Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » » »Pasidaryk pats žiemos dekoras
Šiltuoju metų laiku namą ar butą galima papuošti šviežiomis gėlėmis ir kitomis natūraliomis medžiagomis. Jie rinko kompoziciją, o kambarys tapo gražus. O kaip žiemą? Kaip papuošti kambarį, kad jis būtų elegantiškas, stilingas ir kūrybingas? Pušies spurgai ateis į gelbėjimą. Išvyka į mišką turėtų būti padaryta rudenį, geriausia prieš prasidedant šaltam orui. Ir surinkite daugiau spurgų. Namuose juos reikia išdėstyti vienu sluoksniu šalia akumuliatoriaus ir išdžiovinti. Kai dribsniai taps trapūs, tai reikš, kad medžiaga yra paruošta naudoti. Džiovinti kūgiai turėtų būti dažomi baltais dažais iš purškimo skardinės. Darbas turėtų būti buitinėje patalpoje ar bent jau laiptinėje. Kai dažai visiškai išdžiūsta, galite pradėti dirbti.

Pabandykite padaryti tokią spiralę


„Pasidaryk pats“ žiemos dekoras

Tai atrodo nuostabu, tačiau norint jį sukurti, reikia daug pastangų.
Pirmiausia paimkite MDF gabalėlį ir iš jo išpjaukite apskritimą, kurio skersmuo yra 1 metras. Šiame etape geriau ieškoti vyro pagalbos.
Tada apskritime reikia padaryti skyles, išdėstant juos spirale. Turėtumėte pradėti nuo centro, palaipsniui judėdami krašto link. Norėdami, kad spiralė būtų tvarkinga, iš anksto nubrėžkite pieštukų žymes skylėms (apytikslė suma yra 100). Jei niekada nenaudojote statybinio elektrinio įrankio, pasamdykite vyrą dar kartą. Jis tiksliai žino, kaip valdyti grąžtą.
Tada uždenkite ratą tais pačiais baltais dažais, kurie liko po dažymo kūgių. Tada į kiekvieną skylę įklijuokite 1 ilgą siūlą. Sriegių galai pritvirtinami prie apskritimo karštu silikonu iš šilumos pistoleto. Į kiekvieną sriegį įmeskite 1 mėlyną karoliuką ir užfiksuokite prie pagrindo. Rėmas paruoštas!
„Pasidaryk pats“ žiemos dekoras

Dabar reikia sutvarkyti iškilimus. Raskite centrinį siūlą ir supjaustykite kuo trumpesnį. Iki galo klijuokite pušies kūgį galu žemyn. Judėdami spirale, suraskite antrą siūlą ir supjaustykite 5 cm ilgiau nei pirmasis. Klijuokite guolį iki sriegio galo. Taigi palaipsniui judėkite toliau, priklijuodami natūralias medžiagas.
„Pasidaryk pats“ žiemos dekoras

Kai bus suformuota centrinė dalis, klijus išklijuokite ant siūlų apskritimu. Anksčiau visus likusius siūlus reikia supjaustyti tuo pačiu ilgiu.
„Pasidaryk pats“ žiemos dekoras

Pasirodo, čia yra toks nuostabus amatas, kuris tiesiogine prasme traukia akį.
„Pasidaryk pats“ žiemos dekoras

Kamuoliai gėlių vazonuose


Jei vis dar turite kūgių, tada iš jų galite padaryti rutulius talpyklos puode.
Norėdami tai padaryti, paimkite balto plastiko konteinerį ir centre įklijuokite guminį rutulį. Tada įklijuokite virš jo kūgiais. Jie yra tvirtai pritvirtinti skystais nagais.
„Pasidaryk pats“ žiemos dekoras

Antrasis rutulys gali būti padarytas šiek tiek mažesnis.
„Pasidaryk pats“ žiemos dekoras

Balta eglutė ir sniego senelis puikiai derės prie tokios kompozicijos.
„Pasidaryk pats“ žiemos dekoras

Dabar jūs žinote, kaip galite papuošti savo kambarį paprastais pušies kūgiais.
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai