Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» »TV antena su oro pagalve
Antena pagaminta iš dviejų 0,5 litro alaus skardinių, pritvirtintų keturiais M5 varžtais su dviem veržlėmis ant kiekvienos medinės lentos. Norėdami patekti į skardinių su varžtais tvirtinimo vidų, U formos technologinis langas skardinių viršuje nupjaunamas peiliu, tada jis nenukabinamas. Įdiegę technologinius langus, jie yra sulenkti į pradinę padėtį, o iš apačios skardinės yra pradurtos 1 skylė, kuri apsaugo skardines nuo lietaus vandens kaupimosi. Tarpas tarp bankų yra 5 centimetrai.


Užpakalinėje juostos pusėje prie tolimiausių varžtų nuo centro (vielos skersmuo 3 mm) pritvirtintas megztinis, pagamintas iš aliuminio vielos gabalo, išklotas akordeonu. Seni diskai, naudojami kaip atšvaitai, tvirtinami prie tų pačių varžtų. Diskuose pirmiausia reikia gręžti (perdegti) skylę, kurios skersmuo yra 5 mm. Mes prijungiame TV laidą prie varžtų, kurie liko laisvi. Mes pritvirtiname visą konstrukciją ant medinės pagaliuko, turinčio apskritą skerspjūvį (galbūt rankenos pjūvis iš kastuvo). Mes pritvirtiname šią lazdą metaline spaustuku prie bet kokios konstrukcijos. Jei reikia, anteną galima pasukti su šiuo laikikliu, kad būtų galima nustatyti. Norėdami pagaminti vėtrungę, būtina paimti 1,5 litro PET buteliuką, nupjauti dugną, priekinėje dalyje buvo supjaustyti savavališkos formos fragmentai (kad būtų geriau pūsti). Uodega pagaminta iš plastikinės drabužių etiketės.


Butelio kamštyje buvo padaryta skylė, o per varžtą ir veržles M5 buvo pritvirtintas oro sraigtas, paimtas iš vaikų žaislo. Jei norite, ją lengva pjaustyti iš plono lakštinio metalo, lakštinio aliuminio. Vėjo vėduoklis pritvirtintas apvalios lazdelės gale butelio viduryje ilgu varžtu. Ši antena rodė puikius rezultatus, gaudama signalą, o kartu su jos pagalba galite nuolat nustatyti vėjo kryptį ir stiprumą. Jis yra šalyje ir atlieka dar vieną paukščių atbaidymo funkciją, kad pasėlis būtų apsaugotas nuo lupimo. Vėjo metu sraigtas skleidžia garsus, kurie gąsdina paukščius.
Komentarai (3)
 1. Endis
  #1 Endis Svečiai 2011 rugpjūčio 8 d. 13:18
  0
  Aš tikrai nesupratau, kaip padaryti anteną))
  Klausimas autoriui: gaudo daug kanalų?
 2. Dimaiolis
  #2 Dimaiolis Svečiai 2011 rugpjūčio 8 d., 18:26
  0
  Antena puikiai priima visus kanalus UHF diapazone, signalo kokybė yra šiek tiek prastesnė MV diapazone.
 3. Stingeris
  #3 Stingeris Svečiai 2011 rugpjūčio 9 dieną 09:34
  0
  Kas nesuprantama.2 lazdelės pritvirtintos ant lazdelės, prie jų pritvirtintas televizijos laidas.

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai