Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
Simpatinis rašalas yra sprendimas informacijai rašyti ant popieriaus. Jie skiriasi nuo įprasto rašalo tuo, kad jų parašyta žinutė negali būti matoma, kol nebus pritaikytos tam tikros sąlygos, nesvarbu, ar tai šilta, lengva, ar pan. Šis informacijos perdavimo būdas visais laikais buvo vienas pagrindinių šifravimo elementų. Paprastai slapta informacija pirmiausia buvo užrašoma ant tuščio popieriaus lapo, o buvo naudojamas simpatinis rašalas. Po džiovinimo permatomu užrašu įprastas pranešimas buvo užklijuotas paprastu matomu rašalu. Tokios raidės, kaip taisyklė, buvo kaitinamos taip, kad atsirado slaptas kodas, o tada lapas buvo sunaikintas. Yra daugybė nematomų rašalo receptų, įskaitant grynai cheminius, kurie šiandien jau parduodami biuro reikmenų skyriuose. Tačiau tokį šnipų rašalą galima paruošti savarankiškai.
Tam jums reikės: įprastos geriamosios sodos, šiek tiek šilto vandens, šaukšto, dantų krapštuko su vata (taip pat galite naudoti medvilninį tamponą arba daugkartinio užpildymo švirkštimo priemonę), popieriaus lapo ir žvakės.

Nematomas rašalas


1 žingsnis. Geriamąją sodą reikia praskiesti vandenyje, kad gautųsi koncentruotas tirpalas. Mišiniui reikia leisti šiek tiek atvėsti. Nebūtina visiškai ištirpinti soda.

Nematomas rašalas


2 žingsnis. Jei yra tušinukas, kurį galima pagardinti šviežiai paruoštu tirpalu.

Nematomas rašalas


Tada mes ja naudojamės. Jei neturite tokio prietaiso po ranka, galite naudoti medvilninį tamponą arba įprastą dantų krapštuką, kurio gale yra medvilnės gabalėlis.

Nematomas rašalas


Būtina panardinti į vandeninį sodos tirpalą, šiek tiek išspausti. Po to - galite saugiai parašyti žinutę ant tuščio popieriaus lapo.

Nematomas rašalas


3 žingsnis. Patartina leisti rašalui šiek tiek išdžiūti, prieš pradėdami rašyti raidę. Kad slaptas įrašas taptų matomas, lapas su juo turi būti laikomas virš karščio. Tai gali būti geležinė, dujinė ar elektrinė viryklė, tačiau mūsų atveju buvo naudojama įprasta žvakė. Kad popierius neužsidegtų, turite jį lengvai pakelti virš liepsnos.

Nematomas rašalas


4 žingsnis. Jei viskas bus padaryta teisingai, po maždaug 30–40 sekundžių pasirodys gelsvai rudos spalvos užrašas. Atlikta! Rodomas užrašas. Taip pat galite šildyti lapą su slaptu įrašu ant akumuliatoriaus, tačiau tai užtruks daug ilgiau, o pats įrašas nebus toks ryškus.


Nematomas rašalas


Vietoj sodos tirpalo taip pat galima naudoti citrinos sultis arba koncentruotą actą, tačiau šios medžiagos ant popieriaus palieka šiek tiek matomus pėdsakus, kurie nebeatitinka „slapto“ antspaudo.
Komentarai (7)
 1. Romichas
  #1 Romichas Svečiai 2014 m. Kovo 14 d. 08:56
  6
  Šaunu, padarysiu merginos ieškojimą kaip vestuvių pasiūlymą!
 2. Alioša
  #2 Alioša Svečiai 2014 m. Kovo 27 d. 20:39
  2
  taip, geras pasirinkimas. bet actu ir pienu vis tiek galite parašyti
 3. rita
  #3 rita Svečiai 2015 m. Gegužės 31 d. 14:35
  4
  mirktelėjimas Uragau, aš juos gavau:
 4. prieplauka
  #4 prieplauka Svečiai 2015 m. Spalio 11 d., 09:11
  2
  : žvilgsnis juokdamasis : liežuvis: viskas tiesiog super!
 5. Egoras
  #5 Egoras Svečiai 2016 m. Balandžio 21 d. 17:10
  2
  Prisipažįstu savo klasės draugei meilę
 6. Sveiki visi
  #6 Sveiki visi Svečiai 2016 gegužės 2 23:07
  4
  ATP nematomo rašalo sudėčiai ir paruošimui
 7. Sneqt swag
  #7 Sneqt swag Svečiai 2016 m. Gruodžio 25 d. 15:51
  1
  Šaunūs. Jie yra nušviesti☺

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai