Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Kaip atkurti atsuktuvo akumuliatorių
Kaip atkurti atsuktuvo akumuliatorių

Manau, kad ši problema jau pažįstama visiems, kai vieną dieną pasiimi atsuktuvą, įjungi, ir ji neveikia. Kitas, pirmas dalykas, kurį bandysite įkrauti, darant prielaidą, kad baterijos yra tiesiog išeikvotos. Bet ten buvo: įkrovimas neduoda rezultatų.
Ši problema sena kaip ir pasaulis. Reikalas tas, kad nebrangiuose atsuktuvuose naudojamos palyginti pigios nikelio-kadmio (NiCd) baterijos. Jie yra gana įnoringi ir netinkamai eksploatuojami iš karto netinka.
Aš siūlau atstatyti savo atsuktuvą, kad jis būtų tarsi naujas. Norėdami tai padaryti, tiesiog pakeisime baterijas panašiomis ar geresnės kokybės baterijomis.
Nors internete dauguma žmonių rekomenduoja pakeisti baterijas į ličio jonus (Li-ion), tačiau aš nesu visiško pakeitimo šalininkas. Juk jūs negalite jų pakeisti taip, nes ličio jonų akumuliatorius reikia įkrauti skirtingai, turėtų būti įvestas įkrovimo valdiklis, naudojamas kitas maitinimo šaltinis ir t. T. Patys akumuliatoriai bus žymiai pakeisti. Ne, aš tiesiog rekomenduoju pakeisti baterijas į tas pačias, jos yra daug pigesnės ir jums nereikia nervintis ir nieko sugalvoti.

Reikės


Įjungta perkame reikiamą kiekį .
Kaip atkurti atsuktuvo akumuliatorių

Kaip matote, kainos yra gana pagrįstos. Ieškokite savo dydžio ir kiekio. Aš užsisakiau 12 vnt. Bendra buvusio įrenginio įtampa yra 14,4 V. Vienas elementas yra 1,2 V. Paprasta matematika 1,2 x 12 = 14,4 V.

Atkuriame atsuktuvo akumuliatorių


Na, dabar mes tęsiame atsuktuvo atstatymą. Nuimkite akumuliatoriaus viršutinį dangtį.
Kaip atkurti atsuktuvo akumuliatorių

Suskaičiuokite savo daiktų skaičių. Taip pat nėra nereikalinga nurašyti naudotų baterijų prekės ženklą.
Kaip atkurti atsuktuvo akumuliatorių

Kaip atkurti atsuktuvo akumuliatorių

Kad nepamirščiau, kaip baterijos dedamos į vidų, ant popieriaus padariau savotišką žemėlapį su jų buvimo vieta ir poliais. Atlikite tą patį veiksmą, kad jums nebereikėtų vėliau kaupti savo smegenų ir galvoti, kas eina kur.
Kaip atkurti atsuktuvo akumuliatorių

Dabar galite išardyti šį paketą, kad atlaisvintumėte maitinimo gnybtus, kurie bus reikalingi kaip tik tada.
Kaip atkurti atsuktuvo akumuliatorių

Čia yra visa grandinė.
Kaip atkurti atsuktuvo akumuliatorių

Norėdami sujungti elementus, aš paėmiau ekrano laidą iš senojo USB laido.
Kaip atkurti atsuktuvo akumuliatorių

Supjaustykite jį į lygius gabalus.
Kaip atkurti atsuktuvo akumuliatorių

Gerai išlyginti visi.
Kaip atkurti atsuktuvo akumuliatorių

Viskas paruošta pakeisti vieną į kitą.
Kaip atkurti atsuktuvo akumuliatorių

Grandinės sujungimas. Lituokite šiuos akumuliatoriaus segmentus tarpusavyje pagal anksčiau paruoštą schemą.
Kaip atkurti atsuktuvo akumuliatorių

Paprastai uždaro tipo akumuliatoriai ne litais. Džemperiai turi būti suvirinti kontaktiniu suvirinimu. Bet kadangi jo nėra, pasiimkite galingą lituoklį ir greitai jį užklijuokite.
Kaip atkurti atsuktuvo akumuliatorių

Mes sutepame stulpelį srautu, uždėkite trumpiklį ir greitai lituokite lituokliu, laikydami antgalį ne ilgiau kaip 1-2 sekundes.
Kaip atkurti atsuktuvo akumuliatorių

Pabaigoje mes klijuojame iš abiejų pusių bendruosius izoliacinius tarpiklius ir surinkite bloką atvirkštine tvarka. Mes išmatuojame įtampą išvesties gnybtuose. Tai turėtų būti maždaug 14,4 V. Jei taip, tada baterijų įjungimo seka yra teisinga. Mes nustatėme, kad reikia mokėti.
Kaip atkurti atsuktuvo akumuliatorių

Taigi, paprasčiausiai, be nereikalingų manipuliavimų, galite grįžti į darbą atsuktuvu, kuris truks labai ilgai, jei tinkamai juo vadovausitės.
Komentarai (19)
 1. Viktoras
  #1 Viktoras Svečiai 2018 m. Liepos 14 d. 11:00 val.
  2
  Ar ne lengviau nusipirkti paruoštą akumuliatorių atsuktuvui?
  1. Svečias Igoris
   #2 Svečias Igoris Svečiai 2018 rugpjūčio 16 d. 13:31
   3
   Žinoma, tai lengviau, bet jis išeis dvigubai brangesnis. Čia kas su kuo patenkintas. Taip, ir ne visada yra tik toks blokas, kurio jums reikia. Dabar yra daugybė skirtingų atsuktuvų.
   1. Svečias Vladimiras
    #3 Svečias Vladimiras Svečiai 2019 m. Vasario 18 d. 18:09
    0
    Daug brangesnis nei du kartus. Dvi baterijos yra beveik kaip naujas atsuktuvas. Ir paprastai reikia nusipirkti dvi baterijas. Apibūdintas metodas jau seniai išbandytas.
  2. Ivanas
   #4 Ivanas Svečiai 2018 rugsėjo 22 d., 18:46
   1
   Jei šie g .. gamintojai ir toliau juos gamins, priešingu atveju kiekvienas sugalvotų savo šūdas, tada, jei pasirinksite, jis netinka, o jei tik pagal užsakymą, tada apskritai loterija, įkrovimas jau yra perkamas, jo lizdas pasirodė 4 mm ir akumuliatorius kabo ten
  3. fantomas
   #5 fantomas Svečiai 2018 rugsėjo 27, 07:35
   4
   Ponai, viskas paprasčiau. Iš permatomo plastiko, apsauginės plėvelės pavidalu, išpjaustote plokštelę. Pažymėkite jungties taškus. Klijuokite plokštes iš plonos, skardos. Ir keiskite bent kiekvieną dieną
 2. Svečias Sergejus
  #6 Svečias Sergejus Svečiai 2018 m. Liepos 15 d., 9:56, p.
  1
  Kartais užtenka išardyti akumuliatorių, susirasti dar neįkraunamą stiklainį ir įkrauti jį atskirai, po kurio akumuliatorius pradeda normaliai veikti
  1. Svečias Vladimiras
   #7 Svečias Vladimiras Svečiai 2019 m. Vasario 18 d. 18:13
   0
   Įdomu, kaip atskirai įkrausite vieną akumuliatorių, jei visa baterija yra 12 V arba 14,4 V, o baterija yra 1,5 V
 3. Vasja
  #8 Vasja Svečiai 2018 rugpjūčio 25 d., 18:38
  2
  Ir nieko nepasakoma apie apkrovos srovę. Jie pakoregavo įtampą, ir per kiek minučių tokia baterija atsisako viso įkrovimo?
 4. Svečias Michaelas
  #9 Svečias Michaelas Svečiai 2018 rugsėjo 6 dieną 01:26
  9
  Manau, kad tai yra beprasmiška ir kvaila įmonė, nes aš bandžiau tai padaryti pati. Kvaila, nes naujų akumuliatorių kaina yra beveik lygi naujos baterijos kaštams plius laikas lituoti ten, kur jūs manote, kad aš nervingas, Bet nenaudingas taip, nes ilgą laiką tai neveiks, nes Žemos kokybės kakabos baterijos, lipdukas nebuvo klijuojamas.Ilgą laiką dirba tik tie, kuriuos sumontuoja gamykla, artimieji ir tikrai darbuotojai!
  1. Svečias Aleksandras
   #10 Svečias Aleksandras Svečiai 2018 m. Gruodžio 17 d., 14:48
   5
   Jūs klystate čia. Aš jau litavau kelis šimtus akmenų. Laikas yra 40–50 minučių ir nervų nėra. Gamintojai dažnai metus ar du deda blogas skardines. Jie padidina talpą. Pavyzdžiui, dažnai sumontuojama 1800 mAh, o gimtoji - 1700 mAh, smulkmena, 10 rublių. skirtumų, tačiau dideliais kiekiais išauga nemažas skirtumas. Ali taip pat parduoda kates pakuotėse.Jūs turite žinoti, iš ko pirkti.
 5. Svečias Samodelkinas
  #11 Svečias Samodelkinas Svečiai 2018 spalio 21 dieną 07:06
  2
  Jūs perkate bet kurį tinkamą pigų bloką „Aliexpress“ ir viduje pertvarkote jį savo, ir jums nieko nereikia sugalvoti
 6. Sergejus
  #12 Sergejus Svečiai 2018 m. Lapkričio 29 d. 16:44
  4
  Bet kurioje atsuktuvo Li-ion baterijoje yra valdymo įtaisas. Aš nusipirkau tinkamo dydžio akumuliatorių „Leroy“ ir įdėjau jį į „Bort“, o ne savo, aš atsikėliau beveik kaip savas, tik turėjau kai kurias vietas išpjaustyti ir suklijuoti. Delovas valandą su dūmų pertraukėlėmis. Ir jam sekėsi, kaina buvo apie 400 rublių. Ir skirtumus tarp 12 ir 14,4 voltų praktiškai, drąsiai imk, tai padarys.
 7. Svečias Vladimiras
  #13 Svečias Vladimiras Svečiai 2019 m. Vasario 3 d. 18:38
  1
  Šių baterijų lituoti negalima! Be to, tokia galia ir mažesnis lituoklis sankryžos kokybei nepakenks. Būtina pasiimti baterijas su paruoštais, vietoje suvirintais, žiedlapiais. Ir jie jau lituoti, laikydami porą žiedlapių su pincetu, kad nebūtų perkrautas akumuliatorius. Visos baterijos, lituojamos siūlomu metodu, gyvena ne ilgiau kaip 3 mėnesius ar net trumpiau.
  1. Svečias Aleksandras
   #14 Svečias Aleksandras Svečiai 2019 m. Vasario 4 d., 15:51, p.
   1
   Atsuktuvui rasti naują akumuliatorių yra sudėtinga problema ir jis kainuoja 2500, aš perku naminį akumuliatorių, kurio įtampa ir talpa yra ne didesnė kaip 1000, o elementai yra tokie patys kinų kaip ir originaliame. Darbas trunka apie valandą. Kalbant apie draudimą lituoti, konvertuoti 6 kūriniai niekuo nesiskyrė nuo naujųjų.Retorinis klausimas: ar suvirinimas šaltas? Virinant geležinę sąramą, kuri turėtų iš dalies ištirpti, temperatūra yra daug aukštesnė nei lydant litavimo būdu žemoje temperatūroje.
   1. Svečias Aleksas
    #15 Svečias Aleksas Svečiai 2019 m. Vasario 11 d. 08:13
    1
    Taškinio suvirinimo metu šildymas yra labai vietinis, kūnas neturi laiko sušilti per sekundę.
 8. Registruotis
  #16 Registruotis Svečiai 2019 m. Vasario 10 d. 10:30 val.
  1
  Na, taip, įtampa sureguliuojama pagal baterijų skaičių. Bet kaip su dabartine? Serijiniame akumuliatorių sujungime įtampa pridedama, tačiau srovė nėra. Ir neatmetama galimybė, kad pakuotėje baterijų jie bus pasodinti vienas kitą ... Taigi kyla daug klausimų.
 9. Svečias Vitalijus
  #17 Svečias Vitalijus Svečiai 2019 m. Vasario 12 d. 12:23
  1
  Draudžiamos prekės gabenamos iš Kinijos į Rusiją. "Visų rūšių įkraunamos baterijos ir akumuliatoriai yra skirti prietaisams, mašinoms ir kitai įrangai. Dažnai muitinės užsimerkia apie akumuliatorių gabenimą asmeniniais tikslais, tačiau oficialiai tai draudžiama."
  1. Svečias Jurijus
   #18 Svečias Jurijus Svečiai 2019 m. Birželio 10 d., 09:16 val
   0
   Draudžiamas ličio gabenimas lėktuvu.
 10. myron
  #19 myron Svečiai 2019 m. Balandžio 12 d., 09:22 val
  0
  Kietas būdas, porą kartų jis buvo greitai atkurtas. 14,4 volto baterija tiekė 24 voltus. Keletas įkrovimo ir iškrovimo ciklų užteko sezonui.

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai