Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
Oda yra nuostabi medžiaga! Gyvenimas po ranka, lengvai dažomas, pjaustomas, klijuojamas. Malonu ir įdomu su ja dirbti. Parduodama brangiai, tačiau kiekvienas namas turi odą. Senos striukės, rankinės, batai ... Gera namų šeimininkė visada ras jai naudą, nes dėl to jūs galite padaryti tiek daug skirtingo grožio! Pažvelkite į tai, ką galima sukurti iš odos gabalų, mažo vakarinio papuošalų komplekto pavyzdyje.

Tam jums reikėsXia:

Odiniai papuošalai


• Odos gabalai
• PVA klijai
• Karšto klijų pistoletas
• žirklės
• Metaliniai akrilo dažai
• Pincetai (mažoms dalims)
• Smeigtukų priedai, kniedės spaustukams
• Šabloninis popierius, rašiklis
• Plastikinis buteliukas iš silikoninių klijų

Darbo pradžia.
Pasiimkite odos gabalus ir ant popieriaus padarykite gėlių raštus, kaip parodyta nuotraukoje.

Odiniai papuošalai


Visi jie yra iš penkių lapų, tik paskutiniai trislapiai. Ketvirtame lape galite pasirinkti penkių ar trijų lapų, kaip jums patinka. Tris lapelius galima naudoti kaip pumpurą ar mažą gėlę.
Uždėkite modelius ant odos iš zomšos pusės, apjuoskite juos rašikliu, bus matyti, kiek gėlių užteks odos gabalėliui.

Odiniai papuošalai


Gėles patogu pjaustyti, odelę supjaustant gabalėliais pagal piešinį ir piešiniu. Tik raštą reikia pritvirtinti kaiščiu, kad jis nejudėtų.

Odiniai papuošalai

Odiniai papuošalai


Šiam rinkiniui reikia iškirpti:
2 lapas - 1 vnt.
3 lapas - 2 vnt.
4 lapas (penkių lapų) - 5 vnt.
4 lapas (trijų sluoksnių) - 4 vnt.
Lapelis - 1 vnt.
Bud - 2 vnt.

Padėkite keptuvę ant vidutinės ugnies. Geriau naudokite mūsų senas keptuves. Ant jo uždėkite paruoštas gėlių detales.

Odiniai papuošalai


Jie sušils ir pradės kilti, apvalėti, peiliu prispausti gėlės vidurį. Kai jie sumažėja, jie turi būti nedelsiant išdėstyti iš keptuvės.

Odiniai papuošalai


Kepant, lakštas taip pat šiek tiek susilankstysi, dabar ant jo galima užtepti venas karštu neryškiu peilio galu. Jūsų dalys yra paruoštos, paskirstykite jas taip, kad jas būtų lengviau surinkti.

Odiniai papuošalai

Odiniai papuošalai


Tapyba.
Metalinius akriliniais dažais geriau dažyti ne šepetėliu, o kempine, šiek tiek liečiant odą. Nuotraukoje yra trijų spalvų dažai: aukso, bronzos, turkio. Iš pradžių auksą tepkite ant neteisingos ir priekinės pusės, tada kai kuriose vietose - bronzos, o ant lapo ir turkio. Dažai greitai džiūsta, metalas suteikia gaivumo ir blizgesio. Kas suteikia gaminiui elegantišką vakaro vaizdą.

Odiniai papuošalai


Apyrankės pagrindas.
Kol dalys džiūsta, paruoškite apyrankės pagrindą. Storis plastikinis butelis iš statybinių silikatinių klijų gerai tinka pagrindui. Ji nelenkia, tvirtai sėdi ant rankos. Peiliu nupjaukite buteliuką iki jums reikalingo pločio, padalinkite gautą žiedą, kaip parodyta nuotraukoje.

Odiniai papuošalai


Dabar reikia padengti pagrindą oda. Odinės juostelės plotis apyrankės pagrindui sutvirtinti turi būti apskaičiuojamas taip, kad juostelės segmentas galėtų apjuosti pagrindą iš išorės ir vidaus. Sutepkite zomšos pusę PVA klijais ir atsargiai priveržkite apyrankės pagrindą. Kad oda lengvai nusileistų, priekinę pusę galite nušluostyti šlapiu rankšluosčiu. Leiskite klijams išdžiūti, tada dažykite, taip pat gėles.

Skinti gėles.
Jūs turite surinkti gėles spynoje (2,3,4, kuodeliai), medaus vidurį klijuoti karštais klijais. Kiaušinėlius (nuotraukoje tai yra trumpos 3–5 cm juostelės su įpjovomis) susukite į griežtą ratą, klijuokite galus, užmaukite ir priklijuokite paskutinės viršutinės gėlės viduryje.

Odiniai papuošalai


Ir taip ant visų gėlių. Klijuokite pumpurus ir mažą gėlę ant šakelių.Pirmiausia klijuokite lapą, tada šakeles ir žiedyną, tada gėles. Jūsų apyrankė yra paruošta.
Klipai. Surinkta iš 3,4 gėlių lapelių ir kuokelių. Neteisingoje pusėje klijų gvazdiklius klijuokite karštais klijais.
Žiedas. Paruoškite juostelę pagal piršto dydį, 0,5-1 cm pločio. Klijuokite ją į apskritimą. Klijuokite lapelius ir surinktą gėlę ant klijuotos vietos, kaip ant spaustukų.
Štai kas atsitiko.

Odiniai papuošalai

Odiniai papuošalai

Odiniai papuošalai

Odiniai papuošalai

Odiniai papuošalai

Odiniai papuošalai


Odinė puošyba yra nedidelio svorio, gražiai atrodo ir brangi, o svarbiausia - išskirtinė, neįmanoma pakartoti lygiai to paties. Išbandykite ir jums pasiseks!
Komentarai (2)
 1. Svečio Olga
  #1 Svečio Olga Svečiai 2018 gegužės 12 d., 19:29
  0
  bjaurus
  1. Svečioji Elena
   #2 Svečioji Elena Svečiai 2018 m. Liepos 27 d. 17:55, 17:55.
   0
   Aš sutinku

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai