Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Kaip valyti arbatos presą nuo arbatos apnašų
Ne taip seniai toks patogus prietaisas kaip prancūzų spauda pasirodė mūsų šalies gyventojų kasdieniniame gyvenime. Iš pradžių sukurtas kavai gaminti, lengvai naudojamas prietaisas iš stiklinės kolbos, stūmoklis su filtru ir dangteliu įsimylėjo rusus dėl galimybės puikiai išspausti užpilą gaminant įprastą ar žolelių arbatą. Vien dėl arbatos, neilgai naudojant prietaisą, kyla klausimas: kaip išvalyti arbatos presą nuo arbatos apnašų? Ruda danga ant stiklo ir sietelio neatrodo estetiškai, todėl indai atrodo purvini.

Penki būdai pašalinti arbatos apnašas iš indų

1. Soda. Balta, puri soda dešimtmečiais padėjo namų šeimininkėms efektyviai išvalyti nešvarius indus, kuriuose yra arbatos ir riebalų pėdsakų. Deja, jis netinka prancūziškam presui valyti - sodos grūdai užkemša mažas stūmoklinio filtro skylutes ir sukuria naujų problemų.
2. Kefyras. Šio arbatos apnašų pašalinimo metodo šalininkai patikina, kad stiklinės ir puodeliai, per naktį atsistoję kefyru, visiškai atsikrato rudos plėvelės ant jų sienų. Tačiau kefyras netinka prancūziškam presui valyti dėl tos pačios priežasties, kaip ir soda - likusį produktą nuo filtro paviršiaus pašalinti labai sunku.
3. Fiziologinis tirpalas. Vonia su stipriu verdančio vandens druskos tirpalu leis stūmokliui su filtru vėl spindėti. Turėdami stiklinę kolbą, turite būti atsargūs, kad stiklas nesprogtų, o plastikinės dalys nebūtų uždengtos, džiovinant druskos "šernu". Norėdami tai padaryti, į įkaitintą kolbą pilamas vėsus verdantis vanduo ir suteikite jiems laiko pastovėti bent pusvalandį. Po to kolba ir sietelis kruopščiai nuplaunami paprastu vandeniu.
4. Acto rūgštis. Stalo actas, kurio stiprumas ne didesnis kaip 9%, užpilamas kempine, o indai įtrinami kempine. Tokie „losjonai“ nėra patogūs valydami sietelį, todėl pasirinktinai galite užpildyti kolbą stūmokliu praskiestu actu, o po kurio laiko paprasčiausiai nuplauti vandeniu.
Pastaba: plombose turite dirbti su actu!
5. Kalbant apie efektyvumą ir malonų aromatą, pirmąją vietą pašalinant arbatos apnašas užima citrina, citrinos sultys ar citrinos rūgštis, parduodama pakuotėse.

Seminaras apie apnašų pašalinimą iš arbatos iš prancūziškos spaudos, naudojant citrinos rūgštį

• Nuleiskite stūmoklį į lemputės dugną;
• į kolbą supilkite nedidelio citrinos rūgšties pakelio turinį;
• užpilkite verdančiu vandeniu prancūziškoje spaudoje, centimetre viršydami arbatos virimo žymę;
• reikalauti 1 valandos;
• Kolba ir filtru skalaukite po tekančiu vandeniu. Džiovinkite medvilniniu skudurėliu.

Prancūzijos spauda švietė kaip visiškai nauja!

arbatos apnašų pašalinimo būdai

arbatos apnašų pašalinimo būdai

arbatos apnašų pašalinimo būdai

arbatos apnašų pašalinimo būdai

arbatos apnašų pašalinimo būdai
Komentarai (5)
 1. Valerijus
  #1 Valerijus Svečiai 2017 m. Sausio 29 d. 17:43
  0
  Druska neveikia, bet užvirkite ją soda.
 2. Petras
  #2 Petras Svečiai 2017 birželio 18 17:34
  4
  Visa tai nesąmonė. Vienintelis būdas, kuris tikrai padeda:

  Turite arbatos filtro, užsikimšančio arbatos filtru. Aš tiesiog negaliu jo nusiplauti. Norėdami iš dalies patrinti metaline skalbinių servetėle, plauti indus. Parduodant nerandate šio tinklo pakeitimo. Vanduo nustoja praeiti pro filtrą. Tai yra kankinimas, o ne arbatos virimas, kaip pačioje pradžioje.

  Bet yra sprendimas!

  Įstrigusias nuosėdas ar šiukšles tinkle galima pašalinti jas sudeginant. Filtruoklis yra metalinis, reikia bandyti jį sudeginti, tačiau nesąmonė viduje sudega labai greitai. Pažodžiui, kelias sekundes kaitinant, nuosėdos užsidega, dega viduje, atrodo, kad metalas įkaista iki raudonos spalvos, tačiau po kelių sekundžių jis sudegina ir lieka tik pelenai, kuriuos galima lengvai pašalinti nuplaunant.

  Ir jūs vėl turite naują filtrą! Arbata virinama patogiai.

  P.S. Tik nepersistenkite!
 3. Svečias Vladimiras
  #3 Svečias Vladimiras Svečiai 2018 m. Balandžio 4 d., 09:30 val.
  2
  Sumaišykite arbatinį šaukštelį sodos su peroksidu, kol kruopas suformuos. Užtepkite ant kempinės ir lengvai nušluostykite. (Ant sudrėkinto paviršiaus padėkite sietelį ir prancūzišką presą.) Po poros minučių viskas šviečia kaip nauja. Beje, tą patį receptą (ne pirmus metus) naudoju ir keraminėms elektrinėms viryklėms, orkaitėms ir kitiems daiktams valyti. Žinoma, neužtenka vieno šaukšto ant viryklės ar orkaitės, tačiau kainų etiketė yra pigi. Jei užteršimas labai senas - laikykite mišinį užterštame paviršiuje nuo 5 minučių iki pusvalandžio, kasdami peroksidą, kad jis neišdžiūtų.
 4. Svečias Leonidas
  #4 Svečias Leonidas Svečiai 2018 m. Birželio 20 d., 2:08, p.
  0
  Ačiū šios svetainės kūrėjui (arba kūrėjams). Praktiškai tai ne tik naudinga, bet ir nuostabu! Kaip sakoma, įkalčių visoms progoms galite rasti kasdienėje refrakcijoje.
  Dar kartą ačiū!
 5. Trans-Urals
  #5 Trans-Urals Svečiai 2018 rugpjūčio 18 d., 17:35
  0
  Šiame strazdelyje esanti filtravimo priemonė yra gana didelė ir be problemų išvaloma. Ir jums net nereikia valytis nuo sodos, tiesiog nuplaukite vandens srove ...

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai