Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Greitos bulvės mikrobangų krosnelėje
Greitos bulvės mikrobangų krosnelėje

Visi žino, kad yra daugybė bulvių patiekalų receptų. Yra ne šimtai, o tūkstančiai! Kiekvienas virėjas skuba įsigyti bent porą patikrintų, patikimų receptų, kurie gali padėti įvairiose situacijose.
Nepaisant to, kad bulvės yra produktas, turintis savybę ilgai virti ir kepti, jie per kelias minutes išmoko virti. Visa tai dėl to, kad šiuolaikinės technologijos gali daug nuveikti! Čia yra įprasta mikrobangų krosnelė, virkite traškias, minkštas bulves vos per 15 minučių. Be to, bulvės bus virimo metu, įprastame plastikiniame maišelyje. Stebuklai ir dar daugiau! Nereikia prarasti tokio paprasto recepto!
Virimo laikas - 15 minučių.
Porcijos viename inde - 4.

Reikės


Produktų sąrašas:
 • - 1 kilogramas bulvių.
 • - 60 gramų sviesto.
 • - 1,5 šaukštelio druskos.
 • - žiupsnelis maltų pipirų.
 • - 10 gramų bet kokių prieskonių.

Mikrobangų bulvių seka


1. Bulvių gumbus reikia nulupti ir nuplauti. Jei bulvės yra per didelės, tuomet jas reikia supjaustyti mažesniais gabalėliais. Svarbu, kad visi bulvių gabaliukai būtų maždaug vienodi. Puikiai tinka jaunoms bulvėms. Gatavas patiekalas pasirodys dar skanesnis ir aromatingesnis.
Greitos bulvės mikrobangų krosnelėje

2. Į indą su paruoštomis bulvėmis supilkite druską, prieskonius ir pipirus. Viską gerai išmaišyti. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad daugelyje prieskonių jau yra druskos, todėl reikia būti atsargesniems ir nesūdyti bulvių.
Greitos bulvės mikrobangų krosnelėje

3. Paimkite patvarų plastikinį maišelį. Į jį sudėkite bulves. Jūs netgi galite paruošti du maišus, kad išvengtumėte punkcijos.
Greitos bulvės mikrobangų krosnelėje

Greitos bulvės mikrobangų krosnelėje

4. Viršuje supjaustykite sviestą į vidutines riekeles. Pririškite maišą prie mazgo. Suplakite pakuotę su visu turiniu. 15 minučių nusiųskite maišą bulvių į mikrobangų krosnelę.
Greitos bulvės mikrobangų krosnelėje

Greitos bulvės mikrobangų krosnelėje

Greitos bulvės mikrobangų krosnelėje

5. Galima patiekti kvapnias minkštas bulves. Bulves iš viršaus užpilkite aliejumi iš maišo, taip bus dar sultingesnės.
Greitos bulvės mikrobangų krosnelėje

Greitos bulvės mikrobangų krosnelėje

Čia mes turime tokį linksmą garnyrą! Galite pamaitinti visą šeimą. Nepaprastas apetitas!
Greitos bulvės mikrobangų krosnelėje
Komentarai (4)
 1. Svečias Vladimiras
  #1 Svečias Vladimiras Svečiai 2018 m. Birželio 13 d., 18:12
  2
  Paprastas polietilenas, ar jis nėra kenksmingas?
 2. Byla
  #2 Byla Svečiai 2018 m. Birželio 16 d. 20:22
  0
  Ir kokiu pajėgumu turėčiau gaminti maistą?
 3. Svečias Igoris
  #3 Svečias Igoris Svečiai 2018 rugpjūčio 31 d., 19:40
  0
  Seniai pastebėjau, kad mikrobangų krosnelė (tai yra mikrobangų krosnelė) visiškai naikina bulvių ir miltinių gaminių skonį.
  Arba žmonės yra tokie nepretenzingi, kad nesupranta skonio, arba jie turi ką nors su skonio pumpurais. Mikrobangų krosnelėje galite šildyti tik pirmuosius patiekalus, čia aš nepastebėjau stipraus skonio pablogėjimo.
  1. Andrejus
   #4 Andrejus Svečiai 2019 m. Sausio 30 d. 12:54
   0
   As nesutinku su jumis! Mikrobangų krosnelėje daug kartų kepiau nuluptas bulves. Stiklo indai, skirti m / orkaitėje + vanduo.Bulvės skonis buvo nuostabus - kaip bulvė savo uniformoje!
   Aš taip pat burokėlius ruošiu tik m / v. Aš supjaustau šviežius burokėlius didelėmis juostelėmis, dedu prieskonių, truputį rafinuoto aliejaus. Aš ne druskos. Aš įdėjau jį po dangčiu į orkaitę ir reguliariai maišykite. Kai runkeliai suteiks sodrų aromatą, įpilkite truputį druskos, išmaišykite. Pačioje pabaigoje suberkite smulkiai supjaustytą česnaką ir ... palikite prakaituoti jau išjungtoje mikrobangų krosnelėje. Kas yra karšta, kokie šalti runkeliai - Yummy !!!

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai