Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Kaip nuplauti žalią
Kaip plauti žalius daiktus

Atsitiktinai nudažyti ryškiai žalia spalva, nebūtina raudonuoti rankų po vandeniu. Norint atsikratyti pėdsakų, pakanka naudoti bet kurį iš 11 metodų, kurie padeda patogiai sumažinti šį skystį iš odos.

Norėdami nuplauti žalią, naudokite vandenilio peroksidą


Įprastas 3 procentų peroksidas nekenkia odai, jis parduodamas bet kurioje vaistinėje. Ši medžiaga yra aktyviai naudojama tekstilės pramonėje audiniams balinti. Tai greitai ir veiksmingai susidoroja su užduotimi atsikratyti žaliųjų pėdsakų.
Kaip plauti žalius daiktus

Pabandykite kepimo soda


Kitas variantas yra naudoti kepimo soda. Nedidelį kiekį sodos reikia sumaišyti su vandeniu, kad gautųsi tiršta masė. Jis turėtų būti tepamas ant odos, o po to įtrinamas. Po jo naudojimo turite nusiplauti rankas šiltu vandeniu.
Kaip plauti žalius daiktus

Dantų pasta


Paprastas ir saugus sprendimas. Dantų pastas visada galite rasti bet kuriuose namuose. Geriausia, jei makaronai balina. Dėl savo specifiškumo jis padeda greičiau ir efektyviau atsikratyti dėmių.
Kaip plauti žalius daiktus

Atsargiai naudokite baliklį


Iš visų metodų tai yra vienas iš mažiausiai saugių. Iš visos baliklio sudėties mus domina chloras. Ši medžiaga yra naudinga šalinant dėmes, tačiau sukelia alergines odos reakcijas.
Ypač nerekomenduojama naudoti baliklio veido odai. Jei vis tiek naudojote, nepamirškite nusiplauti rankų šiltu vandeniu ir sutepti jų kremu.
Kaip plauti žalius daiktus

Nagų lako valiklis


Ko gero efektyviausia priemonė žalumynams plauti. Reikia atsiminti, kad cheminė skysčio sudėtis kenkia odai. Todėl jums tikrai reikės nusiplauti rankas ir naudoti kremą.
Kaip plauti žalius daiktus

Riebus kremas


Esant pakankamam riebalų kiekiui, kremas gali pašalinti žalumynus iš odos. Jis tepamas probleminėje srityje, o paskui medvilninio pado pagalba pašalinamas kartu su žaliomis dėmėmis. Tai neįvyks pirmą kartą, o kremą geriau tepti dar kartą.
Kaip plauti žalius daiktus

Actas ištrina ryškiai žalią


Kitas galite išbandyti actą. Ši medžiaga yra švelni rūgštis, kenksminga gleivinėms. Tai yra gana nekenksminga odos paviršiui, tačiau vis tiek rekomenduojama ją nuplauti šiltu vandeniu.
Kaip plauti žalius daiktus

Citrina kaip pasirinkimas


Ne mažiau įdomus ir patogus variantas yra citrinos griežinėlio naudojimas. Rūgščių yra citrinų sulčių sudėtyje, todėl visiškai tinkama atsikratyti žalumynų dėmių. Kai kurios veislės nėra pakankamai rūgščios, o metodas gali būti neveiksmingas.
Kaip plauti žalius daiktus

Alkoholis yra geras


Alkoholis, kaip dėmių valiklis, nėra pakankamai geras, tačiau kartais nėra geresnių alternatyvų. Jie turi sudrėkinti medvilninį tamponą, o po to aktyviai ir sunkiai trinti odą. Kartoti šią procedūrą daug kartų nėra prasmės, daugiausia 2–3 bandymai. Skyrybos išliks, tačiau metodo veiksmingumas vis tiek yra didesnis nei citrinos.
Kaip plauti žalius daiktus

Skalbimo muilas


Priešpaskutinis variantas yra skalbinių muilas. Pirmiausia odą reikia sudrėkinti vandeniu, o paskui įtrinti muilu. Dėmės, kurios susidaro proceso metu, lengvai pašalinamos medvilniniu padėkliuku. Rezultatas yra atvirai blogas. Muilas nesusitvarko su grynaisiais.
Kaip plauti žalius daiktus

Makiažo valiklis


Tokiu pat būdu mes rankomis apsiginklavome medvilniniu padėklu, sudrėkiname jį makiažo valikliu ir pradedame valyti odą. Tai užtruks šiek tiek laiko ir atkaklumo, o rezultatas yra labai panašus į tą, kurį galima pamatyti naudojant skalbinių muilą.
Daugeliu atvejų, plaudami rankas, jūs atsikratysite likusių ryškiai žalios pėdsakų ir kartu su medžiagomis, naudojamomis jai pašalinti. Todėl kiekvienas iš 11 metodų turi teisę į gyvenimą. Jie turi skirtingą efektyvumą ir saugumą odai. Pasirinkimas visiškai priklauso nuo žmogaus, susidūrusio su tokia paprasta, bet erzinančia problema, norų.
Kaip plauti žalius daiktus

Žiūrėkite vaizdo įrašą


Vaizdo įraše išsamiai parodytas kiekvienas taikymo būdas ir naudojimo rezultatas, žr.
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai