Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » » »Žaislinių automobilių garažas
Kai jūsų vaikas yra išdykęs mažas berniukas, kuriam nuolat reikia automobilių, nesvarbu, kiek jų yra name, laikas pagalvoti apie tokį būtiną dalyką kaip garažas. Paprastai maži „modeliai“ linkę kažkur pasiklysti, todėl garažas, kaip niekad anksčiau, beje, padės išspręsti šią problemą, be to, visa tai išmokys vaiką, kad kiekvienas daiktas turi turėti savo vietą.
žaislų garažas automobiliams

Norint, kad svajonės išsipildytų, nereikia turėti septynių kaktos atramų. Paprasčiausias įrankių ir faneros rinkinys padės padaryti puikų dviejų aukštų garažą su pakėlimo kėde. Bet kuris berniukas bus suinteresuotas tokiu žaislu, taip pat jo kūrimo procesu, kuriame jūs galite visapusiškai dalyvauti.
Surinkta daug informacijos, kaip pastatyti žaislų garažą, išskyrus statant įprastą namą su stogu - nieko. Todėl patirtis rodo, kad geriausias garažas yra tas, kuris pastatytas ir suprojektuotas savarankiškai. Apgalvoję visas detales ir sukūrę piešinį, gavome tikrai įdomų garažo modelį, o darbas užtruko ne ilgiau kaip tris valandas.
Norėdami pagaminti žaislų garažą, jums reikės tokių komponentų kaip:
• faneros lakštas (0,3 cm);
• PVA klijai;
• dėlionė;
• natfil;
• švitrinis popierius;
• liniuotė;
• pieštukas.
Visą darbą sąlygiškai suskirstome į tris etapus: brėžinio statymas, detalių pjaustymas iš faneros, gatavos konstrukcijos surinkimas. Kad ilgai nenudažyčiau to, kas yra, siūlau atspausdinti mano pateiktą piešinį, ant kurio uždėti visi matmenys, taip pat dalių skaičių. Pažvelgus į piešinius gali atrodyti, kad darbas į priekį yra sudėtingas, tačiau iš tikrųjų viskas taip paprasta, kaip kriaušių lukštenimas, ir tai pamatysite pradėję rinkti garažą.

Pirmasis etapas - piešinio perkėlimas į fanerą


Apsiginklavę liniuote ir pieštuku, turite perkelti esamą dalių brėžinį į darbo paviršių - fanerą. Norėdami tai padaryti, matuojant brėžinyje nurodytą ilgį ir plotį, ant faneros reikia pastatyti panašų. Nebūtina dalių dėti per arti viena kitos, nes norint sutaupyti medžiagų, gali įvykti incidentas - pjaustant fanera gali nutrūkti netinkamiausioje vietoje. Kai visos detalės yra paruoštos, galite pereiti prie antrojo etapo - juos iškirpti.
piešimo dalys

piešimo dalys

piešimo dalys

piešimo dalys

piešimo dalys

piešimo dalys

Antrasis etapas - dalių pjaustymas


Norėdami tiksliai iškirpti visas turimas dalis, turite naudoti medinį pjūklelį. Kas turi elektrinį dėlionę, ši procedūra paprastai trunka keletą minučių. Jei tokio technologijos stebuklo nėra po ranka, įprastas dėlionė yra gana tinkamas darbui. Verta paminėti, kad prieš pradedant darbą, fanerą reikia pakloti kambario temperatūroje ir esant žemai drėgmei, kad kraštai neišbyrėtų, o pjovimas būtų minkštesnis. Pirmiausia reikia iškirpti didžiausias dalis: dugno, stogo ir šonines dalis. Po to galite pereiti prie mažesnių detalių, atsargiai jas iškirpdami.
iškirpti didžiausias detales

iškirpti didžiausias detales

iškirpti didžiausias detales

Pirmiausia išpjaunamos dalys, o po to jose daromos skylės, kurių prireiks jungtims ir visų dalių sujungimui.
detalės iškirptos

detalės iškirptos

detalės iškirptos

Po to, kai visos dalys yra paruoštos, turite apdoroti jų kraštus. Norėdami tai padaryti, mes pritvirtiname kiekvieną detalę atvirkščiai ir supjaustome kraštus failu.
detalės iškirptos

Ši procedūra yra labai svarbi, nes vaikas žaidimo metu neturi susižeisti ar susilaužyti nuo neapdorotų medžiagos kraštų.

Trečiasis etapas - garažo surinkimas


Darbą atliksime paeiliui ir, jei paaiškinime bus kokių nors „nesupratimų“, tada galime kreiptis į fotografiją, kur aiškiai matoma, kas yra kas.
1. Mums reikės tokių detalių kaip antro aukšto priekis ir platforma. Mes paimame PVA klijus ir sutepame tarpus, kad būtų galima klijuoti dalis, prieš tai jas sujungus.
klijų dalys

2. Po to mes montuojame pertvaras, kurios tarnauja kaip sienos, padalijančios garažą atskiriems automobiliams.
klijų dalys

3. Tada paimkite dešinę šoninę dalį ir priklijuokite ją prie apatinės priekinės garažo sienos. Tada galite sujungti dvi ankstesnes dalis ir taip gauti kūną.
klijų dalys

4. Kai pirmasis aukštas yra visiškai surinktas, įdėję visas detales, turite atlikti kėlimą. Norėdami tai padaryti, lygiagrečiai dešinei šoninei daliai mes montuojame tą pačią dalį, uždarydami juos per pertvaras, nepamiršdami gerai padengti klijais.
klijų dalys

klijų dalys

klijų dalys

klijų dalys

klijų dalys

klijų dalys

Paskutinis etapas yra stogo ir žemiausio tilto klijavimas


žaislų garažas automobiliams

žaislų garažas automobiliams

žaislų garažas automobiliams

žaislų garažas automobiliams

žaislų garažas automobiliams

žaislų garažas automobiliams

Jei aprašymas atrodo sudėtingas, nuotraukos jums nurodys išeitį ir išsamiau parodys, ką taisyti. Kai klijai gerai išdžiūsta, galite vaikui suteikti žaidimų garažą. Toks žaislas pradžiugins absoliučiai bet kurį berniuką ir padės tėvams pripratinti vaiką prie užsakymo. Štai rezultatas.
žaislų garažas automobiliams
Komentarai (2)
 1. Ivanas
  #1 Ivanas Svečiai 2016 m. Lapkričio 10 d. 21:46
  2
  Ilgai ieškojau idėjos, kad su sūnumi praleistų 7 metus. Prieš tai jie atliko lėktuvą, šėrimo lovį, paukščių namelį. Surasti naują idėją nėra taip paprasta. Garažas yra puiki idėja, ačiū
 2. Dmitrijus
  #2 Dmitrijus Svečiai 2018 m. Balandžio 10 d. 9:32 p.
  2
  Benamių versija, kai jis pažadėjo sūnui garažą ir išgėrė pinigų.

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai