Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » » »Nerta beretė
Jei norite padovanoti savo seseriai, mamai ar merginai originalą dovanaGalite megzti už juos užtrunka. Norėdami tai padaryti, jums reikės gana daug: sriegio, kablio, taip pat noro. Geriau pasiimti vilnonius siūlus ir pasirinkti spalvą, kuri jums labiausiai patinka. Kabliukas turėtų atitikti jūsų pasirinktus siūlus.
Norėdami megzti šią beretę, bus naudojamas dvigubas nėrimas ir reljefinis puošimas galionais. Norėdami surišti neteisingą stulpelio pusę, turite kabliuką laikyti ne kilpoje, o aplink nertą stulpelį iš priekio į galą.

Mezgimas beretė pradeda megzdama 6 oro kilpų grandinę, kurią reikia uždaryti žiede. Tai bus pirmoji eilutė.

Nerta beretė


Antroji eilutė - kiekvienoje grandinės kilpoje reikia megzti du dvigubus nėrimo stulpelius.

Nerta beretė


Pradedant nuo trečiosios eilutės, jūs turite padaryti padidinimus, naudodami reljefinius stulpelių vidus. T. y., Reljefinis vidinis stulpelis turi būti megztas kas antrą dvigubą nėrimą.

Nerta beretė


Kitos eilutės taip pat turi būti megztos padalomis, padidinant atstumą tarp įspaustų neteisingų stulpelių po vieną stulpelį kiekvienoje eilutėje.

Nerta beretė


Tokių serijų skaičius su žingsniais priklauso nuo to, kokį diametrą norite megzti. Taigi aš gavau 16 eilučių, kurių kiekvienos galvos skersmuo padidėjo 50 cm.

Nerta beretė


Jei galvos skersmuo yra didesnis, tada, atitinkamai, bus daugiau eilučių.
Po to jums reikia megzti eiles su mažinimais.

Nerta beretė


Norėdami tai padaryti, dvigubai nėrkite dygsnius kartu, o reljefinis dygsnis megztas nepakitęs. Gavau keturias eiles. Galite gauti daugiau eilučių, jei yra daugiau eilučių su žingsniais. Beretės mezgimas baigiasi elastinės juostos mezgimu, keičiant neteisingų ir priekinių reljefo stulpelius.

Nerta beretė


Elastingoje juostoje reikia megzti mažiausiai tris eilutes. Vėlgi, eilučių skaičius priklauso nuo jūsų galvos mezgimo skersmens.

Nerta beretė
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai