Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Įėjimas į namą iš grindinio plokščių
Įėjimas į namą iš grindinio plokščių

Gretimos teritorijos pagerinimas privačiu namu šiandien tapo įprastu dalyku. Kiekvienas savininkas stengiasi kiek įmanoma geriau ir patikimiau sutvarkyti įėjimą į savo namą, dėl to reikia pasirinkti tinkamą dangą, kuri turi atitikti tam tikras savybes. Danga turėtų būti gražios išvaizdos, būti atspari temperatūros pokyčiams, oro sąlygų pokyčiams, taip pat atlaikyti dideles apkrovas. Prieiga prie namo iš grindinio plokščių bus optimaliausias šios problemos sprendimas.

Reikės


Norėdami atlikti darbą, jums reikės šių įrankių:
  • - guminis plaktukas grindinio plokštėms kloti;
  • - hidraulinis lygis;
  • - lazerio lygis arba ilgio taisyklė;
  • - rankinis smėlio presas;
  • - mentele ar mentele,

Ir medžiagos:
  • - smėlis;
  • - grindinio plokštės;
  • - sienos;
  • - betono drenažas;
  • - cementas (geriausia 500 klasės).

Plytelių klojimo procesas


Jei gaminate viską, ko jums reikia, tada patekti į namus iš grindinio plokščių galima per kelias dienas. Visų pirma, jums reikia įveikti svetainės, ant kurios bus klojama plytelė, perimetrą. Tai galite padaryti naudodamiesi hidrauliniu lygiu, plaktukais pritvirtinkite kaiščius aplink perimetrą ir traukite virvę taip, kad ji tarnautų kaip viršutinis būsimų sienų kontūras. Tuomet reikia kasti nedidelę tranšėją, kad sienas būtų galima nugrimzti į žemę. Nedelsdami išmatuokite tranšėją matuokliu, kad nebūtų kasamas per giliai. Būtina nustatyti sienas su nedideliu šališkumu nuo namo iki gatvės, ateityje tai prisidės prie alyvuogių lietaus ir tirpstančio vandens. Įdiegę kraštą, juos reikia pritvirtinti tarpusavyje tirpalu, kurio santykis yra cemento klasės 500 ir smėlio 1: 2,5. Po to palikite bordiūrus vienai dienai, kad tirpalas sukietėtų ir bortai būtų pritvirtinti tarpusavyje. Kitą dieną tranšėjos, kuriose įrengiamos bordiūros, turėtų būti uždengtos žeme ir užmaskuotos po grindimis.
Įėjimas į namą iš grindinio plokščių

Įėjimas į namą iš grindinio plokščių

Įėjimas į namą iš grindinio plokščių

Įėjimas į namą iš grindinio plokščių

Kitas etapas - grindinio plokščių klojimas. Visą plotą reikia užpilti smėliu, užlietu bordiūru. Šiek tiek sudrėkinkite smėlį vandeniu ir paspauskite ranka. Ši procedūra turi būti kartojama tol, kol skirtumas tarp bordiūro krašto ir smėlio bus lygus plytelių storiui. Tai būtina, kad įėjimas į namą iš grindinio plokščių pasirodytų be ertmių ir lašų. Kai visa aikštelė bus padengta smėliu ir nugludinta, galite pradėti kloti grindinio plokštes. Visų pirma, šalia šaligatvio, reikia nutiesti betoninį kanalizaciją, o jau nuo jų pradėti kloti plyteles. Pirmajai plytelių eilutei turėtų būti skiriamas didžiausias dėmesys. Plytelės turėtų būti klojamos griežtai atsižvelgiant į lygį, tai priklausys nuo to, kaip sklandžiai pateks į namą iš grindinio plokščių. Plyteles reikia išdėstyti iš eilės po vieną, laikantis ilgos taisyklės arba lazerio lygio, kad būtų galima ištaisyti visos eilės lygumą. Tada pritvirtinkite kiekvieną plytelę savo vietoje, guminiu plaktuku įmerkdami ją į smėlį. Jei plytelės išsikiša virš šaligatvio, tada po juo yra per daug smėlio. Perteklinis smėlis turi būti atsargiai pašalinamas mentele ar mentele, kad nebūtų sunaikintas sutankintas sluoksnis. Ir, priešingai, jei plytelės nukrinta žemiau bordiūro lygio, po plytelėmis turite pridėti smėlio ir plyteles nugruntuoti guminiu plaktuku. Taigi klojama pirmoji ir visos vėlesnės grindinio plokščių eilės ir sureguliuojamas visos aikštelės, kaip visumos, lygumas.Taip pat klojant grindinio plokštes būtina palikti minimalius tarpus tarp plytelių, tačiau jokiu būdu nedėkite plytelių arti viena kitos. Galų gale, tai gali sukelti plytelių sunaikinimą, kai ji suspaudžiama guminiu plaktuku arba atliekant būsimą darbą.
Įėjimas į namą iš grindinio plokščių

Uždėję grindinio plokštes, galite pereiti prie paskutiniojo etapo. Šiame etape turite sujungti įėjimą į namą iš grindinio plokščių su važiuojamąja dalimi. Tam galite naudoti betoninį lygintuvą. Tarp grindinio plokščių krašto ir kelio paviršiaus reikia iškasti nedidelę tranšėją (10–15 cm gylio) ir užpilti betonu. Taip pat paskutiniame etape reikia užpildyti siūles tarp plytelių specialiu mišiniu. Norėdami paruošti šį mišinį, sausas smėlis turi būti sijojamas per smulkią statybinę sietą ir sumaišomas su 500 klasės cementu santykiu 1: 1. Šis mišinys paruoštas sausoje formoje. Be išimties šiuo mišiniu reikia užpildyti visas siūles tarp plytelių, bordiūrų ir betono kanalizacijos. Tada su šluota nušluostykite visas statybinių šiukšlių liekanas iš grindinio plokščių ir per visą plotą išpilkite vandens iš sodo laistymo indelio arba naudokite specialų purškimo pistoletą ant žarnos. Jokiu būdu neturėtumėte purkšti plytelių tiesioginiu srautu, kaip vandens slėgis gali išplauti visą mišinį iš siūlių. Po to 2-3 dienas palikite aikštelę, kad plytelės ir kelio sankryžoje esantis betonas sukietėtų, o mišinys, užpildytas siūlėmis, plyteles sutvirtintų. Šiame etape grindų plokštės yra baigtos. Jei visi veiksmai atlikti teisingai, tada įėjimas į namą iš grindinio plokščių truks labai ilgai.
Įėjimas į namą iš grindinio plokščių

Įėjimas į namą iš grindinio plokščių

Įėjimas į namą iš grindinio plokščių

Įėjimas į namą iš grindinio plokščių

Įėjimas į namą iš grindinio plokščių
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai