Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Salotos„ a la Cezaris “
Cezario salotos, be klaidingo kuklumo, gali būti vadinamos viena populiariausių. Galite išbandyti referencinį receptą gerame restorane, tačiau ne visose kavinėse jis yra tobulas. Klasikiniam receptui gaminti naudojamos romėnų salotos, kruopos, parmezano sūris ir padažas su privalomu ančiuvių užpilu. Mes skubėsime virti salotas, tačiau tai padarys ne mažiau skanu.
Ingredientų rinkinys:
 • Aisbergo salotos - 1 galva kopūstų.
 • Kiniškos salotos - 1/2 galvos kopūstų.
 • 10 gabalėlių grynuolių.
 • 1 supjaustytas kepalas.
 • Sūris - 150 g.
 • 15 - 20 vnt. vyšniniai pomidorai.
 • 8 putpelių kiaušiniai.
 • Cezario padažas - 1/3 pakuotės
 • Majonezas - 1/3 nedidelės pakuotės.
 • „Astoria“ česnakų padažas - 1/3 pakuotės

Sviestas ir augalinis aliejus, paprika, druska.
A la Cezario salotos

Galite pradėti gamindami krekerius. Ploną sluoksnį iš viso kepalo paviršiaus išpjaukite pluta, tada likusį trupinį supjaustykite 1 cm storio griežinėliais. Supilkite į vieną kitą 4-5 duonos riekeles, supjaustykite 1 cm storio juostelėmis. Kitas supjaustykite skersai, kad gautumėte lygius duonos kubelius. Mes naudojame 2/3 kepalo.
A la Cezario salotos

Paruoštą krekerių biskvitą išklojame ant kepimo popieriumi išklotos skardos, druskos, pabarstome paprika ir dedame į įkaitintą orkaitę 10 minučių. Tada išimame krekerių pusgaminius, surenkame juos su stikleliu, ant viršaus dedame 2–3 lėkštes sviesto arba pabarstome daržovėmis. Įdėkite į orkaitę dar dešimčiai minučių, kol krekeriai paruduos.
A la Cezario salotos

Į prikaistuvį su šaltu vandeniu dedame putpelių kiaušinius, dedame ant viryklės ir troškiname 10 minučių.
A la Cezario salotos

Paruošiame salotų lapus. Kininiai kopūstai yra padalinti į atskirus lapus. Kitas išpjaukite kietą šerdį, palikdami tik minkštą salotų lapo dalį. Iceberg salotos taip pat yra atskirtos nuo kelmo. Visus lapus supjaustome dideliais kvadratais, maždaug 4 x 4, 5 x 5 cm dydžio.
A la Cezario salotos

Mes paimame pakuotę šaldytų grynuolių, leiskite jiems atsigulti 10 - 15 minučių, kad jie šiek tiek atvėstų. Į šiek tiek įkaitintą keptuvę supilkite saulėgrąžų aliejų ir jame paskleiskite vištienos pusgaminius. Kepkite iki auksinės plutos 3–4 minutes iš kiekvienos pusės ant vidutinės ugnies.
A la Cezario salotos

Paruošiame likusius produktus. Sūrį sutarkuokite ant plonos tarka. Putpelių kiaušinius perpjaukite per pusę. Vyšnias nuplaukite, nuvalykite servetėle ir taip pat perpjaukite į dvi dalis. Kiekvienas grynuolis supjaustomas į keturias juosteles.
A la Cezario salotos

Giliame inde paskleiskite visus salotų lapus. Įpilkite padažų ir majonezo, taip pat galite nedelsdami pridėti krekerių. Viską gerai išmaišyti.
A la Cezario salotos

Dabar paimkite didelę plokščią plokštę. Ant centro mes išdėstome lapų ir krekerių masę. Per visą paviršių išklojame reikiamą skaičių vyšninių pomidorų griežinėlių. Tada išdėliokite grynuolių juosteles ir ant viršaus pabarstykite tarkuotu sūriu. Pusė kiaušinių papuošia patiekalą. Voila!
A la Cezario salotos
Komentarai (4)
 1. Mira
  #1 Mira Svečiai 2017 rugpjūčio 10 d., 12:41
  0
  Aš kepiau tiesiai, kol viriau. Tai užtruko mažai laiko.Greitai viską iškepiau ir, stebėtinai, namiškiai patiekė patiekalą greičiau nei įprastai.
  1. Svečias Igoris
   #2 Svečias Igoris Svečiai 2018 m. Birželio 21 d., 16:45
   0
   Melas nesigėdija? Aš tikiu, jei esate iš Maskvos. Ne kiekviename Rusijos mieste iš karto galima rasti visų ingredientų, o juo labiau, kad jie guli namuose šaldytuve, paprastai šaunus pokštas.
 2. Svečias Igoris
  #3 Svečias Igoris Svečiai 2018 m. Birželio 21 d., 16:42
  0
  Rusijos užkampyje jie negirdėjo apie pusę ingredientų. Gerai fantazuoti, bet jūs turite būti tikresnis gyvenime.
  1. Tatjana
   #4 Tatjana Svečiai 2018 rugpjūčio 23 d., 11:22
   0
   Na, jūs tikriausiai nesate Rusijos užkampyje, bet paprastai gyvenate kažkokioje skylėje. Mūsų kaime visi šie ingredientai yra laisvai prieinami, na, nebent tik aisbergui. Patys užauginti Pekino kopūstai

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai