Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» »Schetinohod

Vibracinis praėjimas yra šepetys, nukreiptas žemyn su šereliais, ant kurio pritvirtinamas elektrinis variklis su ekscentriku ir akumuliatoriumi. Kai variklio velenas sukasi, sukasi ekscentrikas (krovinys, kurio svorio centras nesutampa su sukimosi ašimi), sukurdamas vibraciją. Vibracija perduodama šepetėlio kūnui ir ji pradeda judėti. Judėjimo kryptis priklauso nuo daugelio veiksnių: paviršiaus, masės pasiskirstymo ant šepetėlio, polinkio kampo, šerelių formos ir kt.

Norėdami sukurti vibracinį praėjimą, mums reikalingas šepetys (pirktas aparatūros parduotuvėje), elektros variklis (pirktas radijo gaminiuose arba išimtas iš seno žaislo) ir akumuliatoriai.

Variklį galite pritvirtinti ant šepetėlio, kaip jums patinka, šiuo atveju buvo naudojama dvipusė juosta. Ekscentrikas gali būti pagamintas, pavyzdžiui, iš alavo, arba klijuojant veržlę epoksidine plėvele. Galite padaryti užsegimą iš popieriaus spaustuko, apskritai kūrybiškumui yra daug galimybių.

Mes pradedame ir matome, kas atsitiko) Jei šepetys tinkamai nejuda, tada pakeisdami variklio ar akumuliatorių vietą pakeisime svorio centrą - tai pakeis judesio pobūdį.


Antrasis variantas pasiūlė evilmadscientist.com ir išsiskiria miniatiūra. Pagrindas yra dantų šepetėlio galvutė, variklis, sklindantis nuo mobiliojo telefono vibracijos (kumštelis pritvirtintas gamykloje), o akumuliatorius yra ličio tabletė, tokia, kokia yra įdiegta kompiuterio pagrindinėje plokštėje.

Norėdami pradėti robotą, turite prispausti pliką laidą prie akumuliatoriaus kontakto lipnios juostos gabalėliu. Šis botas netgi buvo vadinamas „tarakonu“.) Galite su draugais padaryti keletą iš šių vibracijų ir organizuoti varžybas.

Vibraciniams praėjimams šeriai nėra privalomas faktorius, esant pakankamai stipriai vibracijai, alavas taip pat gali judėti ant 3 pėdų atramos.

Jei paleisite jį ant popieriaus lapo, tada žymekliai paliks žymę su įdomiu piešiniu.Šaltinis: licrym.org

Komentarai (1)
  1. Max Tiesiog Max
    #1 Max Tiesiog Max Svečiai 2013 m. Liepos 31 d. 11:25
    0
    Ei, jie valys grindis, o ne aš!) Aš turiu visas detales, gerai, beveik visas ...))

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai