Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» »Niekada nepirkite rutulinių vožtuvų nepatikrinę mano rekomendacijos
Visi meistrai gerai supranta mažo fizinio stiprumo silumino - labiausiai naudojamo nerūdijančio lydinio - kokybę žemos kokybės Kinijos gaminiuose. Net ir esant nedidelėms statinėms apkrovoms, vandens jungiamosios detalės po kelių mėnesių įtrūksta, tokių situacijų pasekmės yra labai nemalonios. Geriausiu atveju išmontuojant kranas sulaužys ir jūs turėsite pašalinti sriegiuotą dalį iš vidinio sriegio. Blogiausiu atveju - brangus neplanuotas patalpų remontas dėl potvynio. Yra paprastas būdas patikrinti rutulinių vožtuvų kokybę.
Niekada nepirkite rutulinių vožtuvų nepatikrinę mano rekomendacijos

Ką reikia turėti


Nuolatinis magnetas yra mažas ir turėtų tilpti čiaupo viduje.

Tikrinimo technologija


Šiek tiek protingesni gamintojai įrodo vartotojams, kad krano korpusas nėra pagamintas iš silumino. Šiuo tikslu rodomi siūlai su atviromis posūkio sritimis, vidinis kūno paviršius taip pat turi geltoną spalvą. Bet jie ir toliau stengiasi kiek įmanoma sumažinti gamybos sąnaudas, o atskirų dalių gamyboje naudoja mažiau aukštos kokybės, bet pigesnius metalus.
Niekada nepirkite rutulinių vožtuvų nepatikrinę mano rekomendacijos

Pagrindinis čiaupo sandarinimo elementas yra specialus rutulys su skylute, kuri sukasi kūne. Kinijos nesąžiningi gamintojai rutuliui gaminti naudoja paprastus juodus metalus, o ne nerūdijančius lydinius. Paviršiai yra chromuoti, tampa blizgūs ir gražūs, iš pradžių dizainas veikia nepriekaištingai. Laikui bėgant apsauginė antikorozinė danga sulaužė vientisumą, rutulys pasidaro aprūdijęs, vožtuvas prilimpa atidarytoje arba uždarytoje padėtyje.
Niekada nepirkite rutulinių vožtuvų nepatikrinę mano rekomendacijos

Norėdami nustatyti rutulio pagaminimo medžiagą, naudokite mažą magnetą, nuleiskite jį į čiaupą, apverskite kūną. Jei magnetas prilimpa ir neiškrenta - turite nekokybišką čiaupą. Magnetas netraukia nei bronzos, nei nerūdijančio plieno.
Rinkdamiesi jungiamąsias detales, būtinai atkreipkite dėmesį, kad visi prietaisų elementai būtų pagaminti iš bronzos ar žalvario, o ne iš silumino ar juodųjų metalų.
Niekada nepirkite rutulinių vožtuvų nepatikrinę mano rekomendacijos

Išvada


Nemanykite, kad visi Kinijos produktai yra žemos kokybės, ši šalis techninės plėtros prasme mus gerokai lenkia. Prastos kokybės produktai pas mus patenka dėl vidaus prekybininkų kaltės, kurie perka įvairius padirbinius už mažiausią kainą.
Vožtuvai su metaliniais rutuliniais vožtuvais gali būti naudojami tik oro vamzdynams, visoms kitoms galimybėms primygtinai rekomenduojama įsigyti aukštos kokybės ir patvarią armatūrą.

Žiūrėkite vaizdo įrašą


Komentarai (5)
 1. Gee
  #1 Gee Svečiai 2019 rugpjūčio 13 d. 10:12
  9
  Taip pat yra gana magnetinio nerūdijančio plieno.
 2. Svečias Michaelas
  #2 Svečias Michaelas Svečiai 2019 m. Rugpjūčio 13 d. 9:56 p.
  0
  "... Jei magnetas prilimpa ir neiškrenta - turite nekokybišką maišytuvą. Magnetas nėra traukiamas iš bronzos ar nerūdijančio plieno." Turint tai - aišku. Mes skaitome toliau: "Čiaupai su metaliniais rutuliniais vožtuvais gali būti naudojami tik oro vamzdynams ..." Tai yra, ar čiaupas net su žalvario ar bronzos "rutuliu" netinka vandeniui? Iš kokių medžiagų rutulys turėtų būti pagamintas, kad kraną būtų galima naudoti vandens sistemose?
 3. Viačeslavas
  #3 Viačeslavas Svečiai Vakar, 07:52
  1
  Maistas iš nerūdijančio plieno 12x18n10t neįmagnetina, o 07x16 taip pat yra nerūdijantis plienas
  1. Michaelas J.
   #4 Michaelas J. Svečiai Vakar, 19:17
   0
   Teisingai!
 4. Nikolajus
  #5 Nikolajus Svečiai Vakar, 20:48
  0
  Autorius nėra susipažinęs su metalais, tačiau rašo straipsnį. Pagal sovietų valdymą visi nerūdijančio plieno buities reikmenys (šaukštai, šakutės, peiliai) buvo pagaminti iš legiruoto plieno (3X13 ir 4X13 pagal seną GOST) 30X13 ir 40X13 nauju būdu. Šis plienas dar buvo vadinamas „chirurginiu“, visas medicininis instrumentas taip pat buvo pagamintas iš šio plieno. Jis buvo palyginti pigus, atsparus korozijai vandeninėje terpėje. Bet jis buvo magnetiškai įmagnetintas, palyginti su klasika (12X18H9NT). Daugelis amatininkų iš jo gamino virtuvinius peilius. Taigi rutulys pagamintas iš tokio plieno plienas bus atsparus vandeniui, bet įmagnetintas Taigi m Gazin galite gauti "įstrigę" .Kad nustatyti naudojamo nerūdijančio plieno melsvo jei keli kristalai kreipėsi į išvalyto paviršiaus ir įdėti vandens lašą ir tada trinamas rungtynės chernukha parausti per kelias minutes.

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai