DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Pankūkas ar gaļu
Pankūku ar gaļu pagatavošanas process tiek uzskatīts par vienu no vienkāršākajiem un pieejamākajiem. Šis ēdiens var apmierināt pat vissmagāko izsalkumu, un gaļas pildījums ir universāls, un tas visiem patīk. Ja esat noguris no tā, ka gatavojat dažādus kartupeļus un sānu ēdienus, vēlaties atpūsties pie vienkārša ēdiena un iepriecināt dzīvesbiedru ar neparastām vakariņām vai brokastīm - šī vienkāršā recepte ir paredzēta jums!

Pankūkas ar gaļu


Nepieciešamās sastāvdaļas noliec uz galda, lai neko neaizmirstu. Mums būs nepieciešams:
• Vistas olu - 3 gab.
• Piens (ne pārāk trekns) - 3 ēd.k.
• kviešu milti - 1,5 ēd.k.
• Cukura smiltis - 3 ēd.k.
• Sāls - pēc garšas
• Rafinēta saulespuķu eļļa - 0,5 ēd.k.
• Gaļa (labāk ir ņemt malto gaļu) - 400 gr.
• Sīpoli - 3 gab.
• Burkāni - 1 gab.
• Sviests - cik daudz ēst

Nepieciešamās sastāvdaļas


Pildījums.
Sākumā ķersimies pie pildījuma, lai vēlāk to nenovērstu uzmanību. Sīpolus vajadzētu sagriezt pēc iespējas mazāk un burkānus sarīvēt uz smalkas rīves, visu kopā apcept pannā līdz gaiši zeltaini brūnai. Pēc tam pievienojiet malto gaļu dārzeņiem un cepiet, līdz tā ir gatava, neaizmirstot par sāli pēc garšas.

Pildījums


Mīklu.
Sakuļ olas, līdz parādās putas (apmēram 5–7 minūtes), tad pievieno pienu - 1 glāzi, cukuru un sāli, turpinot pārspēt līdz gludai. Izsijāt miltus mīklā caur sietu, lai nebūtu gabaliņu. Kad milti ir izšķīduši, maisījumam jāpievieno vēl 2 tases piena un augu eļļas. Tātad, mīkla pankūkām ir gatava. Neuztraucieties, ja tas izrādījās pārāk šķidrs - tas ir tas, kas mums vajadzīgs.

Mīklu


Cepamās pankūkas.
Pankūkas jāapcep labi sakarsētā pannā, periodiski eļļojot virsmu ar sīpolu, pēc tam iemērcot to augu eļļā. No sagatavotā mīklas daudzuma jums vajadzētu iegūt apmēram 25 - 27 pankūkas (8 - 10 porcijām), no kurām katra ir jāieeļļo ar sviestu.

Cepamās pankūkas


Aptiniet pankūkas.
Kad visas pankūkas ir gatavas, ielieciet vienu no tām uz atsevišķas plāksnes, tās vidū ielieciet ēdamkaroti gaļas pildījuma, pēc tam iesaiņojiet to “aploksnē”.
Pasniedziet pankūkas ar gaļu uz galda var būt gan siltas, gan aukstas, kā arī skābo krējumu. Ja jums ir nepieciešams atkārtoti sasildīt trauku, izmantojiet cepeškrāsni vai mikroviļņu krāsni. Pēc šīs vienkāršās receptes pagatavotās pankūkas ar gaļu vairākas dienas saglabā izcilu svaigumu - to ir viegli redzēt pašam. Šī ēdiena pagatavošana prasa vidēji 2 stundas.

Aptiniet pankūkas


Bon apetīti!
Komentāri (1)
  1. Smi346
    #1 Smi346 Viesi 2017. gada 22. augusts 14:57
    0
    Pildītas pankūkas ir lieliski piemērotas jebkurai uzkodai. Kad tās tiek pagatavotas mājās, pavārs (saimniece) tērē daudz mazāk laika pildīto pankūku pagatavošanai, nevis parastajām pankūkām, un uzkodas ir daudz apmierinošākas.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām