Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Kaip sujungti PVC vamzdžius be jungties
Kartais gali būti neįmanoma turėti specialių gamykloje pagamintų jungčių, kurių pagalba greitai, patikimai ir hermetiškai sujungiami to paties ar skirtingo skersmens plastikiniai vamzdžiai, įskaitant PVC.
Be to, nesvarbu, kokia terpės danga bus suprojektuota: vandeniui, dujoms, nuotekoms ar kitiems tikslams, taip pat jų skersmuo: jis gali būti mažas, vidutinis ar labai didelis.
Kaip sujungti PVC vamzdžius be jungties

Norėdami dirbti šiuo atveju, jums reikia tik plastikinių vamzdžių, movų, specialių klijų vamzdžių ir pradinių įgūdžių tvarkant produktus iš šios medžiagos.

Plastikinių vamzdžių sujungimas su movomis


Darbas atliekamas tokia seka:
1. Vamzdžių, kuriuos reikia sujungti, galai yra supjaustomi statmenai gaminio ašiai, o nuo jų pašalinamas nedidelis skiautelė, kad galutiniame surinkime vamzdžių galai nenuplėštų klijų nuo vidinės movos sienos.
Kaip sujungti PVC vamzdžius be jungties

2. Vamzdžiai, kurie turi būti sujungti, įkišami į movą iš dviejų pusių, kol jie liečiasi su galais maždaug jungiamojo produkto viduryje ir ant jų uždedami ženklai, nurodantys vamzdžio įvado į movą gylį.
3. Vamzdžių paviršius nuo galo iki žymės yra padengtas specialiu klijais, kuris taip pat turi sandarinimo savybes. Jam taip pat reikia sutepti vidinį movos paviršių.
4. Tada vamzdžiai, padengti klijais, vėl įstatomi į movą, kol jie sustos vienas kito atžvilgiu ir pasisukę 90 laipsnių priešingomis kryptimis, kad tolygiau paskirstytų lipnią kompoziciją ant sujungtų paviršių.
Kaip sujungti PVC vamzdžius be jungties

5. Ant klijų surinktas mazgas turi būti paliktas vienas tą laiką, kuris nurodytas klijų naudojimo instrukcijose. Paprastai tai yra 10–15 minučių. Dujotiekį geriau naudoti praėjus 24 valandoms po prijungimo darbų pabaigos.

Plastikinių vamzdžių jungtis be movų


Tokiu atveju ant vieno iš sujungiamų vamzdžių reikia padaryti varpą, naudojant statybinį plaukų džiovintuvą (šilumos pistoletą), kad suminkštėtų plastikas, ir antrą vamzdį, kad būtų suformuotas išsiplėtimas.
Procesas atliekamas tokia tvarka:
Kaip sujungti PVC vamzdžius be jungties

1. Vieno vamzdžių, kuriuos reikia sujungti, galinė dalis yra tolygiai šildoma statybiniu plaukų džiovintuvu iki maždaug vamzdžio skersmens ilgio. Tokiu atveju būtina periodiškai stebėti plastiko minkštėjimo laipsnį, kad jis, viena vertus, nebūtų standus, kita vertus, jis neištirptų ir nenuvarvėtų.
Kaip sujungti PVC vamzdžius be jungties

2. Kai pasiekiamas optimalus lankstumas ir toliau palaikant tokią būseną šilumos pistoletu, antrasis vamzdis įkišamas į pirmąjį ir, sukant kampu bei išilgai judant daugiausia šildomo vamzdžio viduje, susidaro varpas. Kai lizdo ilgis pasiekia maždaug vamzdžio skersmenį, šilumos pistoletą galima išjungti.
Kaip sujungti PVC vamzdžius be jungties

3. Kol šildomas vamzdis dar neatvėsęs, sukant antrąjį vamzdį viena ir kita kryptimi ir veikiant išilginę jėgą, daugiausia į vidų, būtina tęsti lizdo formavimą, kol plastikas visiškai atvės.
Kaip sujungti PVC vamzdžius be jungties

Kaip sujungti PVC vamzdžius be jungties

4. Tada varpelio formavimo vamzdis ištraukiamas. Jo įvadinė dalis ir vidinis lizdo paviršius nuriebalinti, sutepti sandarinimo klijais ir vėl surinkti.
Kaip sujungti PVC vamzdžius be jungties

Toks integruotas sujungimas, jei jis atliekamas kokybiškai, ypač stebint šildymo temperatūros režimą, jokiu būdu nėra prastesnis nei vamzdžių sujungimas naudojant specialias jungtis.

Žiūrėkite vaizdo įrašą


Komentarai (15)
 1. Akril
  #1 Akril Lankytojai 2019 m. Balandžio 18 d. 18:59
  6
  Chitrenko ... ypač tiems, kurie yra per tingūs apsipirkti))
 2. Akril
  #2 Akril Lankytojai 2019 m. Balandžio 18 d. 19:01
  6
  Koks "šilumos pistoletas" ?? Tai yra įprastas plaukų džiovintuvas.
 3. Sergejus K
  #3 Sergejus K Lankytojai 2019 m. Balandžio 18 d. 8:29 val.
  5
  Įsivaizduokite, kad turite daiktą ir kilometrus vamzdžių, kiek laiko reikės šamanistiniams šokiams su tambūru aplink kiekvieną jungtį? Su sankaba ir nepaprastai pigiai užtenka maždaug penkių minučių ... Na, išskyrus mane patį, kur bus be baimės nutekėti ... Nors tai vis dar yra prieštaringai vertinamas sprendimas
  1. Na
   #4 Na Svečiai 2019 m. Balandžio 19 d. 07:19
   23
   Mane asmeniškai šokiruoja tokie komentatoriai! Apie kokius kilometrus tu kalbi? Tai svetainė namiškiams, ieškantiems išeities iš šios situacijos. 1-2 kartus tai super meistriškumo klasė. Ačiū autoriui!
   1. Svečias Pavelas
    #5 Svečias Pavelas Svečiai 2019 m. Balandžio 20 d. 14:31 p.
    7
    Už vieną - du kartus eikite gauti specialų klijus, skirtus PVC vamzdžiams, taip, sumokėkite - vamzdis už tokių jungčių porą kainuoja kaip kelios jungtys
 4. Jurijus Vasiljevičius
  #6 Jurijus Vasiljevičius Svečiai 2019 m. Balandžio 19 d., 00:50 val
  10
  Beprasmis, nepateisinamas užsiėmimas, nes parduodamos specialios jungiamosios movos, kainuojančios centą ir patikimą ryšį. Aš jas ne kartą naudojau, kai kasant vamzdį buvo pertrauktas vamzdis.
  1. Svečias Aleksas
   #7 Svečias Aleksas Svečiai 2019 m. Balandžio 19 d. 11:35
   5
   „Kartais gali būti neįmanoma turėti specialių gamykloje pagamintų jungčių, kurių pagalba plastikinius vamzdžius būtų galima greitai, patikimai ir hermetiškai sujungti“ - aš dar neskaičiau straipsnio, bet smerkiu?
  2. Akril
   #8 Akril Lankytojai 2019 m. Balandžio 19 d. 11:58
   10
   Jurijus Vasiljevičius, gerai, bent jau jūs nesigėdote, jums buvo pasakyta, kad tai nėra įprasta priemonė tiems, kurie atsiduria ekstremalioje situacijoje - parduotuvė yra toli, nėra laiko bėgti, todėl reikia dirbti. Tai visiškai nereiškia, kad toks metodas yra teisingas ir skirtas tokiems junginiams. Bet kraštutiniu atveju tai buvo gana efektyvu, jis buvo įsitikinęs, aš duodu dantį)))
   1. Jurijus Vasiljevičius
    #9 Jurijus Vasiljevičius Svečiai 2019 m. Balandžio 21 d. 00:45
    1
    Aš sutinku su jumis, jei tai yra kraštutinė priemonė ir kol kas tai bus kliūtis, arba vamzdis bus naudojamas kai kuriems amatams. Akrilo šulinys, nereikia įprasti savęs prie tokio požiūrio į darbą, ypač jei jūs kur nors imtės darbo. Ne visiems patinka žodžiai, todėl jis veiks, ypač kai teks perdaryti. po tokių meistrų tiesiog tiki.
 5. KOT
  #10 KOT Svečiai 2019 m. Balandžio 19 d. 17:37 val.
  0
  Tai įmanoma tik namuose esant ploniems (žemo slėgio) vamzdžiams. „GF“ tai neveiks. Ir jei vamzdžio viduje ne tik vanduo ...
 6. Svečias Pavelas
  #11 Svečias Pavelas Svečiai 2019 m. Balandžio 20 d. 14:28
  11
  Galite tik pasidžiaugti autoriumi, niekur nėra pirkti movos, be to, yra specialus klijai kan vamzdžiams, kurie yra padorūs ir parduodami ne visur.
 7. Svečias Sergejus
  #12 Svečias Sergejus Svečiai 2019 m. Balandžio 21 d., 19:26
  9
  Jungčių nėra ir nėra kur jų imti, tundra yra aplink. Kitas dalykas yra ypatingas. klijai ir pramoninis plaukų džiovintuvas. Štai jie. Visada po ranka. Baisus šūdas.
 8. Svečias Vadimas
  #13 Svečias Vadimas Svečiai 2019 m. Balandžio 22 d. 10:50
  4
  Aš padariau tokią šiukšlių uošvę. Teka iš visų junginių. Visur stiklainiai stovi po jungtimis, kad galėtų surinkti vandenį ...
  Puikus straipsnis!
 9. Svečias Vadimas
  #14 Svečias Vadimas Svečiai 2019 m. Balandžio 24 d., 15:32, 15 val.
  1
  Sandarinimo klijai !!! Žodis kokia :) Galite būti konkretesni. Pvc naudojami šie prekės ženklai - klijai.
 10. Koržikas
  #15 Koržikas Svečiai 2019 m. Gegužės 6 d. 16:57 p.
  2
  Lipni juosta, skirta įvynioti sąnarį ir visą verslą

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai