Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Karoliukai iš senų medinių juodraščių
Manau, kad daugelyje namų yra mediniai šaškės, kurių niekas seniai nežaidė dėl to, kad yra supainiotos, o likusios sumos dabar nepakanka. Suradusi ant lentynos dėžutę su šaškėmis iš močiutės, man kilo nuostabi mintis - iš jų pasigaminti nuostabius karoliukus. Įsitikinusi, kad mano močiutei jų nebereikia, aš pradėjau įgyvendinti tai, ką buvau suplanavusi.

Norėdami sukurti nuostabius karoliukus, man prireikė:
- daug smeigtukų - geležinių lazdelių su kilpa viename gale;
- 7 šaškės;
- keli skirtingo dydžio ir spalvos mediniai karoliukai;
- maža grandinė;
- natūralūs akmenys pakabučiui.
Iš medžiagų, kurių man reikėjo:
- žnyplės;
- replės;
- baisiai.

Karoliukai iš senų medinių šaškių


Pirmas dalykas, kurį padariau, buvo šaškių ruošiniai. Švelniai pastumdamas tikrintuvą su aštrumu, iš abiejų pusių padarydavau skylutes. Po to aš įkišau kaiščius į padarytas skylutes ir susukau juos taip, kad dvi kilpos būtų sujungtos, ir gaunamas patikimas tvirtinimas. Tada ji padarė tą patį su visais mediniais karoliukais. Jei mediniai karoliukai yra per dideli, geriau juos atskirti iš abiejų pusių apkabinimais, tada jie nebus stulbinantys ir apskritai jų išvaizda bus estetiškesnė.

Karoliukai iš senų medinių šaškių


Mes pradedame savo karoliukų surinkimą. Mes paimame lengvą kalaviją ir įdėkite žiedą į paruoštą laikiklį. Su juo mes sujungiame tikrintuvą su grandine.

Karoliukai iš senų medinių šaškių


Prie priešingo grandinės galo pritvirtiname dar vieną simetrijos tikrintuvą.

Karoliukai iš senų medinių šaškių


Tada prie antrojo šaškės laikiklio vėl priklijuojame žiedą ir pakabiname mažą, lengvą medinį karoliuką. Toliau, žiedo pagalba, mes sugauname didelę tamsią granulę ir vėl mažą šviesią. Kompoziciją užbaigiame tamsiu sabere.

Karoliukai iš senų medinių šaškių


Panašiai padarykite kitą tarpą ir užbaikite jį lengvu kalaviju. Kitas, mes darome pakabu. Prie skylių, padarytų tikrintuvo šonuose, šalia vieno iš jų pridėjau dar dvi. Šiose skylėse pakabinau įvairiaspalvių natūralių akmenų grandines.

Karoliukai iš senų medinių šaškių


Pakabuką pakabiname žiedo pagalba prie didelio tamsaus karoliuko ir pakabiname iš mažo karoliuko. Tame pačiame žiede, kuris sujungė didelius ir mažus karoliukus, mes prikibome prie antrosios šviesos karoliuko ir užbaigiame kitą pusę simetriškai prieš pirmąjį karoliuką.
Paaiškėjo nuostabūs etno karoliukai, kurie puikiai tiks prie bet kokių drabužių. Galima dėvėti su smėlio ar rudos spalvos daiktais, taip pat su baltais marškinėliais ir džinsais. Galite eksperimentuoti skirtingais būdais.

Karoliukai iš senų medinių šaškių


Dviejų spalvų šaškę galite derinti su spalvotomis medinėmis karoliukais, tada jie žais linksmai ir suteiks nuotaikos jūsų kasdieniniame drabužių spinta.

Karoliukai iš senų medinių šaškių
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai