Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Senojo„ negyvojo “stalo restauravimas
Senojo negyvo stalo restauravimas

Senas stalas, laisvas ir sudžiūvęs, o be to, niūrus, tarsi nenuvalytas krepšys, niežtinčios rankos siųsti į ugnį ar į sąvartyną. Bet jei šiek tiek prie jo dirbate, galite gauti labai gerą baldų aksesuarą, pavyzdžiui, kavos staliuką (jei sutrumpinate kojas iki tam tikro ilgio) arba stalą televizoriui. Mano tvarte gulėjo ant lentynos, visų pamirštas, įprastas virtuvės stalas. Išardytos būklės. Keturios kojos su varžtais, medinis pagrindas, pritvirtintas metaliniais laikikliais, ir trys stalviršio fragmentai.
Senojo negyvo stalo restauravimas

Ištyręs šį retumą, iš pradžių nusprendžiau nusiųsti jį į šiukšlių mašiną; Medienos drožlių plokštės stalviršio fragmentai, išbrinkę, išbrinko veikiami drėgmės ir, žinoma, po džiovinimo negrįžo į savo pradinę formą. Be to, jie tapo trapūs ir iš jų purškėsi pjuvenos, iš kurių jie, tiesą sakant, buvo pagaminti ...
Senojo negyvo stalo restauravimas

Medinis pagrindas, atvirkščiai, susitraukė taip, kad vaikščiojo su purtikliu, tarsi gyvas, buvo verta jį pasiimti! Truputį pagalvojęs, vis dėlto nusprendžiau pamėginti jį „reanimuoti“. Vienaip ar kitaip, nepralaimėsiu daug.

Reikės


 • Hacksaw.
 • Dujinis veržliaraktis arba replės.
 • Universalūs klijai (galite "Moment").
 • Sudėtiniai klijai (šaltas suvirinimas).
 • Klijai cianinis akrilatas (super klijai).
 • Žymeklis
 • Gręžkite ir gręžkite 4 ir 9 vietose.
 • Ilgas liniuotė (arba lygis su liniuotės žymėjimu).
 • Keturi stori baldų varžtai po šešiakampiu.
 • Mažas medžio drožlių plokštės lapas naujam stalviršiui.
 • Dekoratyvinė lipni plėvelė, skirta padengti stalviršius (su jūsų pasirinktu paveikslėliu).

Seno stalo restauravimas


Pirmiausia reikia išardyti medinę bazę. Atsukite visus įmanomus varžtus, nuimkite metalinius laikiklius.
Senojo negyvo stalo restauravimas

Mūsų stalas bus perpus mažesnis už ankstesnį, tai reiškia, kad skersiniai, kurie anksčiau buvo stalo plotis, dabar taps jo ilgiu.
Senojo negyvo stalo restauravimas

Naujojo stalo plotį galite pasirinkti savarankiškai, pagal savo skonį. Galite padaryti jį net kvadratiniu! Norėdami tai padaryti, paimkite likusius ilgus skersinius ir sutrumpinkite juos iki jums reikalingo būsimo stalo pločio.
Senojo negyvo stalo restauravimas

Tiesiog tikėkitės, kad būsimo stalo plotis bus bent pusė jo ilgio, kitaip jis bus nestabilus! Dabar ant nupjautų skersinių galų padarykite metalinių kabių griovelių pjūklą, kaip buvo anksčiau.
Senojo negyvo stalo restauravimas

Senojo negyvo stalo restauravimas

Kitas, mes susidursime su skylėmis, likusiomis iš varžtų, išardžius stalą. Daugelis šių skylių vėl bus pradinėse vietose, o tam, kad varžtai, kuriuose metaliniai laikikliai būtų gerai laikomi juose, naudosime degtukus ir universalius klijus. Panardinkite degtuką į klijus (arba lašinkite klijus į skylę), iki galo įstumkite į skylę ir nulaužkite.
Senojo negyvo stalo restauravimas

Senojo negyvo stalo restauravimas

Rezultatas buvo savotiškas „cap-chip“. Dabar sraigtas gerai laikysis šioje skylėje, o stalas nesispaus. Na, kad „naujasis“ stalas nedrebėtų - lašinkite lašą variklio alyvos visų atskirų stalo fragmentų, tiek medinių, tiek metalinių, sąlyčio taškuose. Dabar pasirūpinkime kojomis. Jei srieginė jungtis yra atsukta nuo šių kojų, patartina ją atsukti nuo kojos. Padenkite siūlus kompoziciniais arba universaliais klijais ir vėl užsukite.
Senojo negyvo stalo restauravimas

Visą kelią. Jei jungtis kabo, bet nesisuka (tai atsitinka, kai srieginis kaištis turi „T“ formos galą kojos viduje), tuomet turėsite naudoti ciano akrilatą (super klijai). Mes įmetame ją į tarpą tarp jungties ir medžio, kol jis nustos eiti į vidų. Klijuotas kojas palikite išdžiūti. Porą valandų, kad sudėtiniai klijai galėtų sugriebti.(Beje, kojos taip pat gali būti sutrumpintos iki jums reikalingo aukščio, obliuotos, susiaurintos, jei jos yra kvadratinės, ir padengtos dėmėmis.) Per tą laiką galite surinkti medinę bazę; pritvirtiname paruoštus skersinius naudodami skliaustus ir varžtus.
Senojo negyvo stalo restauravimas

Pasibaigus kompozicinių klijų kietėjimo laikui, kojas pritvirtiname prie pagrindo. Kaip ir anksčiau prie seno stalo.
Senojo negyvo stalo restauravimas

Dabar mes paimame paruoštą medžio drožlių plokštės lakštą (aš tam tikslui aš paėmiau galinę sieną iš senojo spintelės), iškirpėme reikiamo ploto stalviršį ir šlifuokite jį švitriniu popieriumi ar failu ant medžio, pjaustydami kraštus.
Senojo negyvo stalo restauravimas

Mes padėjome stalviršį ant lygaus paviršiaus, priekis (labiausiai lygus!) Šonas žemyn. Mes uždedame pagrindą ant stalviršio viršaus, kojos aukštyn ir pažymime kojų kampus žymekliu.
Senojo negyvo stalo restauravimas

Mes pašaliname pagrindą ir gręžiame 4 mm skyles kiekviename kampe, kad skylės būtų kojų centruose. Dabar mes uždedame pagrindą ant kojų, ant jo uždedame stalviršį ir žiūrime iš apačios, kad anksčiau žymeklio padaryti ženklai susiliestų. Dabar, naudodamiesi skylėmis, esančiomis stalviršyje, mes gręžiame skylutes toliau - kojų viduje iki varžto ilgio.
Senojo negyvo stalo restauravimas

Na, aštuonių milimetrų grąžtu mes padarysime mažas įdubas-potas ant skylių viršaus, varžtų galvutėms ir prisukite varžtus.
Senojo negyvo stalo restauravimas

Senojo negyvo stalo restauravimas

Mes uždengiame varžto galvutę kompoziciniais klijais, kad stalviršio paviršius būtų lygus. Galite iš anksto sutepti įpjovos paviršių ir jame esančią varžto galvutę mašinine alyva, tada bus galima be sunkumų iškasti šias kamščius, kad prireikus išardytumėte stalą.
Senojo negyvo stalo restauravimas

Mes laukiame, kol sudėti klijai išdžius ir galiausiai klijuojame stalviršį lipnia dekoratyvine plėvele.
Senojo negyvo stalo restauravimas

Norėdami klijuoti baldai lipnūs tapetai turėtų būti kuo atsargesni; nebus antrosios progos vėl klijuoti. Norėdami tai padaryti, turėjau išardyti stalą (laimei, tai ilgai neužtrunka - atsukite keturis varžtus ir atsukite keturias veržles!). Patalpos orą sudrėkinu purškimo pistoletu, kad dulkių dalelės nepatektų ant klijuojamo paviršiaus ir po atlikto darbo nesuformuotų iškilimų ir burbuliukų. Jis nušluostė paviršių alkoholiu ir atsargiai, pradėdamas nuo vieno kampo, sausu skudurėliu išlygindamas plėvelę įvairiomis kryptimis nuo kampo, klijavo plėvelę savo ruožtu ant kiekvienos dalies. Jei vis tiek nepavyko išvengti burbuliukų, keliose vietose pradurkite juos plona adata, uždėkite įprastą virtuvės servetėlę ant burbulo ir šioje vietoje uždėkite puodelį plokščiu dugnu, pripildytą verdančio vandens. Vieną ar dvi minutes. Po šios procedūros burbulas išnyks. Ir dar vienas dalykas; priklijavęs stalviršį, apsisprendžiau paslėpti varžtų skrybėles - man labai patiko, kaip atrodo blizgios metalinės skrybėlės, įdubusios „akmens“ faktūroje.
Senojo negyvo stalo restauravimas

Bet tai yra kiekvienas atskiras atvejis. Jei kažkam tai nepatinka, galite paslėpti skrybėles. Taip pat padenkite juos klijais ir klijuokite ant tos pačios plėvelės iškirptas vietas ... Tai buvo stalas (dydžio!):
Senojo negyvo stalo restauravimas

Ir taip ji tapo - maža ir kompaktiška:
Senojo negyvo stalo restauravimas

Jis gerai derės prie nedidelio kambario sodyboje interjero. Mano manymu, tai pasirodė gana gerai. Net labai gerai!
Komentarai (1)
 1. Sektorius
  #1 Sektorius Svečiai 2018 m. Spalio 31 d. 13:17 val.
  2
  Kas išmokė šį žmogų ką nors padaryti? Jei jis valgė vaiką, tuomet galite jį pagirti.Bet jei tai suaugęs žmogus, akivaizdu, kad jo rankos išaugo nuo „penktojo“ taško.

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai