Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » » »Auskarai iš plastikinių butelių
Plastikiniai butelių auskarai


Įdomus plastikinių butelių dalinio sunaikinimo sprendimas yra iš jų pagaminti ... auskarai. Tokie papuošalai atrodo ne prasčiau nei paprasti plastikiniai papuošalai, ir jei viskas bus padaryta kruopščiai, tuomet galbūt geriau.

Mums reikės:
„Shvenzy“ - 2 vnt.,
Karoliukai - 2 vnt.,
Įvairių spalvų plastikiniai buteliai - 2–3 vnt.,
Viela
Žirklės.

Plastikiniai butelių auskarai


Nuplaukite butelius, nuimkite dangtelius. Nupjaukite kūgio formos kaklą iš buteliuko, sulankstykite jį taip, kad sienos liestųsi, ir supjaustykite tokio paties pločio juostelėmis.

Plastikiniai butelių auskarai


Juostelių plotis yra savavališkas, tačiau atminkite, kad kuo plonesnė juostelė, tuo „ažūriniai“ auskarai pasirodys. Kiekvienam auskarui reikia 2–3 juostelių. Spalvotas plastikas (rudas, tamsiai žalias) atrodo geriausiai, tačiau prie jo galite pridėti permatomų juostelių.

Plastikiniai butelių auskarai


Sujunkite supjaustytas dalis, užlenkite jas aštuoniu (arba begalybės ženklu, kaip jums patinka) ir sulankstykite taip, kad kraštai būtų kartu.

Plastikiniai butelių auskarai


Pritvirtinkite kraštus viela. Laikydami laidą, laikykite plastiką virš atviros liepsnos, pavyzdžiui, virš dujų degiklio. Neduokite arti ugnies! Pakanka laikyti per atstumą, plastikas vis tiek pradės garbanoti. Norint lygaus lydymosi, viela su būsimu auskaru turi būti pasukta. Palyginkite tuščią „prieš“ ir „po“.

Plastikiniai butelių auskarai

Plastikiniai butelių auskarai


Nuimkite vielą nuo gautų ruošinių ir pakeiskite plonesne, dekoratyvine. Uždėkite karoliuką ant vielos ir pritvirtinkite vielos galą prie smeigės. „Shvenzy“ paprastai parduodami rinkiniais su karoliukais. Jie gali būti pašalinti iš senų kačių arba pagaminti atskirai iš vielos.

Plastikiniai butelių auskarai


Gaunami nestandartiniai auskarai, prie kurių taip pat gali būti daromi karoliukai. Galite supjaustyti plastiką ir sulankstyti įvairiais būdais - kaip jums patinka. Pavyzdžiui, galite išlydyti vidurį arba tik kraštus. Be to, kai karšti, plastikiniai ruošiniai yra labai lankstūs, juos galima suformuoti savo nuožiūra, susukti į spiralę, ištiesinti gėlės pavidalu ir pan.

Plastikiniai butelių auskarai
Komentarai (1)
  1. Angelinka
    #1 Angelinka Svečiai 2017 rugpjūčio 22, 23:37
    0
    Mieli auskarai. Aš iš karto pagalvojau, kad jie pagaminti iš vamzdžių, skirtų lašintuvams, kaip buvo senovėje. Ir tada plastikiniai buteliai pradėjo naudoti, kiek iš jų jau buvo sugalvota įdomu ir naudinga.

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai