Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Universalus USB įkroviklis
Ne paslaptis, kad didžioji dauguma kompiuterių vartotojų naudojasi tokiais patogiais ir kompaktiškais nešiojamaisiais kompiuteriais. Tuo pačiu metu jutiklinis skydelis netapo visaverte, o svarbiausia - patogia pakaitine pele. Patogiausias pasirinkimas dirbant su nešiojamu kompiuteriu yra naudoti belaidę pelę, maitinamą AAA baterijomis.
Po kelių atvejų, kai pelės akumuliatorius išsikrovė netinkamiausiu momentu, kai po ranka nėra elektros lizdo, kilo idėja iš improvizuotų priemonių sukurti universalų įkroviklį, leidžiantį įkrauti baterijas iš nešiojamojo kompiuterio.

Universalus USB įkroviklis


Dėl didesnio universalumo, taip pat buvo pridėta galimybė įkrauti telefoną, prijungus kištuką, kad telefonas būtų įkrautas lygiagrečiai, todėl net keliaudami galite mobilųjį telefoną įkrauti be jokių problemų.

Universalus USB įkroviklis


Taigi, norint sukurti šį įrenginį, buvo panaudotas sulūžusio valdymo pulto, pavyzdžiui, televizoriaus, galas. Apskritai, pagrindinis dalykas yra turėti veikiantį AAA akumuliatoriaus skyrių, mums tereikia jį paimti ir pamačius, kad vėliau būtų galima naudoti įrenginyje.

Universalus USB įkroviklis


Dabar mes jau turime akumuliatoriaus skyrių, tada mes pasiimame bet kurį seną įkroviklį ir nupjauname ant jo kištuką, kaip taisyklė, ten bus du laidai - raudonas (+) ir juodas (-), svarbiausia yra ne maišyti. Griežtai draudžiama prijungti įkroviklį tiesiai prie akumuliatorių savo pačių saugumui, maitinimas akumuliatoriams bus prijungtas per specialų lustą, kuris yra bet kurioje telefono baterijoje, jis skirtas tik apriboti maitinimą, kai baterija yra visiškai įkrauta.

Universalus USB įkroviklis


Prijungti šią grandinę nėra sunku, pliusas krovikliui bus lituotas kontaktas prie paties akumuliatoriaus kūno, nors iš tikrųjų kiekvienas kontaktas paprastai yra pasirašytas, svarbiausia yra nepainioti įvesties su išvestimi.

Universalus USB įkroviklis


Kitas žingsnis yra įdiegti mini usb lizdą į įrenginį, jį galima paimti iš bet kurio sugedusio grotuvo ar telefono, labai lengva jį prijungti prie pirmo kontakto - plius, penktas - minusas, jis turėtų būti prijungtas prie įvesties, esančios virš nurodytos mikroschemos.

Universalus USB įkroviklis

Universalus USB įkroviklis


Norėdami nurodyti įkroviklio veikimą, patogu naudoti šviesos diodą, paimtą, pavyzdžiui, iš žiebtuvėlio su žibintuvėliu, būtina jį lituoti per 150–500 omų varžą į mikro grandinės išėjimus.

Universalus USB įkroviklis


Surinkę visa tai, gauname universalų įkroviklį, turintį galimybę įkrauti telefoną ir baterijas tiek iš nešiojamojo ar kompiuterio, tiek iš tinklo.

Universalus USB įkroviklis

Universalus USB įkroviklis

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai