DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » » »Lukturi rotā
Zibspuldzes svečturis


Svečturis lukturīša formā ir oriģināls interjera rotājums. Istabas tumsā kabatas lukturītis atstāj savādas ēnas uz sienām un griestiem - zvaigžņu formā, kā arī tauriņu veidā, kas krāsoti uz stikla. Izrotāt to ir ļoti interesanti un nav grūti.

Tātad, kādi materiāli ir nepieciešami, lai sagatavotos darbam?

1. Tukša svečturis lukturīša formā baltā, pelēkā vai citā krāsā.
2. Augsne, vislabāk caurspīdīga.
3. Akrila krāsas un sudraba kontūra uz stikla.
4. Knaibles, lai noņemtu stiklu.
5. Vidēja izmēra plakana sintētiskā suka un rupja liela suka.
6. Akrila matēta vai spīdīga laka.

Pirmais posms. Lai strādātu ar lukturīti, bija ērti, vispirms no tā jānoņem viss stikls. Lai to izdarītu, izmantojiet knaibles, salieciet metāla turētājus un uzmanīgi izvelciet stiklu. Pēc tam glāzi ieteicams noslaucīt tā, lai tajā nebūtu traipu un pirkstu nospiedumu.

izņemiet no tā visu glāzi


Tagad mūsu svečturi var gruntēt, nebaidoties, ka augsne iekrāso stiklu. Mēs uzņemam plakanu sintētisko suku un pārklājam visu lukturīti ar augsni gan no ārpuses, gan no iekšpuses. Atstājiet nožūt.

grunts


Otrais posms. Kamēr augsne izžūst, jūs varat darīt stiklu. Šajā darbnīcā tauriņus zīmēja uz stikla ar sudraba kontūru. Bet jūs varat izvēlēties absolūti jebkuru modeli. Mēs izvēlamies piemērotu modeli no interneta, samazinātu attēlu līdz stikla izmēram un izdrukātu. Ja mājās nav printera, attēlu var tulkot ar monitora ekrāna zīmuli vai pat pats uzzīmēt.

tauriņi tika krāsoti


Kopumā ir sešas glāzes, uz katras no tām jums jāzīmē puse tauriņa, kas tad veidos trīs veselus tauriņus. Mēs uzņemam attēlu, ievietojam to zem stikla un uz stikla ārpuses mēs ieskicējam caurspīdīgo attēlu.

ieskicējiet stiklu


Tātad uz visām sešām glāzēm mēs uzzīmējam tauriņa kontūru un atstājam tos nožūt apmēram 12 stundas. Pēc vēlēšanās žāvēšanas procesu var paātrināt ar fēnu.

uz visām sešām glāzēm


Trešais posms. Mēs atgriežamies pie sava luktura. Tagad, kad augsne ir izžuvusi, svečturi var krāsot ar tumši brūnu akrila krāsu. Mēs maisa nepieciešamo toni plāksnes aizmugurē un ar plakanu sintētisko suku nokrāso visu lukturīti ārpusē un iekšpusē.

krāsojiet ar akrila krāsu


Kad krāsa izžūst, uz tīras plāksnes plāksnes, ar kuru mēs krāsojām tauriņus, izspiediet nedaudz sudraba kontūras. Paņemiet rupju lielu suku, iemērciet sudraba krāsā un pārvietojiet suku paleti, lai atbrīvotos no liekās krāsas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka sukai jābūt absolūti sausai - tas ir vienīgais veids, kā iegūt nepieciešamo efektu.

Mēs staigājam ar suku ap svečturi, izceļot izvirzītās vietas un atstājot plānas sudraba sloksnes. Tas piešķirs mūsu tukšajam vecumam cēlu izskatu. Zvaigznes var īpaši izcelt, staigājot pa tām ar sudraba krāsu.

sudraba sloksnes

cēls vecu izskats

Senatnes tips


Ceturtais posms. Pēc tam, kad krāsa izžūst, mēs svečturi pārklājam ar akrila laku un gaidām, līdz tā izžūst. Laka pilnībā izžūst 24 stundu laikā, bet pēc dažām stundām vairs nav lipīga.

pārklājiet svečturi ar akrila laku


Kad laka izžūst un tauriņi izžūst, stiklu var ievietot atpakaļ. To palīdzēs mums arī knaibles vai jebkurš cits metāla improvizēts rīks, kas jums šķiet ērts.

Tas viss ir, stikls ir vietā, lukturītis ir gatavs. Tagad jūs varat uzstādīt sveci iekšpusē un izbaudīt tās skaistumu.

stikls vietā lukturītis gatavs

laternas rotājums
Komentāri (1)
  1. Jugijs
    #1 Jugijs Viesi 2013. gada 1. decembris 14:50
    0
    Jūs varat izmantot lukturīti kā papildinājumu pasakainai Jaungada naktij)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām