Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Butelis su spalvota druska
Spalvotos druskos butelis yra ryškus ir neįprastas suvenyras virtuvei beveik „iš kirvio“.

Jo gamybai mums reikia: buteliuko su dangteliu / kamštienos (geriausia originalios formos), ypač geros druskos, įvairių spalvų guašo dažų.


Nuplaukite buteliuką iš visų etikečių: jis turi būti švarus ir sausas.


Supilkite dažus (galite naudoti džiovintus) ir įpilkite vandens su lazda ar šaukštu, kad vanduo būtų geriau spalvotas.


Supilkite druską į mažus indus (puodelius, stiklainius). Į kiekvieną indą įpilkite tam tikros spalvos vandens. Spalvos intensyvumas priklausys nuo dažų ir vandens proporcijų: daugiau vandens - šviesios spalvos, daugiau dažų - ryškios spalvos.


Sumaišykite druską su dažais ir nusausinkite orkaitėje arba mikrobangų krosnelėje. Greitesnė druska džiovinama mikrobangų krosnelėje. Didžiausia galia (priklausomai nuo druskos kiekio) užtruks nuo 2 iki 5 minučių. Druska turi išdžiūti, bet ne išdžiūti.


Džiovinta druska nustatoma į vieną gabalą. Jis turi būti sumalamas, o po to sijojamas. Lengviausias pasirinkimas yra krepšys, riedėjimo kaištis ir nedidelis sietas. Jei druska vis dar šlapia, turite ją išdžiovinti.


Supilkite išsijotą spalvotą druską į atskirus indus.
 

Į butelį patogiai įpilkite druskos, naudodami laistymo skardinę. Norėdami sukelti bangas, pakreipkite buteliuką į skirtingas puses. Sluoksnių plotis yra savavališkas, kaip ir spalvų seka. Norėdami keletą kartų pabarstyti druską, turite kelis kartus bakstelėti ant stalo visą butelį. Tada įpilkite į patį kaklą ir uždarykite dangtį.


Butelyje, pakreiptame iš vienos pusės, galite pavaizduoti vaivorykštę, plačiame butelyje - peizažą. Norėdami atlikti išsamesnį darbą, jums reikės skirtingo skersmens vamzdžių ir kantrybės.


Ar galima valgyti spalvotą druską? Tai įmanoma, jei jis dažomas ne guašu, o natūralių ingredientų (apelsinų žievės, džiovintų žolelių, maltų paprikų, juodųjų ar raudonųjų pipirų ir kt.) Pagalba.

Komentarai (3)
 1. „ZootteesonO“
  #1 „ZootteesonO“ Svečiai 2012 m. Vasario 24 d., 04:58
  1
  Kredito tikslais studentas padarys bet ką - net kreditą. (1998 m. Balandžio 29 d.).
 2. Danų kalba
  #2 Danų kalba Svečiai 2012 m. Kovo 7 d. 23:18
  2
  Antrą kartą labai dėkoju svetainės autoriams. Iki kovo 8 dienos beveik viskas buvo atiduota, visiems patiko.
  Iš vaikų sulčių buteliai pasiėmė 0,3. Druska buvo išdžiovinta mikrobangų krosnelėje. Geriau išdžiovinti ne plastikiniame inde, o porcelianiniame (aš asmeniškai užmušiau 2 plastikinius indus). Pirmą kartą piešdamas, jis guašo gabaliukus pavaišino vandenyje. To nepakako, o spalva pasirodė arti pastelinės. Antrą kartą jis šaukštu supilė vandenį į indą su guašu, sukrėtė, o po to supylė į indą ir vėl užpylė. Aš tai dariau 4-5 kartus. Spalva pasirodė turtingesnė. Gabenimo metu druska nusistovėjo, deja, net daugiau nei gaminant, todėl būkite tam pasiruošę (deja, aš turėjau tamponuoti popieriumi).Druska liko pagaminus ir aš nusprendžiau pagaminti dar porą produktų: iš po dantų krapštuko paėmiau skaidrų indelį, druską padengiau sluoksniais, ant viršaus uždėjau marlės ir popieriaus sluoksnį. Tada jis paėmė porą švirkštų, užpildė juos ir įstrigo į skylutes dantų krapštukams dangtelyje. Tai taip pat pasirodė labai originalu. Visi liko patenkinti dovanomis. Labai ačiū už idėją!
 3. V.A.L.E.K.
  #3 V.A.L.E.K. Svečiai 2012 m. Gruodžio 13 d. 16:50
  0
  šauni dovanų idėja

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai