tāpēc, lai izveidotu ziedu, jums jāvelk viena lente.

dabūju ziedu


Kad esat jau izveidojis pietiekami daudz ziedu un loki, mēs sākam tos piestiprināt ar līmi, pavedienu ar adatu pie vainaga pamatnes.

pietiekami daudz ziedu un loki


Pēdējais pieskāriens jūsu radītajam ir plānu lentu iesiešana ap visu vainagu ar ziediem un lokiem. Jūsu produkts ir gatavs dot jums Jaungada noskaņu un jūsu mīļajiem.

Ziemassvētku vainags
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām