Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» »Skiedinys tarp plytelių
Tarp plytelių glaistymas

Keraminės plytelės yra medžiaga, pasižyminti puikiu drėgmės atsparumu. Todėl jis aktyviai naudojamas remontuojant vonios kambarius, virtuvę ir kitus kambarius, kuriuose yra daug drėgmės. Tačiau atminkite, kad plytelių apmušalai visada turi daug siūlių. Jie taip pat turi būti apsaugoti nuo drėgmės. Kaip tai padaryti? Tam yra speciali glaistymo technologija.

Pasirengimas pagrindiniam darbui


Prieš glaistymą, paruoškite darbinį paviršių. Paruošimas apima perteklinio plytelių klijų pašalinimą, pertvarų, kurias meistras panaudojo eilėms sulyginti, pašalinimą. Priekinis plytelių paviršius turi būti nuvalytas nuo nešvarumų, naudojant sudrėkintą ir gerai suvystytą kempinę. Pats skiedinys pradedamas naudoti visiškai išdžiūvus.
Tarp plytelių glaistymas

Plytelių glaistymas


Tarp plytelių glaistymas

Pirkdamas skiedinį, savininkas turėtų ypač atsargiai pasirinkti atspalvį. Kuo jis lengvesnis, tuo siūlės jau atrodys. Bet tuo pačiu metu lengvasis skiedinys daug intensyviau kaupia taršą, jį sunkiau išplauti. Galite virti skiedinį, naudodamiesi instrukcijomis, pateiktomis ant šios kompozicijos pakuotės.
Tarp plytelių glaistymas

Iškart po paruošimo siūlės apdorojamos tirpalu, kol jis išdžius.
Tarp plytelių glaistymas

Tam geriau naudoti guminę mentelę. Jie pirmiausia užpildė siūlę, tada sutankėjo. Užpildykite spragas „iki galo“. Nepalikite ertmių. Kai siūlės bus užpildytos, užpildas išliks išlygintas. Norėdami tai padaryti, naudokite arba kempinę, arba specialiai tam skirtą mentele.
Tarp plytelių glaistymas

Tarp plytelių glaistymas

Tiesiog nereikia išlyginti skiedinio pirštu. Bent jau jei teks dirbti be pirštinių. Priešingu atveju galite nudegti, nes kai kurie kruopų tipai yra labai agresyvūs.

Remonto pabaiga


Tarp plytelių glaistymas

Skiedinys sustiprės maždaug per dieną.
Tarp plytelių glaistymas

Po to paviršius turi būti nuplaunamas nuo teršalų ir likusios kompozicijos, kurios pateko ant priekinio plytelių paviršiaus. Tai galima padaryti šlapiu skuduru. Iškart po plovimo plytelės papildomai nušluostomos sausa minkšta kempine, kad ant jos neliktų šlapių pėdsakų.
Tarp plytelių glaistymas

Apibūdinta procedūra yra gana paprasta. Tikriausiai savininkas tai sugebės savarankiškai įgyvendinti. Visiškas siūlių sandarinimas yra garantija, kad po plytelėmis neatsiras pelėsių. Be to, dėl tinkamai parinkto skiedinio bus galima rimtai pagerinti estetines apdailos galimybes.
Tarp plytelių glaistymas
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai