DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Karsti kūpinātas zivis ar pildījumu
Mājās karstu kūpinātu zivju iegūšana nepavisam nav grūta, un nenoliedzamas ir dabiska produkta priekšrocības ar izcilu garšu un oriģinālu smaržu, kam trūkst populārās ķīmijas (šķidrie dūmi).

Lai pagatavotu karsti kūpinātas zivis, jums būs nepieciešams šāds aprīkojums, piederumi un izstrādājumi:
- kūpinātava (parasts taisnstūrveida, ar diviem tīkliem, pārdošanā vidēji no 400 rubļiem, jums nevajadzētu pirkt dārgus, tiem faktiski ir tāds pats smēķēšanas efekts);
- zāģu skaidas vai zariņi (ābele, alksnis, ķirsis utt.);
- trauki zāģu skaidu mērcēšanai;
- zivis (asari, zandarti, foreles utt.);
- sīpoli, ķiploki, garšvielas, citrons;
- malka kurināšanai, pavardam (grila).
Apsveriet pakāpenisku produkta ražošanu.
1. Smēķēšanai sagatavo koku: alksni vai ābolu. Ja vēlaties, zāģu skaidām pievienojiet ķiršu, cidoniju un kadiķi. Jūs varat izmantot kalibrētas zāģu skaidas no lielveikala. Zāģu skaidas iepakojums ir pietiekams 2-3 reizes, un jums nevajadzētu tos daudz lietot. 20 minūtes iemērciet zāģu skaidas, pēc tam ar plānu kārtu vienmērīgi nolieciet kūpinātavas apakšā.

Zāģskaidas

zāģskaidas kūpinātavas apakšā


2. Zivis var pievienot nedaudz iepriekš. Mēs to ķidājām un mazgājām. Pildījumu izgatavojam no smalki sagrieztu sīpolu, ķiploku, citrona bez mizas, pipariem, sāls maisījuma. Vēderā gulēja pildījumu. Mēs ievietojam zivis traukā, lai izdalās liekā mitruma.

pildījuma pagatavošana

zivju vēdera pildīšana

pildītas zivis


3. Mēs izkārtojam produktu uz režģa, un ne pārāk cieši un nolaižam to kūpinātavā.

sakrautas zivis uz grila

Karsti kūpinātas zivis ar pildījumu

kūpinātava krāsnī


4. Mēs iededzam uguni, ļaujiet tai nedaudz sadedzināt pirms ogļu veidošanās.
5. Aizveriet kūpinātavu un aizdedziniet. Kā sildvirsmu varat izmantot gan bārbekjū, gan parasto ugunskuru, tikai nodrošinot vienmērīgu kūpinātavas atrašanās vietu un labu karstumu. Faktiski zivis vajadzētu cept un nedaudz kūpināt, kas ir ne mazāk svarīgi veselībai. (8. foto)
6. Vidēji pēc 25-30 minūtēm, atkarībā no ugunskura karstuma un zivju lieluma, mēs noņemam kūpinātavu un novietojam to uz dēļa. Ļaujiet kūpinātavai atdzist apmēram 10 minūtes. Tad ar izliektu vadu palīdzību mēs noņemam tīklus ar zivīm. Mēs to joprojām siltu liecam uz trauka, lai tas neliptu pie grila.

Karsti kūpinātas zivis ar pildījumu

kūpinātas zivis

zivju pasniegšanas veids

Karsti kūpinātas zivis ar pildījumu


Vārītas zivis ir garšīgas ne tikai karstas, tās atdziestot iegūst īpašu pikanci. Jūs varat to ēst maigi, atklājot vēderu, kamēr svari un kauli ir viegli atdalāmi. Gandrīz vairumam zivju veidu šāda gatavošana ir piemērota: karūsas, līdakas, sudraba karpas, foreles, lasis, tās jāsagriež tikai pa vēderu aizmugurē un pēc tam salocītas, lai tās kūpinātu.
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām