Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» »Butelių vaza
Laba diena, jūsų pačių pagamintų daiktų mėgėjams! Ar tikrai namuose turite tuščią, nereikalingą šampano butelį? Aš esu tikras, kad taip, todėl padarykime gražią vazą, pagamintą iš šio nereikalingo daikto.

Norėdami pagaminti butelio vazą, mums reikia:
Tuščias butelis šampano, klijai, klijai teptuku, dažai Bolonijoje (juodi), sidabriniai purūs blizgučiai, audinys (ne sintetika, medvilnė, linas), žirklės, arbatos maišelis, laikraščių iškarpos, atliekų diskas, degtukai, sausi arba dirbtinės gėlės.

1. Paimkite tuščią šampano butelį ir gerai nuplaukite. Norėdami pašalinti buteliuko etiketę, keletą minučių mirkykite buteliuką karštame vandenyje.
 
2. Paimkite klijų pva ir vandenį ir sumaišykite lygiomis dalimis. Paimkite šluostę ir keletą minučių pamerkite ją į klijų ir vandens mišinį.
 
3. Mes paimame butelį ir audinį, gražiai išklojame audinį ant buteliuko, išlygindami vieną vietą ant butelio. Duokite buteliui per dieną išdžiūti. Kai butelis išdžiūsta, dažykite butelį juodai.4. Paimkite diską ir supjaustykite jį į mažus gabalėlius. Jei gabalai yra nelygūs, tada taip pat bus geriau.

5. Mes paimame spaustukus, pva klijus ir buteliuką. Ant buteliuko raukšlėmis suvyniojame pva klijus, o ant klijų užpilame birių kibirkščių. Prieš atlikdami kitą veiksmą, įsitikinkite, kad žvakės yra sausos.


6. Vietoje nėra raukšlių, išdėstykite ją disko gabalėliais, padarykite blizgį.

7. Paimkite iškarpes iš žurnalų (gražus vaizdas) ir keletą minučių pamirkykite arbatos lapuose. Tada leiskite žurnalui iškarpyti, kai jis džiūsta, uždekite degtuką ir nugludinkite popieriaus kraštą. Dabar žurnalo iškarpymas atrodo senesnis.


8. Mes įklijuojame iškarpą iš žurnalo į vietą, išdėstytą su kibirkštimis, ir dabar vaza yra paruošta! Galite įterpti džiovintų gėlių arba dirbtinių.


Komentarai (3)
 1. Reperis
  #1 Reperis Svečiai 2011 rugpjūčio 24 d., 21:11
  2
  Atsiprašau, bet tai neatrodo panašiai kaip vaza. Jaučiasi, kad kažkas kramtytų buteliuką, išlepintų jį smėlyje ...
 2. Feelloff
  #2 Feelloff Svečiai 2011 rugpjūčio 24 d., 21:59
  0
  daryk geriau, viskas tavo rankose.
 3. Veentas
  #3 Veentas Svečiai 2011 rugpjūčio 25 09:16
  0
  Tikriausiai dar nematėte išganingojo laikrodžio) / news / chasy_salvadora_dali_svoimi_rukami / 2010-05-04-144
  Nors nuoširdžiai, taip pat pradeda pykinti žodžiai „šiuolaikinis menas“

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai