Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Pavojingo skustuvo priežiūra ir galandimas
Šiais laikais, modernūs, daugialypiai, elektriniai ir net elektroniniai (išmanieji) skustuvai, grįžta mados tokiam instrumentui kaip pavojingas skustuvas.
Pavojinga skustuvo priežiūra ir galandimas

Įsigiję jį, norintys pirmą kartą pradėti naudoti šį puikų skutimosi produktą, susiduria su problema, kaip išlaikyti ir prižiūrėti šį ploną ir kaprizingą įrankį. Ir tai yra sunkus ir varginantis verslas, reikalaujantis nuolatinio dėmesio. Pavojingas skustuvas turi būti nuolat sutepamas specialia alyva. Metalas, iš kurio pagamintas skustuvas, turi nemalonią tamsėjimo savybę, o kai paliekamas ilgesniam laikui, jis visiškai aprūdija! Iš bet kurio kito metalo, kitų lydinių geras skustuvas neveiks. Rūpinimasis pavojingu skustuvu, be vargo, jums kainuos ir nemažą centą, nes specialios, licencijuotos priemonės jo priežiūrai kainuoja nemažus pinigus. Tai apima įvairius abrazyvus, tepalus, valymo skysčius ir panašius priedus. Todėl siūlau jiems rasti pigesnį, bet ne mažiau veiksmingą pakaitalą, kurį aš asmeniškai sėkmingai naudoju kelerius metus ir mano skustuvas dėl to nenukenčia ir nepablogėja. Taigi, pradėkime nuo abrazyvų.
 • Abrazyvas, skirtas skustuvo pjovimo briaunai tiesinti, gali būti pakeistas įprastais vaistinėje įsigytais įprastais talko milteliais.
 • Šlifavimo abrazyvas pakeičiamas kreida. Paprasta kanceliarinė kreida, sutraiškyta į dulkes.
 • Abrazyvas kapitalo galandimui, kuris atliekamas bent kartą per mėnesį, labai tinka gijų pasta.
 • Po naudojimo ašmenų valymo priemonė pakeiskite medicininiu alkoholiu.
 • Korozinis aliejus pavojingam skustuvui, mes jį pakeičiame kūdikių aliejumi, kuris taip pat buvo pirktas vaistinėje.

Pavojinga skustuvo priežiūra ir galandimas

Skustuvo galandimas


Parduotuvėje pirktas naujas skustuvas nėra iki galo išpjaustytas ir netinkamas skutimui, todėl pirmiausia turite jį pagaląsti. Norėdami tai padaryti, mes įdėjome ant visiškai plokščio stalo krašto (SVARBU!) Švitrinio popieriaus lapo P 400 (nulis), uždėkite skustuvo ašmenis ant lapo su visa plokštuma ir sukamaisiais judesiais pagal laikrodžio rodyklę, pagaląsti ašmenis. Ašmenys yra tokios formos, kad, klojant juos ant lygaus paviršiaus su visa plokštuma, tik mentės užpakalis ir skustuvo pjovimo briauna tam tikru kampu palies paviršių, kad būtų išvengta tokio galandimo klaidų. Galandimas, viena vertus, tęsti nepertraukiamai nuo penkių iki septynių minučių. Tada mes pakartojame tą pačią procedūrą su kita mentės puse. Po galandimo, mes ištiesiname peiliuką ant strypo su oda ir goy pasta, laikydami skustuvą ašmenimis, nukreiptais į mus, mažiausiai penkiasdešimt judesių iš savęs iš vienos pusės.
Pavojinga skustuvo priežiūra ir galandimas

Po to pakartokite procedūrą kitoje juostos pusėje, kur yra HB audinys su ant jo apibarstytais talko milteliais.
Pavojinga skustuvo priežiūra ir galandimas

Žemiau pateiksiu, kaip padaryti tokią juostą. Dabar yra paskutinis prisilietimas: ant minkšto audinio gabalėlio apibarstykite kreida, nuvalyta dulkėmis, ir švelniai, neliesdami pjovimo krašto, nuvalykite ašmenis.
Pavojinga skustuvo priežiūra ir galandimas

Po to, jei neketinate jo naudoti iškart, švelniai nušluostykite peiliuką aliejumi ir padėkite į sausą vietą. Šiuo tikslu naudoju dėžutę su mažais maišais druskos, kuri sugeria drėgmę iš aplinkinio oro.
Ir dabar mes pagaminsime juostą skustuvo tiesinimui prieš skutimąsi. Norėdami jį pagaminti, jums reikės:
 • Medinis blokas (maždaug 30 × 5 × 2 cm.)
 • Natūrali oda. Geriau nuo seno diržo.
 • Minkštas, bet storas audinys HB.
 • PVA klijai.

Norėdami pradėti, mes apdorosime juostą švitriniu popieriumi ant medžio ar plokštumos. Kad jis taptų lygus. Tada prie juostos pritvirtiname šiek tiek rankenos, kad redagavimo metu būtų patogiau ją laikyti. Aš paėmiau rankeną iš mentelės. Dabar, prieš tai tepdami klijus ant juostos, apvyniokite ją storu medvilniniu audiniu. Mes supjaustome ir sutraukiame kampus, kad niekas neišstotų. Ir iš karto, nelaukdami, kol klijai išdžius, mes klijuojame odinį atvartą per visą vienos iš šonų lentyną. Mes visa tai įdėjome į spaudą. Galima suspausti sunkiomis knygomis. Laukiame, kol lipnioje etiketėje nurodytas laikas visiškai išdžius. Dabar galite ja naudotis.
Pavojinga skustuvo priežiūra ir galandimas

Pavojinga skustuvo priežiūra ir galandimas

Redaguokite skustuvą ne tik prieš mušdami, bet ir po jo. Ir bent kartą per mėnesį atlikite kaplių galandimą nuliniu švitriniu popieriumi P 400. Nepamirškite nuvalyti kreida ir aliejumi. Laikydamiesi visų šių paprastų taisyklių, jūsų pavojingas skustuvas tikrai tarnaus jums daugelį metų.
Pavojinga skustuvo priežiūra ir galandimas
Komentarai (3)
 1. Svečias Andrejus
  #1 Svečias Andrejus Svečiai 2019 m. Gegužės 19 d. 09:49
  0
  Duok Dieve, kad kas nors sektų šio „šedevro“ autoriui ir pakartotų tai, ką jis čia neša ... 😩
  1. J.D.
   #2 J.D. Svečiai 2019 m. Gegužės 20 d. 9:33 val.
   0
   Apie savefigosvalgė iš „šeimininko stebuklo“ veiksmų ...
 2. Tagiris
  #3 Tagiris Svečiai 2019 m. Gegužės 27 d. 14:22
  0
  Ačiū „šeimininkui“, kuris jis yra, iš bendrovės „Gellett“.

  Atlikęs visus šiuos veiksmus, vartotojas nusiųs ašmenų skustuvą į dėžę ir naudos smulkintuvus :)

  Ir aš galvoju, kas man yra brangūs akmenys galandimui. Po tokių veiksmų mano klientai. atsiųs mane į ...

  Ir jie bus teisūs

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai