Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » » »Violetiniai ant palangės
Gėlės puikios dovana. Tačiau ne visada yra galimybė, taip ir noras nusipirkti tikrų gėlių, nes jos taip greitai nudžiūs, o rankų darbo dovana ilgai sušildys širdį.
Šiandien mes kartu pagaminsime didelę atviruko palangę. Padaryti tai paprasta ir malonu, viskas, ko jums reikia - kanceliarinės prekės!
Virkite iš anksto
- spalvotas popierius
- Dažai ir teptukai
- Kartonas
- žirklės
- kartoninė dėžutė


Patekimas į darbą
Dabar eik į vonios kambarį su švaraus balto popieriaus lapu ir sudrėkink, tačiau neišmesk, kitaip popierius tiesiog „išsipūs“. Padėkite šlapią lapą ant stalo ir drąsiai ant jo lašinkite 5 purpurinius taškus, nes žiedlapiai yra maždaug prie gėlės.


Keli lašai - ir gėlė yra paruošta
Nebijokite žaisti su gėlėmis - būtent vanduo yra labai įdomus. Nepamirškite juodai išdėstyti gėlės kontūro, kad žiedlapiai būtų aiškiai matomi. Norėdami pagreitinti džiovinimo procesą - naudokite plaukų džiovintuvą, bet dar kartą įsitikinkite, kad jis „neplaukia“ vandens, tepdamas dažus.


Gėlių galiukas
Būtinai nupieškite keletą skirtingų dydžių gėlių, kad vėliau jie gražiai atrodytų puode. Kai gėlės nudžiūsta ir supjaustomos, užklijuokite spalvotą purpurinį popierių.Puodas - subtilus dalykas
Paprasčiausias dalykas yra padaryti puodą. Tiesiog paimkite iš rudo kartono stačiakampį ir naudokite segtuką, kad padarytumėte „vamzdelį“. Apačioje padarykite mažus įtraukas, kad elementą būtų galima pritvirtinti prie „palangės“.Šviesa jūsų lange ...
Taip, tai yra dainos eilutės, galite ją pažeminti, padarydami langą iš įprastos kartoninės dėžutės. Sulenkite jį per pusę ir supjaustykite atitinkamas skylutes. Puodą pritvirtinkite klijais ar juostele.Gėlės, auga
Jauskitės kaip floristas, pasodinkite gėlių į savo puodą. Norėdami tai padaryti, jo viduje įdėkite įprastą plastikinį minkštą maišą, ant kurio bus klijuoti paruošti gėlių elementai. Norėdami gauti 3D efektą, leiskite „gumbai“ išlįsti iš puodo.Po gėlių pridėkite, kad atgaivintumėte išvaizdą ir lapus, tiesiog nupjaukite juos iš žalio popieriaus.
Pats maloniausias momentas
Dabar galite įjungti visą savo fantaziją: apipurkškite violetines spindesiais, padarykite užuolaidas ant lango ir pan. Svarbiausia, kad tiek jauni, tiek jauni bus patenkinti tokia dovana, nes ji atrodo labai švelni ir įdomi.


Ir tegul jūsų gyvenime yra daugiau gėlių, dirbtinių ar gyvų - nesvarbu, svarbiausia, kad jos turėtų būti dovanojamos iš širdies.

Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai