Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
Bet kokio amžiaus mergaitės gyvenime svarbų vaidmenį vaidina įvairios šukuosenos. Parduotuvėse yra daugybė fantastiškų plaukų papuošalų. Tačiau ne visada įmanoma rasti būtent tai, ko jums reikia. Tada jūsų darbštumas ir kruopštumas ateina į gelbėjimą. Galų gale, bet kokius papuošalus (plaukų segtuką, guminę juostą ir tt) galite pasigaminti patys, tereikia įvaldyti pagrindinius įgūdžius. Šiandien norime pasiūlyti jums pasigaminti mėlynos spalvos plaukų segtukus iš satino juostelės, naudojant techniką kanzashi.
Smeigtukų gamybai naudojant kanzashi techniką mums reikia šių medžiagų:
-Skaidrus klijų pistoletas.
- Mėlyno atspalvio atlasinė juostelė (2 cm pločio).
- satino juostelės žalias atspalvis (4cm pločio).
- Plaukų segtukai standartinio dydžio plaukuose (be papuošalų).
- Karoliukai ar karoliukai.
-Baltas kartonas.
-Švelnutis.
- Rungtynės.
- Žirklės (aštrios).
- Pincetai.
- Moneta.
Mes pradedame gaminti smeigtukus šia technika. Pirmiausia turite paimti mėlyną juostelę, kurios plotis yra 2 centimetrai.

paimk mėlyną kaspiną


Mes supjaustėme jį aštriomis žirklėmis į stačiakampius, kurių skersmuo 4 centimetrai po 2 centimetrus. Tada uždegame žvakę ir sudeginame juostos kraštus, kad darbo metu ji nepradėtų bręsti.

Iškirpkite juostelę


Paimkite vieną stačiakampį.

Iškirpkite juostelę


Mes pasukame, kaip parodyta paveikslėliuose. Geriausia visus judesius atlikti pincetu, todėl detalės bus lygesnės.

Išjunkite


Tada mes pasukame juostą per pusę.

sudeginkite galus ugnimi


Ir tada vėl per pusę. Kitas, mes deginame galus ugnimi ir prispaudžiame juos vienas prie kito. Kai įkaista, juosta ištirpsta ir prilimpa.

sudeginkite galus ugnimi


Dėl to mes gauname tokį žiedlapį.

žiedlapis


Pirmajai pakopai reikia dešimties iš šių žiedlapių. Geriausia juos atlikti iš anksto, kad klijavimo metu jie nesiblaškytų gamindami.

žiedlapių


Kitas žingsnis - padaryti gėlės atramą. Tam mums reikia penkiasdešimt kapeikų monetų. Mes ją susukame ant kartono ir supjaustome. Šis kartono dydis yra optimaliausias palaikymui - jis nėra nei didelis, nei mažas.

gėlių palaikymo darymas


Kitas, paimkite plaukų segtuką ir sriegiuokite jį į kartoninę dėžę ir pritvirtinkite permatomu klijų pistoletu.

gėlių palaikymo darymas


Smeigtukų viršuje, norėdami paslėpti visus laikiklio trikdžius, užklijuokite žalio atspalvio satino juostelę.

gėlių palaikymo darymas

gėlių palaikymo darymas


Mes tęsiame apatinės gėlės pakopos klijavimą. Mes dedame klijus ant pagrindo, ant viršaus pritvirtiname vieną žiedlapį. Mes išdėstome žiedlapius taip, kad tilptų antroji pakopa. Klijuokite žiedlapius ratu, sandariai prispausdami prie pagrindo.

Pradėkite klijuoti

Pradėkite klijuoti

Pradėkite klijuoti


Tada mes pritvirtiname antrą pakopą. Antrajai pakopai reikia mažesnių žiedlapių. Jie bus nuo 2 iki 3 centimetrų. Mums reikės penkių iš jų.

klijuokite žiedlapius


Mes juos pritvirtiname, kaip ir pirmąją pakopą, tik klijai lašinami ne ant kartono, bet ant pirmosios pakopos žiedlapių.

klijuokite žiedlapius

klijuokite žiedlapius


Norėdami papuošti gėlę viduryje, mes taip pat pritvirtiname karoliuką arba didelius karoliukus, naudodami skaidrius pistoleto klijus.

Kansashi plaukų segtuko dekoravimas


Tai yra smeigės, kurias gavome. Jūs išmokote papuošti plaukų segtukus, naudodamiesi kanzashi technika. Šiek tiek praktikuodami šį reikalą, galėsite greitai ir efektyviai pasigaminti bet kokius papuošalus.Jūs galite naudoti kurdami gražias ir įdomias šukuosenas, jie papuoš juos ir suteiks elegancijos.

Kansashi plaukų segtuko dekoravimas
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai