Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» »Akvariumas vazoje
Visi žino, kad akvariumas yra puikus buto interjero dekoravimas. Tačiau ne visi žino, kad paprastą gėlių vazą galite paversti akvariumu.
Akvariumas vazoje turi tris neginčijamus pranašumus. Pirma, jis neužima daug vietos ir gali būti lengvai dedamas ant palangės ar knygų lentynos. Antra, rūpinimasis akvariumu vazoje yra paprastas ir nereikalauja daug laiko iš jo savininko. Trečia, jei jums nuobodu nuo akvariumo entuziazmo, tada atsikratyti tokio akvariumo nekels ypatingos problemos.

Taigi, ko jums reikia norint sukurti mini akvariumą? Maža vaza, keli vandens augalai ir maži akmenukai. Vaza gali būti bet kokios formos, bet vis dėlto geriau apvalus indas. Vandens augalus geriau vartoti nepretenzingiausius - pavyzdžiui, raguočius ar kabombus.

Akvariumas vazoje


Prieš sukurdami akvariumą, vazą nuplaukite vandeniu.

Akvariumas vazoje


Ir akmenukai taip pat.

Akvariumas vazoje


Po to jūs galite supilti akmenukus į vazą ir pradėti sodinti vandens augalus. Augalus patogiau sodinti pincetu (ypač jei vazos kaklelis yra siauras). Tačiau jei neturite žnyplių, tuomet augalus galite pasodinti rankomis.

Akvariumas vazoje


Pasodinus augalus, vazą galima užpildyti vandeniu. Įprastas vanduo iš čiaupo netinka šiam tikslui - jame yra daug vandens augalams kenksmingų medžiagų. Todėl geriau naudoti stovinčią vandenį. Kraštutiniais atvejais - virti.

Akvariumas vazoje


Žinoma, nerekomenduojama apgyvendinti žuvų tokiame mini akvariume. Jie ten ilgai negyvens, nes į vazą sudėti reikiamą įrangą (kompresorių ir filtrą) yra tiesiog nerealu. Vietoj žuvies galite įsikurti nepretenzingiau tvariniams - vandens sraigėms. Jie maitinasi dumblių nešvarumais ir nereikalauja ypatingos priežiūros.

Gatavą akvariumą vazoje reikia įdėti į bet kurią šviesią buto vietą. Kaip tokia vieta gali tarnauti palangė arba lentyna, esanti šalia lango. O jei norite patalpinti mini akvariumą kambario gale, jums reikės dirbtinio šviesos šaltinio - stalo lempos su energiją taupančia lempa. Sėkmės akvariume!
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai