Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» »„ Pasidaryk pats “lauko TV antena
Aktyvus perėjimas nuo analoginės televizijos prie skaitmeninės televizijos verčia sumontuoti naujo tipo anteną, kuri dėl hipezės parduodama daug brangiau, nei realios išlaidos. Nenorėdamas išleisti pinigų tokiai įrangai, tai gali padaryti savarankiškai, naudodamasis pigiais komponentais iš aparatūros parduotuvės.
Lauko televizoriaus antena „pasidaryk pats“

Reikalingi įrankiai ir medžiagos


Norėdami surinkti skaitmeninę anteną, jums reikės paprasčiausių įrankių rinkinio, būtent atsuktuvo, replių, vielinių pjaustytuvų, metalo metalo pjūklo, grąžto, juostos matuoklio ar liniuotės. Iš medžiagų, kurias reikia įsigyti:
 • PVC vamzdis 40 mm - 80 cm;
 • cinkuota viela, kurios skerspjūvis yra 2,7 mm;
 • cinkuota viela, kurios skersmuo yra 0,8 mm;
 • mažas tinklelis, cinkuotas vielos tinklas;
 • M4 varžtai 30 mm - 8 vnt .;
 • M4 varžtai 60 mm - 4 vnt .;
 • M6 smeigės 140 mm - 2 vnt .;
 • veržlės M4 varžtams - 12 vnt .;
 • veržlės M6 varžtams - 8 vnt .;
 • poveržlės M4 varžtams - 12 vnt .;
 • poveržlės M6 varžtams - 8 vnt .;
 • antenos adapteris TS9, DVB-T RF ar bet kuris kitas su laidais.

Lauko televizoriaus antena „pasidaryk pats“

Taip pat turėsite pasiimti plastiko gabalą ir iš jo padaryti 4 maždaug 7x3 cm dydžio plokšteles. Galite išpjaustyti absoliučiai bet kokį plastiko gaminį, kurio storis yra mažiausiai 5-10 mm.

Skaitmeninės TV antenos surinkimas


Pirmiausia turite įterpti langus ant PVC vamzdžio, kad įdėtumėte plastikines trinkeles. Kraštutiniai iš vamzdžio viršaus ir apačios įpjaunami 10 cm, likę 2 - 20 cm žingsniu, langai supjaustomi 32 mm aukščiu. Po to, norint ištraukti plokšteles su vamzdžiu, turite gręžti skyles. Tam naudojami 60 mm ilgio varžtai. Be to, norint dar labiau pritvirtinti antenas, plokščių galuose reikės padaryti skylutes.
„Pasidaryk pats“ skaitmeninės televizijos antena

Dabar antenas reikia pasidaryti patiems. Jiems reikės 8 vienetų. Antenos yra sulenktos raidės "V" formos iš storos cinkuotos vielos, kurios skerspjūvis yra 2,7 mm. Kiekvienos pusės ilgis turėtų būti 20 cm. Galai turi būti sulenkti tokiu kampu, kad atstumas tarp jų būtų 12 cm. Gatavos antenos pritvirtintos prie plokštelių, kurių kiekvienoje yra 2. Norėdami tai padaryti, naudokite 30 mm varžtus ir poveržles.
„Pasidaryk pats“ skaitmeninės televizijos antena

Tai yra ekrano rinkinio eilė. Norėdami tai padaryti, supjaustykite galvanizuotą tinklelį iki 66x48 cm dydžio. Virš ir žemiau tinklelio padaryta ant stovo. Norėdami tai padaryti, turite gauti per ląstelę storą laidą, kurio skerspjūvis yra 2,7 mm. Jo centre padaryta kilpa, kuri vėliau bus naudojama tvirtinimui su segtuku.
„Pasidaryk pats“ skaitmeninės televizijos antena

Kitas, jums reikia įdėti tinklelį į stačiakampio, kurį sukuria antenų galai, centre. Priešais vyriai vamzdyje padarytos skylės. Į juos įkišamos smeigės, kurių ilgis yra 140 mm. Pirma, kiekvienas iš jų yra pritvirtintas ant vamzdžio iš abiejų pusių veržlėmis ir poveržlėmis. Po panašaus būdo prie jo pritvirtinama tinklelis su kilpomis. Atstumas tarp tinklo pradžios ir vamzdžio turėtų būti 80 mm.
„Pasidaryk pats“ skaitmeninės televizijos antena

Belieka antenas sujungti tarpusavyje. Tam imama cinkuota viela, kurios skerspjūvis yra 0,8 mm. Ryšys atliekamas pagal schemą. Norėdami patikimumo, turite paspausti laidą tomis pačiomis poveržlėmis, kuriomis pritvirtintos antenos.
„Pasidaryk pats“ skaitmeninės televizijos antena

Norėdami prijungti televizijos koaksialinį kabelį prie antenos, turite pasiimti bet kurį adapterį su kabeliu. Tai gali būti TS9, DVB-T RF ar bet kuris kitas. Nereikalinga adapterio dalis yra nupjaunama, o likusi instaliacija yra prisukama pagal schemą. Po to koaksialinis kabelis, einantis į televizorių, prijungiamas prie esamo adapterio, naudojant tinkamą adapterį.
„Pasidaryk pats“ skaitmeninės televizijos antena

Tai yra visiškai paprasta antena, kurią galima surinkti per valandą. Jis sumontuotas gatvėje, kaip ir įprasta analoginė antena. Kai naudojate trumpą bendraašį kabelį, tai galite padaryti be stiprintuvo. Jei televizorius palaiko T2, tada jums nereikia signalo keitiklio.
„Pasidaryk pats“ skaitmeninės televizijos antena

Ši antena yra plačiajuosčio ryšio ir užfiksuos tiek analoginės televizijos, tiek skaitmeninės televizijos kanalus. Nepaisant to, net skaitiklyje, net decimetro dažnių diapazone.

Žiūrėkite vaizdo įrašą


Komentarai (5)
 1. Jurijus
  #1 Jurijus Svečiai 2018 m. Gruodžio 30 d. 11:02 p.
  4
  Čia matau kolūkio Lenkijos antenos, kuri buvo parduota prieš 10 metų, kopiją. Antena turėtų būti plačiajuosčio ryšio. Kur yra charakteristikos? Mano rajone multipleksai veikia 26 ir 41 kanaluose. Arba iš naujo paskelbkite naudodami automatinį vertimą, ir kaip jūs ten norite?
 2. Svečias Sergejus
  #2 Svečias Sergejus Svečiai 2018 m. Gruodžio 31 d. 18:29
  4
  Paprasčiau už 300 rublių nusipirkti gamyklinę šios antenos versiją su stiprintuvu ir maitinimo šaltiniu. Apskritai, net gamyklinėje antenos versijoje yra tik vienas geras dalykas: stiprintuvas.
 3. Svečias Vladas
  #3 Svečias Vladas Svečiai 2019 m. Sausio 1 d., 15:45, 15 val.
  3
  Nežinau, kodėl man reikalinga skaitmeninė antena, prie televizoriaus imtuvo prijungiau paprastą, ir viskas rodosi tobulai
 4. Andrejus
  #4 Andrejus Svečiai 2019 m. Sausio 2 d., 19:25
  6
  Antena neturi reikšmės, kokį signalą nešlio dažnis moduliuoja skaitmeniniu ar analoginiu.
 5. Valerijus Ratnikovas
  #5 Valerijus Ratnikovas Lankytojai 2019 m. Sausio 11 d. 16:27
  1
  Fui, ne visai gražu.

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai