Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» »Kaip atgaivinti išmanųjį telefoną su„ negyva “baterija
Jutiklinis telefonas yra gana dažna programėlė, kurią turi beveik kiekvienas žmogus. Tačiau jis turi antrą populiariausią gedimą, po sugedusio ekrano - tai akumuliatoriaus gedimas. „Atgaivinti“ įtaisą su sugedusia baterija nėra problema.
Kaip atgaivinti išmanųjį telefoną su neveikiančia baterija

Tik vienas šio problemos sprendimo trūkumas: atlikę vadinamąją modernizaciją, galite naudoti ją tik namuose ... Bet kaip vaizdo grotuvą, pavyzdžiui, animacinius filmus vaikams, ar žaidimų konsolę, arba kaip paskutinę galimybę, jei jūsų telefonas sugenda, kol neperkate. naujas, jis gana tinkamas naudoti namuose, pvz., prieigai prie tinklo ... Žinoma, galite nusipirkti tam tikro modelio „gimtąją“ bateriją, tačiau tokie produktai ne visada parduodami. Ypač jei išmaniojo telefono modelis yra gana seniai pasenęs, kaip mano atveju. Telefonas vis dar veikia. Viskas veikia, „gerai mąsto“ savo modeliui, tačiau nėra akumuliatoriaus. Šią problemą lengva išspręsti patiems.

Reikės


 • (1 vnt.)
 • Plastikinis lakštas, 2mm storio.
 • Lituoklis, srautas ir lydmetalis.
 • Du laidai (kiekviena 150 mm. Pageidautina juoda ir raudona).
 • Spyruoklės
 • Degiklis. (arba lituoklis)
 • 18650 tipo akumuliatoriaus įkroviklis.

Telefono akumuliatoriaus surinkimas


Taigi, pirmiausia mes pagaminame dėžutę akumuliatoriui. Mes imame matavimus iš 18650 akumuliatoriaus (aukštis ir plotis) ir pagal šiuos standartus žirklėmis supjaustome ruošinius iš plastiko. Jei plastiko storis yra ne daugiau kaip du mm, tada jį gali sutvarkyti geros žirklės. Kitas, mes lituojame gautas detales degikliu. Vienoje neteisingoje pusėje, naudodamiesi antruoju klijais, mes sumontuojame spyruoklę (tai bus minusas) ir išklojame kontaktą, o antroje neteisingoje pusėje mes įdėjome skardos plokštę, kurioje akumuliatorius pliusas, taip pat dedame jį priekinėje dėžutės pusėje.
Kaip atgaivinti išmanųjį telefoną su neveikiančia baterija

Kitas, mes pašaliname įkrovimo valdiklį iš senos baterijos.
Kaip atgaivinti išmanųjį telefoną su neveikiančia baterija

Mes tai darome kuo atidžiau! Nepamirškite apie apsauginius akinius ir gumines pirštines! Šis valdiklis greičiausiai neveikia, jei pati akumuliatorius sugedo, tačiau mums jo reikia tik norint susisiekti su nauja baterija su telefono gnybtais. Dabar imame matavimus iš senos baterijos ir iš jų išpjaustome plokštelę iš tinkamos storio medžiagos.
Kaip atgaivinti išmanųjį telefoną su neveikiančia baterija

Tai bus savotiškas užpildas, o ne vietinė baterija, kuri paspaus valdiklį nuo senos baterijos iki telefono gnybtų. Tik tuo atveju, aš naudojau kitą valdiklį, kurį išėmiau iš nereikalingo darbinio akumuliatoriaus 3,7 v. ir kuri prilipo prie dėžutės išorinės šoninės sienos.
Kaip atgaivinti išmanųjį telefoną su neveikiančia baterija

Kiekviena moderni 18650 baterija turi apsaugą nuo perkrovos, tačiau papildomas valdiklis nepakenks! Mes pridedame dėžutės kontaktus (plius ir minus) prie atitinkamų valdiklio kontaktų. Ant kiekvieno valdiklio yra žymėjimai: B + ir B- (akumuliatorius) reiškia kontaktus, kurie turėtų būti prijungti prie akumuliatoriaus (mūsų atveju - akumuliatoriaus!) Pagal poliškumą. Taip pat gnybtai P + ir P- (maitinimas), kuriuos reikia prijungti prie telefono gnybtų tokiu pačiu būdu, atsižvelgiant į poliškumą.
Kaip atgaivinti išmanųjį telefoną su neveikiančia baterija

Tada, naudodami dvigubą juostelę, klijuokite dėžutę prie telefono dangtelio.
Kaip atgaivinti išmanųjį telefoną su neveikiančia baterija

Kaip atgaivinti išmanųjį telefoną su neveikiančia baterija

Kaip atgaivinti išmanųjį telefoną su neveikiančia baterija

Mes įdedame įkrautą akumuliatorių į dėžę, vėl prijunkite prie telefono gnybtų, stebėdami poliškumą ir naudokite jį sveikatai!
Kaip atgaivinti išmanųjį telefoną su neveikiančia baterija

Kaip atgaivinti išmanųjį telefoną su neveikiančia baterija

Kitas šio dizaino trūkumas; Norėdami įkrauti akumuliatorių, turite jį išimti iš įrenginio! Tačiau yra vienas triukas: galite naudoti kelias lygiagrečiai sujungtas 18650 baterijas. Kiek baterijų prijungta lygiagrečiai, jungiate prie telefono - tiek kartų ilgiau jis veiks be įkrovimo.Pavyzdžiui; viena baterija, kurios talpa 2500 mAh, padauginta iš keturių, duos jau 10 000 mAh talpą! Įtampa nesikeičia lygiagrečiai.
Kaip atgaivinti išmanųjį telefoną su neveikiančia baterija

Ir dar vienas dalykas; jei naudojate kelias baterijas (pvz., keturias), kai jose išsikraunama energija, nebūtina jų išimti iš karto, kad galėtumėte įkrauti, galite palikti vieną, kad ateityje nepaleistumėte telefono iš naujo. Turėdamas vieną akumuliatorių, telefonas neišsijungs, o kiti bus įkrauti.

Žiūrėkite vaizdo įrašą


Komentarai (13)
 1. Svečias Viktoras
  #1 Svečias Viktoras Svečiai 2018 rugpjūčio 16 dieną 09:29
  0
  Paprasčiau eiti į parduotuvę ar turgų ir pasiimti. Taigi prarandama „mobiliojo“ telefono reikšmė.
 2. Svečias Michaelas
  #2 Svečias Michaelas Svečiai 2018 rugpjūčio 16 d., 15:39
  0
  ir geresnė atviro tipo baterija, kuri tiktų telefonui, o ne likimas?
 3. Sergejus K
  #3 Sergejus K Lankytojai 2018 rugpjūčio 16 d. 17:07
  1
  Kai skaičiau „atgaivinti“, tikėjausi kažko kito - stipriai išsikrovusio akumuliatoriaus, kuris paprastai neįkraunamas. Kartais galite atgaivinti, tiesiogiai naudodamas 5 voltus galios arba atidžiai naudoti, o ličiui įkrauti naudojau kinišką plokštę. Po 10–15 minučių tokio atkūrimo bateriją jau galima įkrauti įprastu režimu - telefone, vaizdo kameroje ir kt.

  O autoriaus metodas, gerai, jei esate kažkur dykumos saloje, kur neparduodate mobiliesiems skirtų akumuliatorių ... Arba jūs turite praėjusio amžiaus mobilųjį telefoną, kurio tiesiog nenorite ieškoti akumuliatoriaus (nors vis tiek galite jį nusipirkti „Nokia 5510“ nauja baterija)
  1. As esu
   #4 As esu Svečiai 2018 rugpjūčio 24 d., 11:51
   0
   Iš 12v automobilio kelias sekundes ir įkrova ...
 4. Liūtas
  #5 Liūtas Svečiai 2018 rugpjūčio 16 d., 19:33
  3
  Pabandysiu kreiptis. Gerbiu autoriaus darbą rengiant straipsnį. Tema ne visiems įdomi. Tai suprantama. Ačiū!
 5. Vitalijus
  #6 Vitalijus Svečiai 2018 rugpjūčio 17 d., 15:00
  3
  Šis autorius nuolatos atrodo nepatogiai amatai, be jokios estetikos, be dėklų, pagamintų principu „tiesiog dirbti“. Tiesą sakant, tai tik amatas.
 6. Ivanai
  #7 Ivanai Svečiai 2018 rugpjūčio 19 d., 10:59
  0
  Galų gale bet kurią bateriją galima rasti
  1. D
   #8 D Svečiai 2018 rugsėjo 6 10:52
   0
   Ne bet kokia
   Pavyzdžiui, „ZTE V790“ nėra akumuliatorių.
 7. į
  #9 į Svečiai 2018 rugpjūčio 21 d., 10:18
  0
  beprotiška tema ... parduotuvėje nusipirkti bateriją už 300 rublių ir naudoti toliau ... Ir !! AUTORIUS !!!! plastika moteriška !!!!
 8. Svečias Eugenijus
  #10 Svečias Eugenijus Svečiai 2018 rugsėjo 5 dieną 11:47
  0
  Dauguma 18650 tiesiog neturi apsaugos, turite į tai atkreipti dėmesį.
 9. Vitalijus
  #11 Vitalijus Svečiai 2018 m. Rugsėjo 7 d., 19:15
  0
  „Zte v790“ akumuliatorius taip pat nėra problema. „AliExpress“ ir „Amazon“ parduotuvėse.
 10. Svečias Sergejus
  #12 Svečias Sergejus Svečiai 2018 rugsėjo 14 23:17
  0
  Ar galite tiesiog prijungti laidą prie viryklės?
 11. igor
  #13 igor Svečiai 2019 m. Rugpjūčio 2 d. 11:24
  0
  Visų pirma, autorius nėra labai draugiškas elektronikai. ant akumuliatoriaus 3 kontaktai +, -, temperatūros jutiklio kontaktas. be trečio kontakto galite paleisti ne daugiau kaip 5% rinkoje esančių telefonų (net ir senų), jis tiesiog prisieks aukštoje / žemoje temperatūroje ir neįsijungs. Yra sprendimas - naudoti natūralųjį valdiklį iš natūralios baterijos, su sąlyga, kad jis nebuvo priverstas įjungti 12 voltų įtampos (valdiklis labai retai sugenda, jei nebuvo trumpojo jungimo ar tyčiojamojo krūvio, jis tiesiog eina į gynybą, jis išsprendžiamas priverstiniu įkrovimu ne ilgiau kaip 5 minutes voltų prie vietinio valdiklio gnybtų), bet jei indas nelaiko / nepriima įkrovimo, galite išvesti laidus ir prijungti bet kokią plokščią ličio eksploatuojamą bateriją net ir be valdiklio, išlaikydami gimtąjį apmokestinimo sistema iš reguliaraus įkroviklio.

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai