Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » » »Grybas ant eglutės iš medvilnės
Grybas ant eglutės iš medvilnės

Iki Naujųjų metų liko labai mažai, ir laikas galvoti apie tai, kaip papuošti eglutę. Daugelis iš mūsų jau pavargę parduotuvėse pirkti monotoniškas kalėdines dekoracijas ir nori individualumo. Miško grožį lengva padaryti nepakartojamu, jei prisiminsite senas tradicijas. Mūsų protėviai neturėjo galimybės savo rankomis nusipirkti stiklinių rutulių, kūgių, varveklių ir pasigaminti žaisliukų eglutei. Susirinkę su visa šeima jie pradėjo bet kokias improvizuotas priemones, kurių dėka medis buvo unikalus kiekvienuose namuose. Šiandien paprastoje meistriškumo klasėje bus parodyta, kaip paprasčiausiu ir prieinamiausiu būdu pagaminti medvilninius žaislus. Naudojant grybą kaip pavyzdį, aiškiai parodyta visa technologija. Išmokdami formuoti paprastas formas, ateityje galėsite nutapyti sudėtingesnes formas.

Reikės


Tokios medžiagos buvo naudojamos darbe.:
 • - vata
 • - PVA klijai,
 • - laikraštis
 • - maisto folija,
 • - siūlai
 • - akrilo dažai,
 • - vanduo
 • - teptukai
 • - suvirinimas
 • - virve
 • - super klijai.

Kalėdinio žaislo gaminimas iš medvilnės


Iš senų laikraščių mes formuojame skrybėlę ir grybo koją.
Grybas ant eglutės iš medvilnės

Mes sujungiame juos kartu, naudodami foliją, suteikdami grybams norimą formą.
Grybas ant eglutės iš medvilnės

Mes paimame vatą, nuplėškite nuo jo plonas juosteles ir pradedame apvynioti figūrą. Kiekvieną medvilnės sluoksnį traukiame siūlu, stengiamės, kad sluoksniai būtų kuo sandaresni. Taigi mes taikome sluoksnį po sluoksnio, kol būsimas grybas įgis tinkamas proporcijas.
Grybas ant eglutės iš medvilnės

Norėdami paslėpti siūlus ir galiausiai išlyginti formą, naudokite klijus. Mes praskiedžiame PVA vandeniu santykiu 1: 1 ir klijuojame savo grybą tomis pačiomis plonomis vatos juostelėmis. Mes padidiname medvilnės masę, kol mes uždarome visus siūlus.
Dabar figūrą reikia džiovinti. Tai gali užtrukti kelias valandas ar net dieną.
Grybas ant eglutės iš medvilnės

Atėjo laikas dažyti medvilninį žaislą. Galite dirbti su akvareliais, tačiau geriau naudoti akrilo dažus. Kad grybas atrodytų natūraliau, akrilą reikia praskiesti PVA klijais. Dažai taps skaidresni, kaip ir akvarelė, tačiau tuo pačiu dėl klijų suteiks vilnai papildomą tankį. Kepurė yra nudažyta ruda spalva, o koja yra šiek tiek tonuota. Vėlgi mes siunčiame produktą išdžiūti trisdešimt minučių. Kai grybas džiūsta, nuleiskite koją klijais ir panardinkite į arbatos lapus.
Grybas ant eglutės iš medvilnės

Mūsų kalėdinis žaislas iš medvilnės yra beveik paruoštas. Pakabinti jį ant eglutės. Prie skrybėlės būtina pritvirtinti kilpą. Mes darome gijos kilpą ir klijuojame ją super klijais. Dabar mūsų grybelis tam yra visiškai paruoštas. Dalyvauti Naujųjų Metų puošyboje
Grybas ant eglutės iš medvilnės
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai