Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
Šiuo metu labai populiarūs įvairiaspalviai drugeliai sagių ar plaukų segtukų pavidalu, išsiuvinėti karoliukais, karoliukais ir drobėmis, padengti įvairiais raštais. Savo rankomis sukurti tokį ornamentą nėra sunku, ypač jei jau turite siuvinėjimo patirties. Norėdami atlikti darbą, turite iš anksto pasiruošti:
- siuvinėjimo pagrindas;
- kelių spalvų ir skirtingų dydžių karoliukai;
- gimp;
- stiprūs kaprono ar poliesterio siūlai;
- žirklės;
- karoliuko adata;
- žymeklis;
- akrilo dažai;
- teptukas;
- storas kartonas;
- netinkamos pusės audinys;
- sagės segtukas;
- klijai.

Eskizas gali būti nupieštas tiesiai ant siuvinėjimo pagrindo, tačiau tai verta padaryti tik tuo atveju, jei darbas nebuvo atliktas pirmą kartą ir prieš tai nebuvo problemų. Pirmus keletą kartų geriau, jei pirmiausia paveikslėlį dedate ant popieriaus arba grafinio popieriaus, tada nukopijuojate naudodami atsekamąjį popierių. Iškirpus siluetą ir patikrinus simetriją, reikia išpjaustyti dar vieną tą patį kontūrą iš storo kartono. Šis kartonas bus dedamas sagės viduje ir užtikrins reikiamą standumą.

karoliuko kandžio sagė


Naudojant žymeklį, kontūras perkeliamas į siuvinėjimo pagrindą. Kaip pagrindą galite naudoti bet kokį audinį, kuris nesiplečia, tačiau dirbant su kanteliu svarbu, kad pagrindas nebūtų vilnos. Ant veltinio, tradiciškai naudojamo siuvinėjimui, yra per daug krūvos, kuri priglunda prie gniaužtų, atsuka ją ir labai apsunkina procesą. Todėl šiai sagėi buvo naudojamas trijų sluoksnių klijuotas doubler. Kad baltas audinys nesisklaidytų per karoliukus, jis turėtų būti nudažytas norima spalva, naudojant audiniams specialius akrilinius dažus.

karoliuko kandžio sagė


Kai audinys išdžiūsta, uždedamas raštų kontūras. Pirmasis žingsnis - siūti ant antkaklio, nes jo klojimui reikia laisvos vietos.

karoliuko kandžio sagė


Tada jums reikia siūti kontrastingus karoliukus arti gimnastikos kontūro, iš vidaus ar išorės, atsižvelgiant į numatytą modelį.

karoliuko kandžio sagė


Gali būti daugiau nei vienas kontrastingas karoliukų atspalvis; spalvos, kurios naudojamos artimo tono, suteikia gerą rezultatą.

karoliuko kandžio sagė


Dideli karoliukai tarp garbanų yra siuvami tuo pačiu metu.

karoliuko kandžio sagė


Baigę siuvinėti vieną sparną, pereikite prie kito, bet jūs galite juos siuvinėti tuo pačiu metu, jei tai yra patogiau.

karoliuko kandžio sagė


Po to, kai visi siuvinėti garbanos ir raštai ant sparnų, užpildykite foną pasirinktais mažais pagrindinės spalvos karoliukais.

karoliuko kandžio sagė


Galiausiai siuvinėta kandžio nugara ir pilvas.

karoliuko kandžio sagė


Tokia darbo tvarka yra patogesnė, nes leidžia sparnus padaryti simetriškus. Siuvinėjimas, iškirptas išilgai kontūro, atsižvelgiant į siūles, derinamas su audiniu, paruoštu neteisingai sagės pusei, viduryje įkišant kartoną, kad sagė išlaikytų savo formą. Sagės kaištį reikia pritvirtinti neteisingoje pusėje, padarant įpjovimus audinyje ir papildomai pritvirtinant keliais siūlų siūlais, kad jie atitiktų audinį.

karoliuko kandžio sagė


Surinkant sagę, patartina klijuoti kartoną netinkama audinio puse, kad jos sunaikinimas nuo trinties būtų lėtesnis. Kartonas neturėtų būti priklijuotas prie siuvinėjimo iš vidaus. Net tankiausias pagrindas tose vietose, kur pradurta adata, leidžia klijams praeiti pro priekį, o siuvinėjimą labai lengva sugadinti.Iš anksto nepatikrintas dėl granulių atsparumo gali pasikeisti spalva nuo kontakto su klijais, tas pats gali nutikti ir su kliju, dažnai nukenčia sidabro danga.
Paruošta sagė gali tapti palto, šaliko ar krepšio puošmena, tačiau reikia atsiminti, kad dažnai kontaktas su drėgme yra nepageidautinas kutui. Dėvėdami viršutinius drabužius turite apsisaugoti nuo lietaus ir stipraus sniego.

karoliuko kandžio sagė
Komentarai (1)
  1. Ale
    #1 Ale Svečiai 2015 m. Birželio 29 d., 8:21 val.
    0
    Ačiū! šypsotis

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai