Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Ar krūmapjovė pradeda blogai? Sureguliuokite magneto tarpą
Krūmapjovė pradeda blogai, sureguliuokite magneto prošvaisą.

Kaip rodo benzino grandiklio, ypač pagaminto Kinijoje, eksploatavimo patirtis, jie dažnai turi paleidimo sistemos veikimo sutrikimų, todėl juos dažnai sunku pradėti. Problemos paprastai yra susijusios su magneto smagračiu.
Krūmapjovė pradeda blogai, sureguliuokite magneto prošvaisą.

Tiems, kurie nepažįsta šio įrenginio, primename: šią sistemą, susidedančią iš uždegimo ritės, žvakės ir smagračio su magnetais.
Turime susidurti su magneto tarpu, tiksliau, su uždegimo ritės tarpu ir jo garantuojamu poveikiu. Dėl šios priežasties kyla problemų Kinijos padaliniuose, kurie keletą metų buvo eksploatuojami buitinėmis sąlygomis arba būsto skyriuje.
Taip atsitinka, kad net ir naujuose produktuose paleidimas yra sunkus, ypač šaltame. Ir šiuo atveju paprastai paleidimo problemos kyla dėl magneto spragos. Daugelis gamintojų, naudojančių šienapjoves dujomis, nustato 0,4 mm magneto tarpą, kaip rekomenduoja daugelis gamintojų.
Kas nutiks, jei šis tarpas bus sureguliuotas ir nustatytas 0,25 mm? Pasirodo, kai ji sumažėja, elektrinė kibirkštis tampa plonesnė, smulkesnė ir išpildo kiekvieną ritmą net ir lėtai pasukdama magneto smagratį.
Krūmapjovė pradeda blogai, sureguliuokite magneto prošvaisą.

T. y., Sąmoningai mažindami tarpą, tokiu būdu padidiname normalaus krūmapjovės paleidimo tikimybę be nereikalingo fizinio krūvio ir dusulio net paleidus šaltą variklį.

Atotrūkis ir jo poveikio tvarka įvairiais atvejais


Kaip šabloną, nustatantį magneto tarpą, galima sėkmingai naudoti reikiamo pločio ir ilgio juostelę, supjaustytą iš įprasto plastikinio butelio, pavyzdžiui, iš „Pepsi-Cola“.
Krūmapjovė pradeda blogai, sureguliuokite magneto prošvaisą.

Jį reikia montuoti tik paskutinį kartą, kad nepažeistumėte remonto darbų metu, naudodami tą patį plaukų džiovintuvą bet kokiems tikslams. Galų gale, jei jį sujaukia karštas oras, nereikia kalbėti apie magneto tarpo nustatymo tikslumą.
Iš plastikinio butelio iškirptu tarpikliu labai tiksliai galite nustatyti 0,25 mm magneto tarpą, nes jo storis yra visiškai toks pat. Norėdami tai patvirtinti, pakanka keturis kartus sulankstyti juostelę ir vernieriniu apkaba išmatuoti jos bendrą storį, kuris bus tiksliai 1,0 mm.
Mes priklijuojame tarp plastikinio butelio išpjaustytą tarpiklį ant magneto smagračio magnetų, uždedame uždegimo ritę ir pritvirtiname stipriais 8 - 8 varžtais, iš anksto užpildydami sriegines skylutes ant kūno sriegine spyna.
Krūmapjovė pradeda blogai, sureguliuokite magneto prošvaisą.

Krūmapjovė pradeda blogai, sureguliuokite magneto prošvaisą.

Mes pritaikome jį varžtams, susukdami, kuriuos turite pamiršti pritvirtinti masės gnybtą. Geriau naudoti atsuktuvą. Mes suspaudžiame varžtus iki galo rankomis įprastu rankiniu atsuktuvu su šešiabriauniu antgaliu, nes L formos šešiakampio naudojimas gali sugadinti varžtų galvučių paviršius.
Krūmapjovė pradeda blogai, sureguliuokite magneto prošvaisą.

Krūmapjovė pradeda blogai, sureguliuokite magneto prošvaisą.

Tai išlieka, pasukdami smagratį magnetais, nuimkite plastikinę tarpinę ir, tęsdami sukimąsi, patikrinkite tarpo kokybę (vienodumą), kai jis pasukamas nuo 0 iki 360 laipsnių, kuris pasirodo idealus tokiu požiūriu.
Kai kurie žmonės, nustatydami magneto tarpą, naudoja dvigubą xerox lakštą, kuris taip pat yra priimtinas, tačiau naudojant tarpinę iš plastikinio butelio, gaunamas geresnis rezultatas. Be to, jis gali būti pakartotinai naudojamas dešimtys kartų.
Krūmapjovė pradeda blogai, sureguliuokite magneto prošvaisą.

Lieka tik įdiegti kėbulo dalis ir jūs galite užvesti variklį, kad patikrintumėte, kaip jis veikia ir veikia.
Kartais eksploatavimo metu uždegimo ritės tvirtinimo taškai prie magneto kūno deformuojasi, o tai neleidžia patikimai montuoti, nes ritės ir variklio korpuso skylės nesutampa.
Galite, žinoma, pabandyti ištaisyti trūkumą, tačiau patikimiau bus įdėti naują ritę, juo labiau, kad ji nekainuoja per daug.
Visi tolesni veiksmai yra panašūs į aukščiau aprašytą atvejį, išskyrus tai, kad uždegimo ritės varžtų galvutes galima montuoti ne po šešiakampiu, o po veržliarakčiu ir „Phillips“ atsuktuvu. Bet tai nekeičia esmės esmės: šių varžtų priveržimas turi būti patikimas, kaip ir pirmuoju atveju.
Norėdami įvertinti atlikto darbo kokybę, turite įsitikinti, kad tarp uždegimo žvakės elektrodų vizualiai yra kibirkštis po galutinio variklio surinkimo. Norėdami tai padaryti, mes prijungiame jį prie masės ir pradedame varyti variklį naudodami rankinį ar elektrinį užvedimo įtaisą.
Su kibirkšties bandymu yra vienas įspėjimas. Jei smarkiai žvilgčiojate į startinį starterį, kibirkštis pasirodys net su šiek tiek sugedusiais magnetų magnetais ir net visiškai tuščiosios eigos uždegimo ritėmis. Šiuo atveju kibirkšties buvimas dar nėra uždegimo sistemos sveikatos rodiklis.
Dėl kibirkščiavimo kokybės galima spręsti tik tada, kai jis pasirodo, kai magneto smagratis nesisuka per greitai, dėl kurio starterio reikia ne traukti, bet tolygiai ir greitai traukti.
Krūmapjovė pradeda blogai, sureguliuokite magneto prošvaisą.

Tik tokiu atveju benzotrimmerio ar grandininio pjūklo variklis pradės veikti be problemų - pirmą kartą ryte ir per visą darbo dieną (atitinkamai vadinamasis karštasis arba šaltasis užvedimas).
Jei vis dėlto lėto starterio judesio metu nepastebima kibirkšties, greičiausiai turėsite pakeisti uždegimo ritę, nustatyti magneto tarpą arba pakeisti uždegimo žvakę.
Aukščiau aprašyta praktika nustatyti grandininių pjūklų ir grandininių pjūklų klirensą penkeriems metams visiškai atsipirko. Po tokio remonto vartotojai skundų negavo. Tai tikrai padeda paleidžiant ne tik kiniškus krūmapjoves, bet ir europinius, ir net firminius.
Visuose įrenginiuose, neatsižvelgiant į gamintoją, gamintojo rekomenduojamas magneto prošvaisos nustatymas 0,25 mm, o ne 0,40 mm, duoda puikių rezultatų. Kai kurie žmonės siūlo 0,10–0,15 mm prošvaisą, tačiau tai per maža. Galų gale yra tam tikras uždegimo sistemos detalių, paties korpuso, karterio ar grandininio pjūklo šiluminis išsiplėtimas, ir toks mažas tarpas gali visai išnykti, o tai pirmiausia gali sukelti uždegimo ritių gedimą (perdegimą). Todėl 0,25 mm tarpas yra optimalus visais požiūriais.

Žiūrėkite vaizdo įrašą


Komentarai (1)
  1. Svečias Vadimas
    #1 Svečias Vadimas Svečiai 2019 m. Gegužės 27 d. 20:37
    0
    Galite pasidaryti zondą iš sodos, alaus skardinės, nupjauti gabalėlį nuo skardinės sienos ir sulankstyti per pusę

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai