Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
Nėrimo kablys išrado genijus - ne kitaip! Naudodamiesi šiuo paprastu įrankiu galite tiesiog padaryti bet ką, net neskaičiuodami drabužių, lovatiesių, servetėlių ir kitų patogumui reikalingų daiktų. Magiškam virsmui reikia tik kelių komponentų: vaizduotės, norimos spalvos siūlų ir galimybės megzti su įprasta kolona.
Sukurti kaktusą mane paskatino krikštatėvio prašymas. Jis tikrai norėjo prižiūrėti tokią gėlę, tačiau dėl jauno amžiaus jam buvo uždaryta galimybė patekti į erškėčius ir mušamus daiktus. Ir pamaniau, kad erškėčius galima pakeisti karoliukais, o keraminį puodą - megztais. Ne greičiau pasakyta, nei padaryta!
Būsimojo kaktuso pradžia yra grandinė, megzta iš keturių kilpų, sujungtų žiede. Šis žiedas yra surištas kolonomis.


Pirma stulpelių eilė apskritime, antra, trečia ir tt ... Pataisę stulpelių skaičių apskritomis eilėmis, jas pridėdami ir sumažindami, būsimiems savo pasididžiavimo objektams suteikiame norimą formą (tiek puodą, tiek kaktusą - savo ruožtu).


Kai iš po kablio išeina paruoštas žalias „mažasis chёcholchik“, mes tiesiog turime jį užpildyti sintetiniu žiemos gesintuvu, uždaryti iš megzto ar audinio apačios, susiūtos iš apačios, ir papuošti dekoratyvinėmis adatomis - karoliukais.


Prisimindamas, kad kaktusai gali žydėti, aš savo amatą pridėjau dar keletą detalių. O kad gėlės ir pumpurai atrodytų tikri, aš juos megzdavau iš ploniausių siūlų - iš tų, su kuriais dažniausiai tik siuvu.


Aš padarysiu išlygą, kad pumpurai taip pat yra įprasti mezgimas stulpeliai apskritime. Gėlės gali būti megztos taip, kaip jums patinka. Mano kaktusas žydi tradicinėmis ryšulinėmis grandinėmis.


Kaktusas, kurį padovanojau savo krikštatėviui, beveik virto adatos lova jo motinai. Ir kad vaikas neliktų be trokštamo žaislo, aš turėjau paskubėti megzti dar vieną. Tada dar vienas sau. Ir dar vienas, antras, trečias - draugams, kurie matė tokį naują daiktą vienoje iš mano lentynų. Žodžiu, jei jūs nežinote, kaip įtikti šeimininkei ar vaikui, prašome jų megztais kaktusais. Patikrinta: naudingas variantas!

Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai