Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Balkono apmušimas
Šiandieniniame pasaulyje žmonės vis dažniau klausia savęs, ką daryti ir kaip pagražinti balkono ar lodžijos erdvę. Nenaudokite jo kaip sandėlio seniai pamirštų ir nereikalingų daiktų saugojimui. Išmetę viską, kas nereikalinga, ir atsargiai pašalinę visą balkono erdvę, esančią laisvoje vietoje, realiai atkuriate bet kokią idėją ir fantaziją. Sukurkite jaukią poilsio vietą, žaidimų ar sporto kampelį. Jei neįmanoma pakviesti meistrų patobulinti ir sukurti funkcinį kambarį, tokio tipo darbus galima atlikti savarankiškai. Reikia tik nustatyti medžiagų pasirinkimą ir remonto etapus.
Visų pirma, balkonui reikalinga išorinė izoliacija. Tam puikiai tinka putplastis.
Balkono pamušalas

Sienos paviršius paruoštas, senas tinkas pašalinamas. Tai turi būti padaryta prie betoninio pagrindo. Tinkamas dėmesys skiriamas paviršiaus gruntavimui. Šiems tikslams gerai tinka giliai įsiskverbiantis gruntas, kai jis išdžiūsta, mes klijuojame putplasčio lakštus prie pagrindo, tokio tipo darbams naudojant klijų tirpalą. Nustatę lentyną nuo kampo, esančio apatiniame sienos krašte, tolygiam pirmajam sluoksniui pereiname prie putų klijavimo. Darbai turi būti atliekami nuo apačios iki visiško reikiamo izoliacijos ploto padengimo.
Balkono pamušalas

Mes tęsiame vidaus apdailos darbus. Renkantis plastikines plokštes kaip lubų dangą, pirmiausia reikia padaryti ant lubų 2–3 centimetrų storio medinių juostų rėmą. Tai padės sutaupyti vietos ir nebus jokio efekto, jei per lubas perlenksite virš galvos. Reiki montuojami 35 - 40 centimetrų atstumu vienas kito atžvilgiu.
Balkono pamušalas

Montavimas prasideda per bėgius. Skydas yra apipjaustytas 3–4 centimetrais, palyginti su balkono pločiu. Naudojamas nedidelis pjūklas, po nupjovimo kraštai nuvalomi švitriniu popieriumi. Pradedant nuo sienos krašto, pirmoji plokštė prie kiekvieno bėgio yra prikalta mažomis gvazdikėlėmis arba pritvirtinta varžtais.
Pasibaigus lubų montavimui, pereiname prie antrojo dekoravimo etapo.
Mes gaminame grindis iš faneros vėlesnėms linoleumo grindims. Pirmasis žingsnis yra grindų išlyginimo darbas. Tai galima padaryti naudojant betoninį lygintuvą. Visiškai išdžiūvus, grindų paviršius kruopščiai nušluojamas, o hidroizoliacija pasklinda po pagrindu. 2-3 centimetrų storio fanera supjaustoma ne daugiau kaip 50 centimetrų kvadratais. Ją nuo sienos krašto nutiesia silkės kaulas, atlaikęs dviejų trijų centimetrų atstumą nuo jo paviršiaus. Paguldę ant grindų ir sunumeravę visus gabalus, juos nuimame ir tada pradedame montuoti grindis. Pritvirtinkite fanerą klijais, kurių pagrindas yra bustilatas. Po džiovinimo uždenkite grindis plėvele ar laikraščiais, kad tolesnio darbo metu išvengtumėte užteršimo.
Balkono pamušalas

Jei balkono sienoms padengti medžiaga pasirenkamas pamušalas, būtina sukurti rėmą, ant kurio jis bus sumontuotas. Norėdami tai padaryti, dėžutė gaminama naudojant medinius blokus. Jie montuojami aplink balkono perimetrą 50 - 55 centimetrų atstumu vienas nuo kito
Balkono pamušalas

. Paviršius, ant kurio bus įklotas pamušalas, turėtų būti visiškai lygus - tai prailgins operacijos laiką ir sukurs aukštos kokybės išvaizdą. Geras pasirinkimas būtų pasirinkti medinį pamušalą. Liepa laikoma viena geriausių medienos rūšių šiems tikslams, tačiau pušies rūšys taip pat turi savo privalumų.Jie yra atsparūs kraštutinėms temperatūroms ir dilimui. Pamušalas ant nagų yra pritvirtintas.Reikia pradėti darbą nuo bet kokio kampo. Jis supjaustomas dviem trim centimetrais mažiau tiek nuo lubų pagrindo, tiek nuo grindų pagrindo.
Balkono pamušalas

Pasibaigus darbui, taip pat su įtraukomis išilgai kelių centimetrų sienų perimetro, klojamas linoleumas. Tarpas tarp išklotinėmis išklotų sienų ir lubų yra paslėptas lubų grindjuostėmis.
Balkono pamušalas

Mes pritvirtiname virš grindjuostės grindų. Puikus balkonas yra paruoštas.
Balkono pamušalas
Komentarai (1)
  1. miv
    #1 miv Svečiai 2017 rugpjūčio 28 d., 20:00
    0
    Geras balkono uždengimo variantas. Man patinka, kai kvepia mediena, o medžiaga yra ekologiška. Aš taip pat būčiau linkęs balkoną pakloti apmušalais, geriau nei dailylentę ar gipso kartoną.

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai