Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » » »Spalvingi drugeliai
Šaltomis žiemos dienomis, kai už lango siaučia pūga, taip pat vakarais, kai už lango krinta sniegas, aš taip noriu grįžti į vasarą - karšta, šviesi, saulėta. Viena iš nuostabiojo sezono sudedamųjų dalių yra erdvūs, spalvoti drugeliai, kurie ant savo sparnų neša šilumą, harmoniją ir jaukumą. Vasaros kūrinį labai paprasta sukurti namuose, papuošiant bet kokią paprastą sieną drugelių vaivorykštė.
Darbui mums reikia:
- dvipusis spalvotas popierius (galite naudoti spalvotą kartoną), aš gaminau iš 9 skirtingų spalvų;
- baltas lapas ar kartonas šablonui;
- dvipusė juosta;
- žirklės.
Pirmiausia sukuriame būsimų drugelių šabloną. Ant paprasto balto lapo nubrėžiame drugelio kontūrą ir jį išpjaustome. Jei neturite piešimo įgūdžių, internete galite rasti šabloną ir atsispausdinti arba tiesiog atidaryti paveikslėlį, pritvirtinti lapą prie monitoriaus ir apjuosti piešinį išilgai kontūro. Tokiu būdu galima pasigaminti įvairių formų drugelius su raštuotais sparnais. Gaminau paprasčiausios formos, trijų dydžių drugelius.

Įvairiaspalviai drugeliai


Toliau šablonus perklijuojame ant spalvoto popieriaus, apsukame apskritimu ir iškerpame reikiamą skaičių drugelių. Norėdami sutaupyti laiko, galite kelis kartus sulankstyti spalvoto popieriaus lapą ir tada jį supjaustyti - gausite kelis skaičius vienu metu.

Įvairiaspalviai drugeliai


Kitas žingsnis - mes perlenkiame drugelius per vidurį išilgai dviejų linijų - mes pasirenkame kūną, kuriam jie bus pritvirtinti prie sienos. Iš išorės ant kūno galite klijuoti įvairius skirtingos spalvos popieriaus raštus, jis pasirodys neįprastas ir labai spalvingas. Turiu drugelius be raštų, bet todėl ne mažiau patrauklius.

Įvairiaspalviai drugeliai


Drugelius apverčiame, o dvipusė juosta priklijuojama prie „kūno“ užpakalinės dalies.

Įvairiaspalviai drugeliai


Dabar drugeliai yra pasirengę įsikurti ant sienos, mes juos montuojame ant juostos.

Įvairiaspalviai drugeliai


Galite naudoti bet kokius spalvų derinius ir išdėstyti drugelius, kaip rodo jūsų įkvėpimas. Rezultatas - labai gražus vasaros prisiminimas. Suaugusieji yra linksmi, vaikai linksminami - galite mokytis spalvų ir skaičiuoti drugelius.

Įvairiaspalviai drugeliai
Komentarai (4)
 1. Feelloff
  #1 Feelloff Svečiai 2012 m. Gruodžio 9 d. 13:42
  0
  Šaunu! : pribloškė:
 2. radomila
  #2 radomila Svečiai 2012 m. Gruodžio 9 d. 15:31
  0
  Ir aš padariau! Tik iš plastikinių butelių, o ne iš kartono.
 3. Daria
  #3 Daria Svečiai 2013 m. Rugsėjo 21 d., 18:47
  0
  Tik tada, kai kūdikis pradės keltis lovoje, jis juos suplėšys ir suvalgys, gerai, bent jau mano taip padarytų. Galite padaryti šiek tiek aukščiau, taigi idėja yra super!
 4. Daria
  #4 Daria Svečiai 2015 m. Kovo 6 d. 19:42
  0
  Hmm ... Idėja įdomi, bet aš ieškojau kažko ne taip

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai