Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Namų pita traškučiai
Traškučiai yra populiariausias ir visų mėgstamas alaus užkandis. Deja, parduotuvių traškučiai yra labai kenksmingas produktas, juose yra maisto papildų, prisotintų sunkiaisiais angliavandeniais, riebalais ir cholesteroliu, todėl rėmuo labai dažnas. Štai kodėl traškučius geriausia gaminti namuose. Naminius traškučius galite pasigaminti vos per dešimt minučių, o svarbiausia - jie pasirodys daug skanesni nei pirktiniai, nes mėgstamiausius prieskonius jiems patiems galite išsirinkti patys.
Naminiai pita traškučiai

Sudedamosios dalys


  • - plonoji armėnų pita - 1 vnt .;
  • - malta paprika - 1,5 šaukštelio;
  • - česnakai - 1 vnt .;
  • - muskato riešutas - 0,5 šaukštelio;
  • - maltas čili pipiras - 0,5 šaukštelio;
  • - maltas bazilikas - 1 šaukštelis;
  • - maltas džiovintas svogūnas - 1 šaukštelis;
  • - papildoma druska - 0,5 šaukštelio;
  • - alyvuogių aliejus - 40 ml.

Naminiai pita traškučiai

Lustų gaminimo etapai


1. Dubenyje, gilioje lėkštėje ar bet kuriame kitame indelyje išspauskite šviežią česnaką ir įpilkite į jį alyvuogių aliejaus.
2. Supilkite ten druską ir visus prieskonius, gerai išmaišykite ir leiskite mišiniui užvirti 25–30 minučių. Jei jums nelabai patinka aštrus maistas, čili galite pakeisti juodaisiais pipirais arba raudonėliais.
Naminiai pita traškučiai

3. Plonas lavashas pasklinda ant darbinio paviršiaus. Atsargiai sutepkite pita duonos lakštą jos mišiniu, naudodamiesi kepimo šepetėliu arba specialia silikonine mentele. Prieskonių sluoksnis turėtų būti labai plonas, geriau palikti mažus tarpus, kad traškučių skonis būtų švelnesnis. Iš abiejų pusių sutepkite pita duoną.
Naminiai pita traškučiai

Naminiai pita traškučiai

4. Supjaustykite pita duoną į tokio paties dydžio kvadratus arba trikampius. Patogiausia pjaustyti kulinarinėmis žirklėmis arba apvaliu picos peiliu.
Naminiai pita traškučiai

5. Įdėkite drožles ant sausos kepimo skardos ir padėkite į orkaitę 7-8 minutėms. Sausos drožlės iš pita duonos 145-155 laipsnių temperatūroje. Galite atidaryti orkaitę, išmaišyti traškučius ir patikrinti jų būklę. Labai svarbu nedžiovinti drožlių, kitaip jie taps pernelyg kieti.
Naminiai pita traškučiai

Namų drožlės dažniausiai gaminamos iš bulvių, kviečių ar kukurūzų miltų, tačiau lengviausias ir greičiausias pasirinkimas yra gaminti juos iš paruoštos plonos puta duonos. Patiekite tokius traškučius be jokio padažo, arba galite pamerkti juos į gvakamolio ar kepsnių padažą.
Naminiai pita traškučiai
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai