Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » » »Graži knygos žymė
Visi, kurie mėgsta skaityti knygas, žino, kad patogi žymė yra labai svarbi. Jis neturėtų būti per didelis, bet ne labai mažas. Daugeliui žmonių patinka, kad žymė buvo ne tik praktiška, bet ir įdomi. Ši meistriškumo klasė išmokys visus, kurie myli knygas ir žino, kaip nėroti, kaip pasidaryti sau originalią ir juokingą žymą „Katė“.
Žymelės spalva gali būti skirtinga, kaip jums patinka. Aš nusprendžiau daug neeksperimentuoti ir pririšau paprastą nespalvotą katę. Jai prireikė:
- balti ir juodi siūlai, aš paėmiau akrilą - jis nėra įnoringas ir tinka patogiai;
- kablio numeris, tinkantis sriegio storiui;
- žirklės ir adata su siūlu.

Graži knygos žymė


Visų pirma, mes turime surišti katės kūną. Jį sudaro du skirtingo skersmens apskritimai - vienas šiek tiek mažesnis už kitą. Taigi, kad kiekvieno apskritimo viduryje nebūtų nepatrauklios skylės, mes pradedame megzti juos iš Amigurumi kilpos.

Graži knygos žymė


Mes megzti „Amigurumi“ kilpą penkiais atskirais nėrimais ir užtraukti rutulio „uodegą“ taip, kad pirmoji ir paskutinė mūsų pagaminta kilpa būtų sujungtos nedideliu apskritimu. Pririškite stulpelius vienas su kitu jungiamąja kilpa ir pradėkite megzti mūsų apskritimą pločiu. Norėdami "blyną", išsiskyrusį plotį be bangų, turite pridėti penkias kilpas į kiekvieną naują eilę, tolygiai paskirstydami juos iš eilės. Pasirodo, šie du apskritimai.

Graži knygos žymė


Prie vieno apskritimo aš palikau mažą siūlų uodegą ir jie surišo detales. Tai galite padaryti siūlu su adata.

Graži knygos žymė


Toliau mes pradedame gaminti katės "kailį". Mes susiejame jį per visą perimetrą juodu siūlu.

Graži knygos žymė


Antroje juodų verpalų eilėje yra katės kojos. Norėdami juos sujungti, turite padaryti aštuonias oro kilpas, tada šeštajame megzti du dvigubus nėrimus ir vieną jungiamąją kilpą. Pasirodo tokia pagalvė.

Graži knygos žymė


Po to, kai mes megzti tris oro kilpas, o pirmoje - mes vėl megzti du dvigubus nėrimus ir jungiamąją kilpą. Pasirodė dvi trinkelės. Mes megzti trečiąjį taip pat, kaip ir antrąjį, tik oro kilpos bus ne trys, o dvi.

Graži knygos žymė


Tuo pačiu būdu mes megzti visas kitas kojas. „Kojos“ turėtų būti šiek tiek ilgesnės nei „rankenos“, todėl pradėkite jas ne su aštuoniomis oro kilpomis, o su dešimt. Kai letenos yra vietoje, galite pereiti prie ausų. Mes megzti juos baltu siūlu. Mes darome šešis atskirus nėrimus - tai yra pirmoji eilutė.

Graži knygos žymė


Susiaurinkite kiekvieną sekančią eilę, kol ausis taps aštri. Antrasis atliekamas lygiai taip pat. Stenkitės gauti tas pačias ausis. Pasirodo, čia tokia nuostabi žymė.

Graži knygos žymė

Graži knygos žymė
Komentarai (4)
 1. Marija
  #1 Marija Svečiai 2013 m. Liepos 25 d. 19:49
  0
  Šaunu išrastas! šypsotis
 2. Tanya
  #2 Tanya Svečiai 2013 m. Gruodžio 7 d., 19:29
  0
  Cho atvėsti šypsotis
 3. Marija
  #3 Marija Svečiai 2014 m. Liepos 19 d. 20:49
  0
  Man patinka, kad aš apskritai mėgstu kačiukus, be žodžių, super !!!!! mirktelėjimas
 4. Anonimas
  #4 Anonimas Svečiai 2017 rugpjūčio 13 d. 13:53
  1
  Puiku !!!

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai