Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »„ Wi-Fi “USB antena
Sveiki draugai. Kitą dieną, kai aš čia atėjau, yra toks dalykas, kuris vadinamas „Wi-Fi USB“ antena. Čia tokioje dėžutėje. Trumpai tariant, tai yra tas pats USB „Wi-Fi“ adapteris kompiuteriui, tik su kryptinga antena ir laidu.
„WiFi“ USB antena

Aprašymas


Bet, palyginti su įprastu USB „Wi-Fi“ moduliu ar adapteriu, šis prietaisas žymiai padidino siųstuvo galią ir imtuvo jautrumą. Be to, prietaisas yra išorinės konstrukcijos ir pirmiausia skirtas naudoti lauke, lauko aplinkoje ir gali lengvai atlaikyti mūsų šalną, nes jo platus temperatūrų diapazonas ir sandarus korozijai atsparus korpusas.
Komplekte yra laikiklis, skirtas montuoti ant sienos ar kitos atramos. Siūlė sandariai užklijuojama silikonu. Antena turi 5 metrų ilgio laidą su USB kištuku. Antena maitinama iš USB ir jai nereikia papildomos energijos.
Anot gamintojo, antenos nuotolis gali būti iki 3 kilometrų. Bet vėlgi turime omenyje ryšį tarp to paties tipo prietaisų per atstumą be barjerų. Gali būti, kad neturėjau galimybės patikrinti. Gautų darbų rezultatai likau patenkinti pirkimu. Ir galiu drąsiai patikinti, kad pirkinys taip pat nenuvils.

Montavimas


Komplektą su „Wi-Fi USB“ antena teikia draiveris ir programos diskas. Aš asmeniškai to net neatidariau: prijungiau anteną prie kompiuterio ir tinklo nešiojamojo kompiuterio, o visur pati sistema rado tvarkyklę, sistemos taip pat buvo skirtingos. Kompiuteryje jų yra dešimt, o ne „netbook“ - septyni. Be to, dėl įmontuotų „Wi-Fi“ modulių jokių perteklių neatsirado. Natūralu, kad jei dėl kokių nors priežasčių kyla problemų diegiant programinę įrangą, paimkite diską ir įdiekite jį. „Wi-Fi“ USB antena suderinama su visomis „Windows 7“ / „Windows XP / Vista“ OS.
Aš parodysiu jums darbą netbook pavyzdyje. Dabar įmontuotas „Wi-Fi“ modulis veikia ir nustato apie 3-4 tinklus. Mes prijungiame savo nuotolinę anteną. Matome, kad nepaisant to, kad antenos yra kartu - ši antena užfiksuoja tinklą didesne tvarka ir net geriausiu signalu tai galima pamatyti atsižvelgiant į juostelių skaičių priėmimo piktogramoje.
Ir jei jūs pastatysite anteną ne gatvėje, o aukštyje, aš jaučiu, kad jūsų teritorija bus kontroliuojama.
Mūsų miestelis nėra didelis, todėl „Wi-Fi“ taškai vieną ar du kartus yra neteisingai apskaičiuoti. Kai nuvykau į Sankt Peterburgą ir pasiėmiau anteną, tinklų skaičius buvo lygiai dešimt kartų didesnis! Viešbutyje, kuriame gyvenau, įprastame „Wi-Fi“ tinkle buvo „sugauta“ 7-8 tinklai, o aš ant antenos suskaičiavau 65. Manau, kad rezultatas geras.
Antena veikia standartiniu 802.11b / g / n, IEEE 802.3 protokolu, skirtu „Wi-Fi“ tinklams, ir palaiko ryšį su visais prieinamais tinklais visais „Wi-Fi“ diapazono kanalais.
USB laido ilgis yra 5 metrai. Jei reikia, galite padidinti USB prailginimo kabelį.
Jei ketinate įrengti įrenginį gatvėje, noriu rekomenduoti pritvirtinti laidą prie laikiklio, kad lietaus metu iš antenos nepatektų vanduo. Turėjau tokią situaciją, kai grįžusi namo ant lango radau pudrą.
Duomenų perdavimo sparta: 150 Mbps. Ko pakanka bet kokiai multimedijai, naršymui ar žaidimams.
Naudodamiesi komplekte esančiu kompiuteriu ir disku, tinklą galite sukonfigūruoti ne tik kaip vartotoją, kad gautų internetą, bet ir galite sukurti maršrutizatorių ar maršrutizatorių iš savo kompiuterio.

Taigi apibendrinti:


Modelis: LG-N100.
Spalva: balta (pieniška).
Duomenų perdavimo sparta: 150 Mbps.
WIFI perdavimo protokolas: 802.11b / g / n, IEEE 802.3
Pakuotės svoris: 0,513 kg.
Produkto dydis: (LxWxH): 120x120x220 mm
Pakuotės dydis: (LxWxH): 95x140x230 mm

Į komplektą įeina:


• USB „Wi-Fi“ antena su 5 metrų laidu - 1 vnt.,
• antenos laikiklis - 1 vnt.,
• kompaktinis diskas su tvarkyklėmis ir programine įranga - 1 vnt.,
• Naudojimo instrukcija (anglų kalba) - 1 vnt.

Aš noriu pridėti prie visko, ką aš padariau šį stebuklą už 1000 rublių plius arba minus. Yra ir pigesnių modelių, tačiau su trumpesniais kabelių ilgiais ir mažesniu diapazonu būkite atsargūs! Užsisakykite iš patikimų pardavėjų.
Šiame pavyzdyje noriu pasakyti: aš asmeniškai nesigilinu į tokią frazę, kaip „verta savo pinigų“, kaip kad išmetėte pinigus, bet ne veltui, kaip ir vėl ... Man tai yra tokia: arba jūs esate visiškai patenkintas tuo, ką įsigijote, ar ne!
Aš nusipirkau šią anteną ir esu 100% patenkinta, neturiu nemalonių kritulių, susijusių su šiuo pirkiniu.
Aš viską turiu) Ačiū, kad žiūrėjote! Jei jums tai patinka, prašau, patinka. Visi klausimai yra komentare. Nuorodos pateikiamos aprašyme po vaizdo įrašu. Kol dar nesusitiksime.
„Wi-Fi“ - USB antena -„Wi-Fi“ - USB antena -

Kaip dažnai tinklas, kurio jums reikia, nėra pasiekiamas dėl ryšio diapazono?


Komentarai (1)
  1. Anatolijus Tikhoncovas
    #1 Anatolijus Tikhoncovas Svečiai 2018-01-30 17:05
    0
    Sveiki! Kur jie nusipirko tokią anteną. Aš gyvenu kaime, tačiau yra prieigos taškas, esantis už 300–400 metrų. Pagal programą, skirtą panaikinti skaitmeninę nelygybę, turime nemokamą prieigą, nors greitis yra mažas

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai