Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Velykų krepšelis
Netrukus Velykos, todėl šiandien pasigaminsime krepšelį Velykų gėrybėms.
Norėdami savo rankomis pasigaminti velykinį krepšį, mums reikia šių medžiagų ir įrankių:
- stovėti po gėlių vazonu;
- medinės sruogos;
- putų ratas;
- stori siūlai;
- PVA klijai;
- universalūs klijai;
- žirklės;
- stora viela;
- dekoro elementai: sizalis ir juostelės

Velykų krepšelis


Na, eime į darbą.
1. Iš putplasčio išpjaukite apskritimą, atitinkantį mūsų stovo skersmenį po gėlių vazonu. Jei pagaminsite didelį krepšį ar kitą formą, vietoj puodo stovo galite naudoti kartoninius apskritimus (kelis gabalus, suklijuotus kartu).
2. Stovo apačioje po gėlių vazonėliu užtepkite universalių klijų ir priklijuokite putplasčio ratą. Leiskite klijams gerai išdžiūti.

Velykų krepšelis


3. Mes paimame medines sruogas ir klijuojame juos į putplasčio ratą tuo pačiu atstumu. Dėl tvirtumo, siūlių tarp sruogų ir putplasčio galima klijuoti šiek tiek universalių klijų.

Velykų krepšelis


4. Paimkite sriegio galą ir pririškite prie vieno iš sruogų. Mes pradedame formuoti savo krepšį. Mes apvyniojame siūlus aplink sruogus, pakaitomis praleidžiant juos iš priekio, tada iš neteisingos pusės. Sudarę vieną eilę, keičiame sriegio rišimo kintamumą. Norėdami tai padaryti, galite sudaryti ritę aplink vieną iš sruogų, o kitą - pinti po ja iš kitos pusės.

Velykų krepšelis


5. Kai viršutinė krepšio dalis bus paruošta, suriškite siūlą aplink sruogą ir papildomai pritvirtinkite klijais. Dabar reikia papuošti krepšio dugną. Ant stovo ir polistireno tolygiu ištisiniu sluoksniu tepame universalius klijus ir pradedame vynioti siūlais. Mes padengiame visą krepšio paviršių PVA klijais ir paliekame išdžiūti.

Velykų krepšelis

Velykų krepšelis


6. Nupjaukite 6 vienodus pakankamo ilgio siūlus ir iš jų pynkite košę. Su juo mes papuošime viršutinę krepšio dalį.

Velykų krepšelis

Velykų krepšelis

Velykų krepšelis


7. Dabar jūs turite padaryti mūsų krepšio rankeną. Mes paimame storą vielą ir apvyniokite ją siūlais, periodiškai pritvirtindami juos klijais. Pritvirtinkite gatavą rankeną prie krepšio. Galite siūti arba tiesiog priklijuoti. Svarbiausia yra įsitikinti, kad ji pakankamai gerai laikosi.

Velykų krepšelis

Velykų krepšelis


8. Belieka tik papuošti mūsų atostogų krepšelį. Tam panaudosiu sizalį ir baltą plačią juostelę. Galite papuošti krepšį gražiu audiniu, ant kurio bus išdėstyti velykiniai skanėstai, dekoratyvinėmis gėlėmis, kaspinais ir kt. Apskritai, viskas, kas tau patinka. Kompoziciją papildome velykiniais atributais. Aš turiu šį Velykų zuikį ir šokoladinius kiaušinius, skirtus mažiems saldiems dantims.

Velykų krepšelis

Velykų krepšelis

Velykų krepšelis


9. Dabar mūsų Velykų krepšelis yra visiškai paruoštas atostogoms.

Velykų krepšelis
Komentarai (1)
  1. tortila08
    #1 tortila08 Svečiai 2015 m. Kovo 15 d. 11:46
    0
    Laba diena Pasakyk man, kaip pynai krepšio dugną?

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai