Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Naminis lazdelė
Be abejo, visi matė televizoriaus skanaus „Bounty Bar“ reklamą. Šiandien parduotuvių lentynose yra saldumynų su šiais saldainiais, tačiau atsižvelgiant į jų galiojimo laiką lengva suprasti, kad juose pilna konservantų ir kitų cheminių komponentų. Be to, neaišku, kas yra šiuose saldainiuose, ir dažnai tokie saldainiai perkami specialiai vaikams. Siūlau pasigaminti skanius saldainius namuose. Vienintelis būdas jie bus švieži, be konservantų, taip pat iš natūralių produktų.

Norėdami gaminti saldainius, jums reikia:
- kokoso dribsniai;
- kondensuotas pienas;
- šokoladas.

Norėdami gaminti saldainius, kurių jums reikia


1. 10 saldainių gabaliukų paruošimui aš naudoju 2 pakelius kokosų dribsnių, po 40 g kiekvieno, 100 g šokolado glazūrai. Pirmiausia reikia supilti visus traškučius į gilų dubenį.

išpilkite visus traškučius


2. Kondensuotas pienas naudojamas kaip tvirtinimo komponentas. Jis turi būti šiek tiek įpiltas į traškučius ir nedelsiant maišomas su šaukštu. Nepasakosiu tikslaus kondensuoto pieno kiekio, nes jo šiek tiek pridėjau, kad gautum norimos konsistencijos masę.

naudojamas kondensuotas pienas


3. Dėl to visos traškučiai turėtų būti padengti kondensuotu pienu, o gauta masė turėtų būti gerai suformuota rankose. Norėdami suformuoti saldainį, turėtumėte arbatiniu šaukšteliu pasiimti masę ir rankomis iškočioti rutulius ar pailgą žvynelį.

saldainių formavimas


4. Kepimo skardą ar kitą plokščią paviršių uždenkite pergamentu. Ant pergamento paskleiskite paruoštus kokoso rutulius; vietoje kepimo skardos galite naudoti pjaustymo lentą. Svarbiausia, kad šį paviršių galima sudėti į šaldiklį. Paruoštus saldainius pusvalandžiui padėkite į šaldiklį.

5. Tuo tarpu paruoškite apledėjimą įvynioti saldainius. Norėdami tai padaryti, suskaidykite šokoladą į mažus gabalėlius, įdėkite šokolado dubenį į garų vonią ir ištirpinkite iki skystos būklės.

šokoladas

saldainių glazūra


6. Gaukite atšaldytus saldainius, padėkite vieną saldainį ant šakutės ir šaukšteliu iš visų pusių užpilkite šokolado šaukštą. Kondensuotas pienas atvėso, o saldainiai sukietėjo, todėl jie nesukrinta. Po to šiek tiek laikykite saldainį ant šakutės, kad sukrautumėte papildomą šokoladą.

saldainių glazūra


7. Vėl padėkite saldainius ant pergamento ir 15 minučių palaikykite šaldytuve, kad šokoladas sukietėtų.

lediniai saldainiai


8. Galite patiekti saldainių prie arbatos ar kavos.

Naminis lazdelė

Naminis lazdelė
Komentarai (1)
  1. OlgaZakharas
    #1 OlgaZakharas Svečiai 2017 rugpjūčio 6 dieną 09:38
    0
    Dieve, kokie jie skanūs ir mieli! Ačiū tau iš visos širdies už tavo pastangas!

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai