Pasidaryk pats pasidaryk pats
Meistriškumo kursai, instrukcijos, naudingi patarimai, receptai.
» » »Saldžių tulpių puokštė
Raudonos tulpės yra pavasario gėlės, simbolizuojančios tikrąją meilę. Geriausias būdas tai pripažinti suteikiant rankų darbo tokių gėlių kompoziciją. Gamyboje jums reikės:
• raudonas, šviesiai violetinis ir žalias gofruotas popierius;
• 9 saldainiai;
• siūlai;
• mediniai dantų krapštukai;
• klijų lazdelė;
• lipni juosta;
• žirklės;
• paprastas pieštukas;
• liniuotė;
• 20 cm vielos;
• putplasčio ruošinys 6 cm ir 7 cm skersmens;
• dekoratyvinis laumžirgis ant segtuko.

Padaryti


Pirmame etape mes pateiksime pagrindą kompozicijai. Mes pritaikome putplasčio ruošinį ant šviesiai violetinės spalvos gofruoto popieriaus lapo, pieštuku nubrėžkite 2 apskritimus, kurie yra 1,5 cm didesni už jį, ir supjaustykite juos žirklėmis.

padaryti pagrindą


Tepkite savo ruožtu klijais-pieštuku iš abiejų ruošinio pusių, klijuokite popierių, ištempdami. Tada mes klijuojame ruošinį aplink popieriaus juostelę, kurios matmenys yra 6 * 22 cm.

klijų popierius


Mes išvalome vieną iš vielos galų iš 1 cm ilgio pynės. Nupjaukite 2 plonos 1 * 25 cm dydžio šviesiai purpurinio popieriaus juosteles.

Mes išvalome vieną iš vielos galų


Mes suvyniojame vielą popieriaus juostelėmis, pirmiausia iš apačios į viršų, tada priešinga kryptimi, jų galai pritvirtinami klijais. Mes pagaminame kilpą pieštuku ir pritvirtiname laumžirgį.

pritvirtinkite klijais


Mes įklijuojame išvalytą galą į putplasčio ruošinio centrą. Kompozicijos pagrindas yra paruoštas.

įklijuokite į putplasčio ruošinio centrą


Tolesniuose etapuose viršutinę ir šoninę pagrindo dalis papuošime gėlėmis. Pirmiausia pagaminame 3 dideles raudonas tulpes. Saldainius naudosime kaip pestą, o dantų krapštuką - kaip pediką. Mes imame saldainius, viena vertus, mes išplėsti saldainių įvyniojimą, o iš kitos, mes pritvirtiname jo galą prie pagrindo juostele. Mes susukame saldainius ant dantų krapštuko ir tvirtai pritvirtiname juostele, kad jie neslinktų.

Pirmiausia pagaminame 3 dideles tulpes


Kiekvienai tulpei reikia 6 žiedlapių, iš kurių 3 bus dvigubi. Norėdami juos pagaminti, nupjaukite 3 * 14 cm dydžio raudono popieriaus juostelę, susukite virš vidurio ir apvyniokite po apačia. Jei norite pavienių žiedlapių, supjaustykite popierių į 3 * 7 cm dydžio juosteles, apipjaustydami žirklėmis viršutinius jų kraštus. Mes nupjaustėme apatinę žiedlapių dalį, kaip nuotraukoje. Mes pritvirtiname dvigubus žiedlapius prie dantų krapštuko su siūlu, tada vieną. Kiekvienas iš jų yra ištemptas pirštais prie pagrindo.

ištempkite pirštais prie pagrindo


Kai gėlės bus paruoštos, pereikite prie lapų - ežiukų. Kiekvienam iš trijų gyvatvorių reikės 3 žalio gofruoto popieriaus stačiakampių, kurių matmenys 7 * 6 cm. Sulenkite taip, kad jų galai nesutampa, perbraukite viduryje dantų krapštuku, pakelkite popierių aukštyn ir pritvirtinkite juostele.

Reikalingi 3 stačiakampiai


Ant pagrindo aplink laumžirgį su trikampiu dedame tulpes ir ežiukus.

Mes dedame tulpes ir ežiukus


Šone pritvirtinsime mažesnes gėles ir ežiukus. Pradėkime nuo gėlių, jiems reikia šešių gabalų. Iš raudono popieriaus iškirpkite 18 stačiakampių 3 * 4,5 cm. Mes suteikiame jiems žiedlapių formą, kaip nuotraukoje, kiekvieną iš trijų formuojame į gėlę.

Iškirpti iš raudono popieriaus


Mažų gyvatvorių gaminimo technika yra tokia pati kaip ir didelių, skiriasi tik stačiakampių dydžiu - 5 * 4 cm., Jiems taip pat reikės 6 gabalų.

darydamas mažus ežiukus


Vizualiai padalinkite pagrindo plotį į 3 dalis. Pradėdami nuo viršaus, po didelėmis tulpėmis pritvirtiname mažus ežiukus, tarp jų šiek tiek žemiau 2 mažomis tulpėmis.

Saldžių tulpių puokštė


Pačioje apačioje, tarp mažų tulpių, pridėkite dar vieną ežiuką. Saldus puokštė baigta.

Saldžių tulpių puokštė

Saldžių tulpių puokštė


Skirtingai nuo gyvų tulpių, jomis galima mėgautis daug ilgiau, o po to valgyti. Visas įkvėpimas darbui ir sėkmė kūrybai!
Komentarai (0)

Taip pat skaitykite

Skalbimo mašinų klaidų kodai