Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» »Telefono dokas iš improvizuotų medžiagų
Mobiliųjų telefonų dokas

Nežinau, kiek kainuoja išmaniųjų telefonų įkrovimo stotelė ryšių parduotuvėse, niekada nesidomėjau, tačiau pats pasidaryti tokį įrenginį, mano manymu, yra taip paprasta, kaip kriaušes nuskinti! Tiesą sakant, tai yra paprastas stendas, kad telefonas niekur negulėtų ir nesibraižytų stalo ar kitų paviršių, jo korpuso ir ekrano. Žinoma, dokų stotelės turi skirtingas funkcijas. Kai kurie yra skirti tik įkrauti mobilųjį įrenginį, kiti turi klaviatūrą ir pelę, o kiti atlieka tik įprastą stovą. Vienaip ar kitaip, norint surinkti tinkamo išvaizdos stendą su įkrovimo funkcija, pradedant nuo improvizuoto ir praktiškai niekam nereikalingo šlamšto, beveik nebus jokių darbo ir finansinių išlaidų.

Reikės


 • Kaip pagrindas - plastikinis dėklas iš kažkokio mažo įrenginio (aš paėmiau dėžutę iš seno „wi-fi“ maršrutizatoriaus).
 • Sekundės klijai.
 • Soda (įprasta, maistas).
 • Plastikinis, 2–3 mm storio, doko užpakaliui.
 • Aliuminis, 1 mm storio.
 • Dėžutės laidų (apatinė dalis) 15-20 centimetrų.
 • Failas (plokščias arba kvadratinis).
 • USB laidas - „microUSB“.
 • Žirklės.
 • Degiklis arba lituoklis.

Mobiliųjų telefonų dokas

Pirmiausia paruošime viską, kas reikalinga darbui, ir telefono parametrus matysime jos vartotojo vadove. Turėtų būti stulpelis „Įrenginio charakteristikos“, kuriame užrašomi parametrai - ilgis, plotis, storis. Jei neradote, tiesiog atlikite matavimus standartine liniuote, net jei ne tobulu tikslumu; šimtasis ir dešimtasis milimetro šiuo klausimu neturi reikšmės ... Mes šių duomenų laikysimės būsimame darbe.

Padaryti įkrovimo stotelę išmaniajam telefonui


Pirmiausia, naudodamiesi degikliu, turite iškirpti plastikinę plokštelę, skirtą galinei doko stoties daliai, ant kurios vėliau gulės įkrovimo telefonas. Tuo tikslu iš neveikiančio nešiojamojo kompiuterio dėklo iškirpiau plastiko gabalėlį su tos pačios įmonės, kaip mano telefono, logotipu. Iškirpkite plokštelę pagal telefono parametrus. Yra šiek tiek subtilumo; nebūtina perpjauti nugaros per visą telefono ilgį, ji gali būti trumpesnė, bet ne mažesnė kaip pusė ilgio. Pagrindinis dalykas šiuo momentu yra plotis. Čia jis turėtų būti pora milimetrų daugiau nei telefono plotis. Dabar sutepkite išpjautos plokštės galinę pusę dideliu kiekiu klijų ir užtepkite ją ant iš anksto paruošto aliuminio lakšto. Dešimt minučių padėjome jį po presu, kad lėktuvai kuo arčiau ir tvirtai priliptų vienas prie kito.
Mobiliųjų telefonų dokas

Pasibaigus nurodytam laikui, mes išimame iš po preso sandariai suklijuotus ruošinius ir žirklėmis nupjauname perteklinius aliuminio plokštės prilipimo laukus.
Mobiliųjų telefonų dokas

Mobiliųjų telefonų dokas

Dabar pagaminsime telefonų laikiklius, kurie laikys jį ant nugaros tam tikroje padėtyje, neleisdami jam nukristi. Laikikliai bus gaminami iš laidų dėžutės apačios. Jie puikiai tinka šiam tikslui. Iškirpkite du 6-7 centimetrų dėžutės dugno gabalėlius.
Mobiliųjų telefonų dokas

Palikime šiuos ruošinius dabar. Toliau pagrindiniame stove mes išpjaustėme stačiakampę skylę, į kurią mes, naudodami superklijų ir soda, klijuojame nugarą.
Mobiliųjų telefonų dokas

Mobiliųjų telefonų dokas

Perpjautos skylės kraštus apdorojame failu, kad jie taptų lygūs.
Mobiliųjų telefonų dokas

Dabar turite pritvirtinti nugarą prie pagrindo, bet kuriame jums reikalingame kampe ir įgyti.
Mobiliųjų telefonų dokas

Lašindami antrą klijus ties pakaušio ir nugaros jungtimis ir pabarstydami šią vietą soda čia pat, lengvai sugriebsime ruošinius vienas prie kito. Visa tai reikia padaryti tik iš būsimos doko stoties vidaus, kad klijai ir soda nepažeistų jo išvaizdos. Dabar, naudodamiesi bet kokiais plastiko gabalėliais, klijais ir soda, kruopščiai priklijuokite nugarą prie kūno.
Mobiliųjų telefonų dokas

Beje, jei byloje yra kokių nors užrašų ar logotipų iš ankstesnės jo paskirties vietos - jie lengvai nuvalomi benzinu žiebtuvėliams ir medvilniniais tamponais.
Mobiliųjų telefonų dokas

Mobiliųjų telefonų dokas

Dabar klijuokite gatavus ruošinių laikiklius iš dėžių atgal. Norėdami tai padaryti, padėkite šiuos laikiklius ant telefono šonų, padėkite juos visa ant nugaros, pažymėkite laikiklių vietą žymekliu, išimkite juos iš telefono ir klijuokite antraisiais klijais iki pažymėtų vietų gale.
Mobiliųjų telefonų dokas

Mobiliųjų telefonų dokas

Belieka išpjauti skylę „microUSB“ kištukui.
Mobiliųjų telefonų dokas

Norėdami tai padaryti, įdiekite telefoną beveik paruoštoje įkrovimo stotyje, pažymėkite žymekliu vietą, kur telefono įkrovimo lizdas liečiasi su dėklo paviršiumi, ir iškirskite skylę „microUSB“ kištukui su degikliu arba lituokliu.
Mobiliųjų telefonų dokas

Dabar mes perkeliame „microUSB“ kištuką į išpjautą skylę, įklijuojame jį į telefoną, pritvirtiname kištuką į skylę ir pritvirtiname ten naudodami superkliją ir soda.
Mobiliųjų telefonų dokas

Viskas, kas liko, yra surinkti dėklą kartu ir prijungti USB laidą prie įkroviklio ar kompiuterio USB prievado.
Telefono dokas iš improvizuotų medžiagų

Mobiliųjų telefonų dokas

Beje, šioje doko stotyje taip pat galite prijungti pelę su klaviatūra, jei, žinoma, turite atitinkamą adapterį.

Žiūrėkite vaizdo įrašą


Komentarai (1)
 1. Svečias Aleksas
  #1 Svečias Aleksas Svečiai 2018 rugsėjo 26 d., 16:12
  1
  Atrodo apgailėtinai, margas. Paprastos dokų stotys yra gana nebrangios, nes niekam jų nebereikia. Dabar jie vadovauja stotims su garsiakalbiais, „Bluetooth“ ir kitomis naudingomis funkcijomis. Jei tokią dėžę pastatysite ant stalo ar lentynos, tada tegul ji turi gerą funkcijų rinkinį ir graži. Ir tai yra kažkoks kolūkis.

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai