Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» »Sūdyta skumbrė buteliuke
Šiame recepte šviežiai užšaldytos skumbrės yra sūdytos naujoviškai, būtent plastikiniame buteliuke. Be to, sūryme virtos svogūnų žievelės ir arbatos lapai suteikia žuviai auksinę spalvą, labai panašią į rūkymo spalvą. Šio patiekalo apetitas yra tiesiog mažas.
Sūdyta skumbrė buteliuke

Skumbrė, sūdyta siaurame butelyje, nereikalauja daug sūrymo. Taip, ir pats konteineris po naudojimo gali būti tiesiog išmestas, o tai taupo laiką ir šeimininkės darbą.
Į pusantro litro plastikinį buteliuką tilps 2 skumbrės.

Sudedamosios dalys


Taigi, ingredientai:
 • a) skumbrė - 2 skerdenos,
 • b) vanduo - 1 l,
 • c) sauso svogūnų lukšto - 2–3 sauja,
 • g) juodoji arbata - 2 šaukštai. šaukštai
 • d) cukrus - 1,5 šaukšto. šaukštai
 • e) druska - 3 šaukštai. šaukštai.

Sūdyta skumbrė buteliuke

Žuvų sūdymo seka:


1. Nuo skerdenos nupjaukite galvą ir uodegą.
Sūdyta skumbrė buteliuke

2. Užmaskuokite pilvą ir nuskalaukite (ikrų galima palikti).
Sūdyta skumbrė buteliuke

3. Įmeskite 2 skumbrėles į apkarpytą buteliuką.
Sūdyta skumbrė buteliuke

4. Sumaišykite visus sūrymo ingredientus viename puode ir užvirkite. Palikite po dangčiu, kol atvės.
Sūdyta skumbrė buteliuke

5. Pašalinkite šaltą sūrymą, atlaisvindami lukštus ir arbatos lapus, tada supilkite į žuvies butelį. Skerdyklas su sruogeliu ar kitu įtaisu sutvarkykite taip, kad skystis pasklistų po visą erdvę. Įdėkite ruošinį į šaldytuvą, padengdami plėvele. Norint didesnio stabilumo, buteliuką geriau sudėti į dubenį ar lėkštę, kad sūdant netyčia jo neišstumtumėte.
Sūdyta skumbrė buteliuke

6. Po 3 dienų skumbrę nuimkite. Žuvis buvo sūdoma ir įgavo gražią spalvą.
Sūdyta skumbrė buteliuke

Sūdyta skumbrė su auksine oda, kaip ir po rūkymo, supjaustykite gabalėliais, paskaninkite aliejumi, pagardinkite sija (galite paimti šviežią žalią). Su rugine duona, keptomis ar virtomis bulvėmis - tai nepaprastai skanu!
Sūdyta skumbrė buteliuke

Sūdyta skumbrė buteliuke

Sūdyta skumbrė buteliuke
Komentarai (6)
 1. Kaip
  #1 Kaip Svečiai 2019 m. Vasario 23 d., 16:36, p.
  2
  Druska, o tada virinama PLASTIKOS (!) Butelyje ... Ačiū, valgykite patys ...
 2. Edorovas
  #2 Edorovas Svečiai 2019 m. Vasario 24 d., 16:51, p.
  0
  Atidžiai perskaitykite tekstą, ar čiukčiai nėra skaitytojai?
 3. ali.bar60.
  #3 ali.bar60. Lankytojai 2019 m. Vasario 25 d., 02:19 val
  1
  ... vidutiniai žmonės! Į aromatą įlašinkite gvazdikėlių, lavrikų, kvapnaus perchidono ...! Nors skumbrę galite kramtyti iš karto, be kvailumo skindami, marinuoti! Nuplaunama, susmulkinama, apibarstoma sojos padažu, skystais dūmais, supjaustoma ..... ir Vois - La .. !!!
  su senu seneliu Vasiliu ... 2019 g .. vasario 25 ... iš R. Kh ..
 4. Kruzinas šteinas
  #4 Kruzinas šteinas Lankytojai 2019 m. Vasario 27 d. 11:51
  0
  pamiršote apie tai, kad plastikas skleidžia nuodus bet kuriame sandėlyje .. net jei tai yra maisto pakuotė .. nesvarbu .. plastikas turi fermentus, tokius kaip aliejus, toluenas, PVC indai yra daug pavojingesni, nei mes manome. Rusijoje pirmenybė teikiama indams, pagamintiems iš PVC (polivinilchlorido), nes jie atrodo gana padoriai už centą.

  • Be PVC, gaminant, pavyzdžiui, akinius, naudokite: polistireną, žymimą PS arba ABS plastiku. Verta užpilti karštu ar stipriu gėrimu - nekalta taurė iškart imama, kad išsiskirtų toksinis junginys, kuklus pavadinimas - stirenas. (Pastaba. Įkvėpus STYROL garų, kyla daugybė ūminių ir lėtinių ligų.Ši medžiaga neigiamai veikia kepenų ir inkstų, kraujotakos ir nervų sistemų funkcijas. Ilgalaikis stireno poveikis žmogaus kūnui kelia kvėpavimo takų CATARA, odos ir gleivinių sudirginimą, kraujo sudėties PAKEITIMUS, autonominės sistemos funkcijų sutrikimus.)

  Reguliariai naudojant tokį „nuodų puodelį“, toksinė medžiaga kaupiasi kepenyse ir inkstuose. Jūs neturite laiko apsižvalgyti ir ... "Sveiki, cirozė!"

  Kinietiški virtuvės reikmenys gali būti pavojingi sveikatai
  Kinietiški virtuvės reikmenys gali būti pavojingi sveikatai
  • Stiklas polipropileno (žymėjimas - PP) gali atlaikyti iki +100 ° C temperatūrą. Bet jei iš jo geriate degtinę, kenčia ne tik jūsų inkstai ir kepenys, bet ir jūsų akys. O „užkandžiui“ stiklas išskiria FORMALDEHIDĄ IR FENOLĮ. (PASTABA Formaldehidas pasižymi ryškiomis mutageninėmis savybėmis, taip pat veikia kaip sunkus ALLERGENAS ir Dirginantis. Žmogaus kūnas, kontaktuodamas su terpe, kurios sudėtyje yra šios medžiagos, gali sukelti kvėpavimo takų vėžį ir daugelį kitų sunkių ligų, iki leukemijos. Fenolis pažeidžia nervų sistemos funkcijas. dulkės, garai ir fenolio tirpalas dirgina akių gleivinę, kvėpavimo takus, odą. Patekęs į organizmą, fenolis labai greitai absorbuojamas net per nepažeistas odos vietas ir jau per keletą smegenų audinį jis pradeda paveikti tik keletą minučių, net ir naudojant minimalias fenolio dozes, čiaudulys, kosulys, galvos skausmas, galvos svaigimas, blyškumas, pykinimas, jėgų praradimas. Dažnai fenolis yra ONCOSIS priežastis.)

  • Tačiau neginčijamas lyderis yra polivinilchloridas, nes jo gamyboje yra labai maža. Tiesa, laikui bėgant arba, tiksliau tariant, tada beveik iš karto PVC pradeda pūti, išleisdamas POISON vinilo chloridą. (Pastaba VINYL CHLORIDAS turi sudėtingą toksišką poveikį žmogaus organizmui, padarydamas žalą centrinei nervų sistemai, skeleto sistemai, sisteminiams jungiamojo audinio, smegenų, širdies pažeidimams. Jis pažeidžia kepenis, sukelia angiosarkomą. VINYL CHLORIDE sukelia imuninės sistemos pokyčius ir TUMORS, turi kancerogeninį, mutageninį ir teratogeninį poveikį. VĖŽYS įvairiuose audiniuose ir organuose, įskaitant kepenis (auglius, išskyrus angiosarkomą), smegenis, plaučius, limfinę ir kraujodaros sistemą (organus ir audinius, susijusius su kraujo formavimu)

  Pvz., Iš buteliuko PVC ši pavojinga medžiaga gali išsiskirti per savaitę, po to, kai turinys buvo pilamas ar pilamas. Po mėnesio keli miligramai VINYLKHROD KONSOLIDUOJAMA. Onkologų požiūriu, keli miligramai kancerogeninio vinilo chlorido yra daug.
  1. Sektorius
   #5 Sektorius Svečiai 2019 m. Vasario 28 d. 2:29 p.
   0
   Tu mane aplenkei. Bet aš norėjau parašyti šiek tiek kitaip. Plastikiniai indai yra visiškai skirtingi, tačiau jūs viską sudėjote. Čia yra gaiviųjų gėrimų buteliai, „Pepsi“, koksas, mineralinio vandens jokiu būdu negalima naudoti net po alkoholio talpyklomis. Jis akimirksniu įgauna šio plastiko kvapą.
   Bet, pavyzdžiui, gali būti naudojami buteliai iš saulėgrąžų ar bet kokio kito augalinio aliejaus. Jie pagaminti iš visiškai skirtingo plastiko.
 5. Svečias Andrejus
  #6 Svečias Andrejus Svečiai 2019 m. Kovo 21 d., 19:29
  0
  Jūsų mama ** gerai, darykite tą patį stiklinėje taroje.

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai